409 Shares 2820 views

"Bella" uszczelka. Podkładki higieniczne kobiece: opinie, cena

Wyroby higieniczne dla kobiet „Bella” z roku na rok są coraz bardziej popytu wśród kupujących. Dzisiaj, bez tych narzędzi nie może wykonywać żadnej jedną kobietę.

Kobiece ciało jest zaprojektowane w taki sposób, że kilka dni w miesiącu stać się krytyczna – go co miesiąc. Tak i nie, nie ma czystych dzień i wykazywał żadnego podziału związanych z różnych fazach cyklu miesiączkowego.

Historia wystąpienia

Kiedy i gdzie po raz pierwszy pojawiły się kobiece podkładek higienicznych, powiedzieć wystarczająco trudne – wszelkie badania na ten temat zostały przeprowadzone. Jednak wiadomo, że w dawnych czasach kobiety wykorzystywane coś podobnego. Potem było zwykłe kawałki tkaniny. Fundusze te są wielokrotnego użytku, więc po zastosowaniu obowiązkowo usunięte. Rozwój cywilizacji zmuszeni do płacenia coraz większą uwagę do zdrowia kobiecego ciała. Dziś, produkty do higieny intymnej – jednorazowego użytku klocki, które są wyrzucone po użyciu.

Podstawowe zasady dotyczące wyboru kobiece podpasek

Nowoczesne szybkie tempo życia dyktuje swoje własne zasady. Wiele kobiet nie są gotowi poświęcić dużo czasu wyboru i oceny jakości kobiece podpasek. Niemniej jednak, aby czuć się komfortowo w każdym dniu i godzinie targów połowa ludzkości powinni posłuchać praktycznych porad.

1. nabyć kobiece podkładki higieniczne są najlepsze w drogerii, a nie w różnych sklepach, a nawet bardziej – stragany uliczne: tak mniej prawdopodobne, aby kupić niskiej jakości fałszywe (lub może nie bezpieczne dla zdrowia) produktu.

2. Uszczelki muszą być dobrane w zależności od tego, jak i kiedy zostaną one wykorzystane. Nowoczesne producenci są gotowi zaoferować kupującym produkty higieniczne dla każdego dnia, dla menstruacji, do ciężkiego krwawienia, noc, dzień, ze skrzydłami, bez nich, i tak dalej. N.

3. Jeśli klocki są nabywane za miesiąc, to najlepiej wybierać fundusze ze skrzydłami. W tym przypadku, zapewnia maksymalną ochronę przed wyciekiem.

4. Najlepiej, kobiece klocki muszą, jak mówią, „oddychać”. Można to osiągnąć, jeśli górna warstwa styka się z nabłonkiem skóry z bawełny.

5. Higiena dowolnego producenta, czy to r „Bella”, „Maggie”, „Olveys” lub inny, musi pochłaniać przydział, unikając nawet prawdopodobieństwo odwrotnej wycieków. Obecnie specjaliści okładzinami że nasączone rozdzielania przekształca się w żel.

Wszystkie te cechy z powodzeniem łączyć osobistej higieny kobiecej firmę „Bella”.

Głównym producentem uszczelek, „Bella”

Uwolnienie środków do higieny osobistej dla kobiet marki handlowa „Bella” jest zaangażowany LLC „Bella” – spółka zależna Toruń roślinnych opatrunków AO (TZMO SA), Polska. Asortyment produktów jest na tyle szeroki. Poza kobiecych produktów higienicznych, fabryka produkuje wełnę medyczną bawełna, waciki i klocki, pieluchy dla dorosłych, podpaski dla dzieci i osób cierpiących na choroby dziedzinie urologicznej.

W odniesieniu do środków higieny osobistej kobiecych produktów, to producent produkuje wiele rodzajów produktów dla każdego dnia i okazji życie kobiety. Te elementy dystansowe "Bella idealny napięta" i "Bella Panti", "Bella Normal" i "Bella Classic" "Bella Nova" i "Bella Softipleyt". Wszystkie rodzaje produktów firmy znaleźć swoich nabywców, z których każdy może łatwo podnieść sobie kobiece podkładki na każdą okazję w swoim życiu.

„Bella Perfecta”: niezawodna ochrona i wygoda

Uszczelką „perf dzwon” oznacza produkty Superfine (nie więcej niż 2 mm grubości). Potrzeba nosić obcisłe lub inna rzecz – to jest w przypadku, gdy nie „Bella Perfecta” nie może zrobić. Produkt dostępny jest w sześciu kolorach, w tym jakiejkolwiek pani wybierze dla siebie środków, które najlepiej dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Dolną warstwę produkt z „oddychającego” materiału, w celu skutecznej ochrony bielizny. Przylegające do powierzchni skóry – jest włóknina z siatką. Wewnętrzna warstwa produktu – cienka chłonny niezawodnie neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Uszczelka jest zamocowany do prania, ze względu na obecność taśmy klejącej i szerokich skrzydeł. Głębokie paski z każdej strony uszczelki, stanowią dodatkową przeszkodę i utrzymania wilgoci w produkcie.

