808 Shares 5199 views

Inne głosy (konkursy na każdy dzień)

Ostatnio pojawił się na stronie internetowej lub, być może, głosy innych ofert usługowych. W tej chwili strona przechodzi niekończącą się łańcuch przetargach na rysunku 1 euro co trzy dni. Właściciele witryn wypłacane są wygrane w WME (EUR równoważne vebmani). Zarejestrować się na witrynie jest jedynie zaproszeniem. Administratorzy stron pod warunkiem zarejestrowania kodu publicznego: b074528e0ac141b32b5ebc82731227e934a1dd62 bez niego nie będzie mógł zarejestrować się na stronie.


Zasady konkursu są bardzo proste: należy utworzyć konto, wypełnij kwestionariusz do 100% (dane nie dużo) i ubiegać się o udział w konkursie. Następnie trzeba znaleźć przyjaciela , który podpisuje się za pośrednictwem linku, lub na kod rejestracyjny, po zarejestrowaniu swojego znajomego będzie automatycznie odbierać głos w konkursie. Im więcej głosów, tym większe szanse, aby wygrać konkurs.

Jest jedna rzecz :), jeśli wygra konkurs jest twoim przyjacielem, jesteś zaproszony, dostaniesz 50% swoich wygranych. Jest jeszcze inny punkt ignteresny: otrzymasz zawsze 50% wygranej swojego przyjaciela, bez względu na to, ile wygrał.

Myślę, że bardziej szczegółowo o miejscu będą mogli powiedzieć jego twórcy Victor. On odpowie na kilka pytań na temat usługi, dalszych planów rozwojowych.

Jesteśmy: Na co adres w internecie witryna znajduje?

Victor: Zasób można znaleźć na http://golosdruga.net

Cape: Victor, jak masz pomysł urodził się stworzyć z tego zasobu?

Wiktor: To bardzo proste :). Kiedy korzystać z Internetu, a następnie znaleźć strony mają tendencję do odinm konkurencji. Wierzę, że to jest ich ograniczenia i może być tematyczna ostrości. Konkursy na stronach trwała bardzo długo trzeba było z reguły do wysyłania wiadomości SMS lub innego wybieranie głosowe, a także nieuniknione głosów nakrutkak, jak wolno było dać głosu obcych polzovtelyam. Wszystko to budzi wątpliwości co do czystości trwających konkursach. Więc postanowiłem wyeliminować te braki i stworzyć swoje życie.

Jesteśmy: Dlaczego nazwę witryny, aby głosować na inny? Skąd ten pomysł?

Victor: nazwy faktycznie przesiane przez wielu, zapytałem moich przyjaciół rzucać pomysły na imiona. Długi palcach opcji, ale zdecydowaliśmy się na pobyt w tej sprawie, ponieważ głos w konkursie można dać tylko jedną puszkę przebiegu i przyjaciela lub znajomego, ale prawdziwym przyjacielem da głos zawsze dla Ciebie. Więc zdecydowaliśmy się uwolnić sprawdzić jak silna przyjaźń i solidarność z naszych członków.

Mamy: użytkownicy Nekootorye powiedzieć, że masz dobry projekt nie wystarczy, a ty go opuścić lub zmieni w najbliższej przyszłości?

Victor: Tak, użytkownicy mówią, że konstrukcja jest wystarczająco piękne. Kładziemy pierwszą bramkę użyteczność, aby pomóc użytkownikom zrozumieć, w jaki sposób korzystać z witryny, nie ściga kolorowe. I postawił problem funkcjonalności zasobów, jak wdrożenie algorytmu konkursy algorytm do zwalczania oszustw. W niedalekiej przyszłości, oczywiście, poprawić projekt.

Jesteśmy: Będzie tylko jeden konkurs na rysunek 1 euro? Lub będzie rozwijać zasób?

Victor: Tak, teraz działa jeden konkurs. Konkurs kończy się, zwycięzcą jest zdeterminowany, a następny zaczyna się drugi taki sam. Ale nie zatrzymują dostingnutom. w najbliższej przyszłości nowa odmiana konkursów pojawi się jedna po drugiej. Użytkownicy będą widzieć różne konkursy.

Nie będzie zarówno darmowe jak i płatne zawody. Konkurs dla jednego euro, co jest teraz, nikt zakryvvat nie będzie, pójdzie zawsze kończy się i zaczyna się od nowa. Inne zawody, które pojawią się na miejscu będzie również dobiegła końca i zacząć od nowa.

Jesteśmy: Gdyby coś użytkownik zapłacić przy rejestracji lub wniesienie wkładu do udziału w konkursach?

Victor: Nie, użytkownik loguje się za darmo. W konkursie na wiecu w 1 EUR również uczestniczy darmo. Nawet w kolejnych konkursach nie zostanie wypłacona musi zapłacić coś. Widziałem profilach w mediach społecznościowych użytkowników, którzy mieli przy 300, 500, 1000 i jeszcze więcej przyjaciół, takie użytkownicy mogą z powodzeniem biorą udział w naszych konkursach, ponieważ mają dobre wsparcie. Oni nie muszą płacić za coś mają wystarczająco dużo przyjaciół, aby wygrać.

My: Jeżeli użytkownik nie jest jasne, co zrobić na miejscu, jak wypełnić informacje jak zaprosić znajomego, gdzie można znaleźć informacje na ten temat?

Victor: Polecam perednachalom rejestrację aby przeczytać co jest napisane na pierwszej stronie, i odwiedzić nas sekcje strony i jak zaprosić. Myślę, że ludzie nie będą opuszczać swoich przyjaciół bez uwagi i wyjaśnić im, co robić, bo już przeszły go. Można też przejść na stronę Kontakty i poprosić witrynę pomocy technicznej.

Ciąg dalszy nastąpi …