608 Shares 4798 views

Jak przygotować grzyby na zimę?

Grzyby są darem natury, który łączy odżywcze korzystne właściwości i wyjątkowy smak. Tak więc można je wytwarzać w oddzielnym naczyniu, albo jako ozdoba lub aromatycznych dodatków do różnej żywności. Teraz hipermarkety można znaleźć wszystkie rodzaje grzybów, a więc ich zastosowanie nie ogranicza się do pory roku i pory roku. Jeśli mamy przygotować, na przykład grzyby na zimę, nie należy martwić się idzie do sklepu i wrócić do przygotowywania potraw.


grzyby marynowane

Można skorzystać z poniższych informacji aby przygotować się do zimy marynowania grzybów:

  1. Grzyby (3 kg) wymagają, aby rozwiązać oczyścić śmieci i przemyto dokładnie. Następnie cięcia korzeni i delikatnie na odrywanie (cienki film) kołpakami, przy czym każda wycięta grzybów na dwie części w kierunku wzdłużnym.
  2. Przygotowano masy umieszczono w czystym naczyniu i zalać wodą, zakwasza kwasem cytrynowym i odstania w ciągu pół godziny.
  3. Odsączyć i wlać gorącą rozwiązanie (1,2 litra wody, – jedna duża łyżeczka soli) i ogrzewać do wrzenia przez około 2 godziny, a dodawanie kwasu cytrynowego i cukru (do wytwarzania piany, to jest konieczne usunięcie skimmer).
  4. W zaledwie kilka minut przed rozpoczęciem trzeba dodać trochę octu i opcjonalny papryka i inne przyprawy.
  5. Marynowane grzyby na zimę rozłożona na wyjałowionej szklanym pojemniku i korka.

Dla zbierania marynowane grzyby

Pieczarki można przygotować na zimę w postaci soli, to wymaga to około 8 kg grzybów, ich obrane, przemywa się i umieszcza w pojemniku. Następnie wlewa się soli (400 g) i mieszano przez 0,5 godziny domagać. Cebula (500 g), pocięto na pierścienie i papryki (500 g) oczyszczano z ziaren, są myte i cięte w podobny sposób.

Potem, przygotowane grzyby i warzywa leżała w bankach, wstępnie sterylizowana, na przemian warstwy górna powinna być grzyby. Wlać olej roślinny i dodać przyprawy w razie potrzeby. Pojemność zamknięty i przechowywać w chłodnym miejscu.

Smażone grzyby w puszkach

Wykrój na zimę grzyby mogą być wykonywane i sposób pieczenia. Co ciekawe ten przepis, highlights, które można przedstawić w sposób następujący:

  • Przygotować grzyby – do sortowania, czyste i umyć. Większe próbki mogą być pocięte na wzdłużnych.
  • Masa znajduje się w zbiorniku do wygaszania i gotować na średnim cieplnej przez około 1 godzinę i 30 minut (w zależności od objętości produktu). To powinno stać wilgoć, która będzie obejmować grzyby koniec leczenia, woda musi być odparowana.
  • Dodać trochę oleju i smażyć grzyby.
  • Chłodzić obrabiany i poszerzyć do specjalnego pojemnika do przechowywania grzybów w zimnym miejscu.

Grzyby wytworzone zgodnie ze sposobem można stosować do wytwarzania różnych traktuje uprzednio rozmrożonych wystarczająco preform. Tutaj zbadaliśmy, jak przygotować grzyby na zimę przez kilka metod, mogą być przydatne dla każdego, kto kocha „pokoldovat” przy kuchence. Właściwie gotowane elementy umożliwiają wyśmienitą ucztę traktuje w okresie zimnej.