Narzędzia do codziennego użytku

Firma „Bella” produkuje szeroką gamę produktów codziennego użytku. Uszczelki „Bella” codziennie są wykonane w różnych kształtach – zarówno dla kobiet majtki klasycznego wyglądu, tylko dla typu pralnia stringi. W tym ostatnim przypadku, klient ma dostępnych wersji „Black & White” w opakowaniach, które są 20 białe i czarne uszczelki. Produkty wszystkich rodzajów supercienkiej prania (nie więcej niż 1 mm), „oddychające” (dostarczony przez zastosowanie specjalnego materiału – paropropuskayuschaya laminatem ochronnym) praktycznie nie powodują podrażnienia może być perfumowany.

Ocena jakości: opinie kupujących

Każdy produkt, który cokolwiek to jest, można zrobić własną opinię, nie tylko z doświadczenia osobistego użytku, ale zgodne z opinii klientów. Uszczelki „Bella”, przeglądy, które można znaleźć w sieci społecznych, uzyskać wystarczająco wysoki wynik wśród kupujących.

Na początku myślałem, że niektóre TM „Bella” klocki – nie wystarczy i jakościowy grube, więc nie używać kobiety. Jednak kupując pakiet «miękkie» Rajstopy i stosując te klocki, wielu z nich bardzo zadowolony. Są bardzo miękkie, mocno przytrzymać, bez smaku (co nie jest do gustu każdej kobiety). „Bella” Uszczelki mają doskonały kształt, „oddychać”, na wszelkie podrażnienia skóry. Są one bezpiecznie przyklejone do prania, nie pochodzą powieść w bryle nie błądzą. Pakiet 60 sztuk: kupić i trwa długo. Jedynym życzeniem, w opinii kobiet, aby każdy pad był pakowane pojedynczo – wtedy będzie łatwa w użyciu na drodze i podjąć pracę w każdym przypadku. A reszta – wszystko jest w porządku.

Wśród wad, według płci pięknej, fakt, że układanie producenta dostatecznie gruba w porównaniu do innych marek. Niektóre z nich korzystać, gdy czas od miesiąca jest prawie koniec: jedna podkładka wystarcza na cały dzień.

Jak widać, kobiety klienci dość pozytywny obraz uszczelki „Bella”. Recenzje opisać produkt jako wysokiej jakości produktu.

Przedział cenowy

Ceny dla produktów higieny osobistej z TM „Bella” zależy od wielu czynników. Znaczący wpływ na ceny typów zakupione produkty (krytycznych dni lub dziennie) liczba klocków w materiałach stosowanych do wytwarzania opakowań, w obecności lub nieobecności środków aromatyzujących.

Bardzo różne hurtowe ceny zakupu produktów pochodzących od różnych dostawców. Wkładki higieniczne „Bella”, ceny, który może na przykład wynosić od 30 rubli (20 sztuk) do 118 (100 części) będą znacznie wyższe niż w przypadku produktów dla krytycznych dni, które są zwykle sprzedawane w opakowaniach 10-20 sztuk ,

Warunki przechowywania i stosowania

Eksperci zalecają, aby utrzymać instalację w suchym miejscu. Łazienka – nie jest najlepszym miejscem, bo nie ma zwiększony poziom wilgotności. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na daty ważności i nie kupić podkładkę na przyszłość. Lekarze ostrzegają kobiety Bad stosowanie uszczelek ze smaków, które są tworzone za pomocą dodatkowych składników chemicznych, które nie są bezpieczne dla zdrowia. Ponadto, lekarze powinni zmienić klocki po 2-4 godzin, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych zapachów i pokonaj agresywne środowisko bakteryjne żeńskiego układu płciowego. Przed zmianą pad, konieczne jest, aby umyć ręce, a powierzchnia produktu jest jałowa, a brudne ręce mogą przynieść zarazki.

Internet – prawdziwy pomocnik w wyborze i zakupie

Współczesny poziom rozwoju Internetu pozwala ocenić jakość produktu i dokonać wyboru, w zaciszu domu. Dotyczy to absolutnie wszystkich towarów i produktów. I produktów do higieny osobistej nie są wyjątkiem. Uszczelki „Bella”, zdjęcie z których szczegółowe cechy każdego rodzaju produktu może być oceniana w miłej atmosferze, siedząc przy komputerze w domu, to jest realne do zamówienia online z dostawą do domu.