207 Shares 6458 views

Jak zrobić tort z pieluszek i zaimponować gościom

Przyjść na wizytę wykonany z darem. To symbolizuje szacunek i dobre nastawienie do właściciela domu. Goście są zapraszani do różnych powodów: na święta, urodziny, z okazji specjalnego wydarzenia w swoim życiu, lub po prostu porozmawiać przy filiżance herbaty. Z herbatą, można wnieść zwykłe ciasto i wybrać prezent dla celebracji wiele trudniejsze. Tam na pewno należy wziąć pod uwagę nie tylko interesy, ale również życzenia bohaterem dnia. A co zrobić, jeśli są zaproszeni do odwiedzenia z okazji narodzin dziecka? Dać prezent – rodzica lub trochę tot, który spokojnie śpi w łóżku i nie wie, z jakiego powodu tak głośno i zabawy wokół?


Najczęściej, jako dar przynieść różne ubrania size lub zabawki dla dziecka. Bardziej praktyczne goście są góry butelki i smoczki lub żywności dla niemowląt. Oczywiście, to dziecko w czasie jest przydatna, ale wygląda jak coś zwyczajnego. Takie prezenty są zazwyczaj przyjmowane z radością, ale bez większego entuzjazmu. A jak chcesz, aby każdy gość był jego dar nie tylko konieczne, ale również stworzył furię! Jest na to sposób.

Wszyscy wiemy, że każde dziecko naprawdę potrzeba pieluch jednorazowych w pierwszych latach. Ta pozycja higiena mocno zakorzenione w naszym życiu, a teraz trudno wyobrazić sobie dzieciaka, który miał dziecko nie nosi Western cud. Można dać rodzicom cały pakiet lub nawet dwa, ale to nie jest jakoś bardzo romantyczny. Ale jeśli zadzwonisz do pomocy wyobraźni, może być konwencjonalnych pieluszek uczynić całą strukturę w postaci ciasta. Zewnętrznie jest podobny do obecnego, konfekcji, ale to nie powinno być jedzenie. Wielu nie wie, jak zrobić „tort” poza pieluch. W rzeczywistości jest to bardzo proste i nie wymaga dużo czasu. Lepiej zapytać ludzi, którzy wiedzą, jak zrobić „tort” poza pieluch. Ci, którzy co najmniej raz próbował zbudować taki cud nigdy nie zapomnę jego techniki budowlanej. Najpierw musisz zaopatrzyć się w niezbędne elementy i materiały, a dopiero potem rozpocząć pracę, która odbywa się w kilku etapach:

  1. Projekt odbywa się w formie ciasta, więc dla wygody i większego efektu, lepiej jest zainstalować na specjalnym stojaku. Kupić coś takiego jest możliwe w dowolnym sklepie z narzędziami.
  2. Musisz zdecydować, ile szczebli będzie w tym niezwykłym „tort”, a następnie na podstawie wysokości i objętości kupić odpowiednią ilość pieluch. Jeśli są one po prostu ułożone na talerzu, to efekt nie będzie. Dlatego też „ciasto” wykonuje się w formie piramidy, zwężający się ku górze. Aby piramida była stabilna i nie zawali, konieczne jest, aby zbudować wokół jakiś silny rdzeń. Jak w internecie, można użyć butelkę szampana, bo nadal jest to uroczystość.
  3. Sekret jak zrobić „tort” z pieluch, jest to, że każda pielucha delikatnie zwinąć w rurkę i bezpiecznie zamocowane. Do klejenia można użyć do żucia dla pieniędzy, które są swobodnie sprzedawane w sklepach z artykułami biurowymi. Otrzymany w ten sposób gęsty łóżko rolki w celu utworzenia ciasta.
  4. Aby ukryć podstawę projektowania i uczynić go naprawdę wygląda jak tort rozpieszcza konieczność pokrycia kolorowe szmatki. Aby to zrobić, należy wyciąć kwadratowy kawałek tkaniny nieco większy niż średnica tortu i dokonać cięć w środku położyć tkaninę na butelce. Owinąć warstwą pieluchy w postaci płótna i zbyt mocno przymocować gumką. Gotowy top tier owinąć szeroką wstążkę, że nie było widać mocowania.
  5. Podobnie, możemy wykonać kilka warstw o mniejszych wymiarach. Każdy z nich z kolei pociąga za butelkę. Teraz pomysł jak zrobić „tort” poza pieluch, w zasadzie zrealizowane. Pozostaje tylko udekorować gotowego produktu.
  6. Jako dekoracji można użyć kolorowych wstążek z jasnym wstążek, koralików, akcesoriów dziecięcych lub innych akcesoriów. A początek będzie dobrze wyglądać miękkich zabawek.
  7. Teraz trzeba tylko posadzić projekt na podstawce – i „ciasto” jest gotowy.

Ten „ciasto” spełnia dwie funkcje. Po pierwsze, jest to spektakularny prezent. Po drugie, wiele rzeczy, które będą przydatne w życiu, pieluchy, zabawki, a nawet stanąć na torcie. Możesz mieć pewność, że prezent nie przejdzie niezauważony. Od razu przyciągają uwagę gości i właścicieli domów. I będziesz dawno powiedzieć znajomym jak zrobić „tort” z pieluch ręcznie. Wiele osób chce mieć przepis na niezwykły dar, w odpowiednim momencie, aby wykorzystać go jako wygranej prezent dla nowych rodziców na chrzciny lub narzeczonej. I bohater okazji docenią swoją wyobraźnię na zdjęciach przy starszych.

Często ludzie uważają, że rzeczy wykonane przez ich ręce, aby dać tym, którzy nie mają pieniędzy. Bogaci wolą zaszokować wszystkich drogich prezentów. Ale czasami jest to kosztowny prezent jest niepotrzebna. Był przechowywany w domu jak meble lub peredarivat krewnych lub znajomych. Ale twój „pyszne ciasto” rozweselić i być zapamiętany na całe życie. Rodzice w końcu zdemontować go kawałek po kawałku, ale to będzie kolejny prezent w użyciu. otrzymają oni klasę mistrzowską, jak zrobić „tort” poza pieluch. W życiu tej umiejętności jest zawsze przydatna. Po tym wszystkim, wkrótce ktoś ze znajomych może również być zaproszeni na chrzciny. Ale to pytanie z darem zostać rozwiązany wcześniej.