766 Shares 1166 views

Kiedy i co wydaje przydział po poczęciu?

Wiele kobiet, które planują ciążę, nękane przez wątpliwości w drugiej połowie cyklu. W tym okresie, którego koncepcja została zrealizowana w czasie owulacji, fundamentalnie zmienia pracę organizmu. Doświadczony i uważny płci pięknej zgadnie o swojej nowej pozycji przed opóźnieniem. Dzisiejszy artykuł będzie powiedzieć o tym, co dzieje się z wydzieliny po zapłodnieniu.


zmiany hormonalne

W całym cyklu rozładowania zmian pochwy kobiety. Wiele z płci pięknej nie zwracają na to uwagę. Ale jeśli wsłuchać się w siebie, zobaczysz te niezwykłe zmiany. Charakter wydzieliny pochwowej całkowicie zależy od dnia cyklu miesiączkowego i hormonalne. Zdrowa kobieta przeważa estrogen w pierwszej fazie cyklu. Przydzielanie ograniczonych w tej chwili, jest suchość pochwy. Przed owulacją śluz staje się cieńsza i śliskie. Końcowa – drugi – faza cyklu charakteryzuje się kremową gęstą wyładowania białawy kolor. Zasługa należy do ich wyglądu progesteronu.

Zapłodnienie następuje zawsze w czasie owulacji lub kilka godzin później. Od tego czasu, jak połączonego plemnika z jajem, zaczyna się nowy etap. Kobiety zauważyć w tym czasie nietypowa rozładowania. Od poczęcia, mogą one stać się bardziej intensywna ze wzrostem ciążową zmiany wiekowej. Rozważy szczegółowo co śluz szyjki macicy u kobiet po zapłodnieniu.

Zaraz po fuzji komórek

Co przydział po zapłodnieniu rozpowszechnione w płci pięknej? Jak tylko dwie komórki (jaj i plemników) połączyły się nowy proces rozpoczyna się w organizmie przyszłej matki. W ciągu kilku dni uwalniania, większość z nich nie będzie się różnić od zwykłej występującej w drugiej fazie. Śluz jak gruby biały krem. Nie ma zapachu i nie powoduje podrażnień. Wydaje się, ze względu na obfite uwalnianiem progesteronu przez ciałka żółtego i nadnercza. W ciągu 3-7 dni po zapłodnieniu, kobieta nie może określić swoją nową pozycję na upławy. Mogą być zmieniane tylko przez ten okres, ale nie wszystkie.

Implantacja komórki jajowej

Różowa lub brązowa wydzielina po zapłodnieniu może zgłosić ciążowy woreczek jest przymocowany do ściany genitaliów. W tym momencie wprowadzanie błon owodni w luźnej części endometrium. Powierzchnia wewnętrzna naczyń macicy przesycone. Poszczególne uszkodzonego naczynia włosowate w czasie implantacji, a ich krew zostanie zwolniony.

Jeśli taki przydział są od razu, są różowo-czerwony odcień. Najczęściej występują w postaci smugi w kolorze białym lub jasnym śluzu. Po opóźnionym uwalnianiu w macicy, skrzepy. Kilka dni później przychodzi w postaci brązowego lub beżowego kicz. Kontynuując taką separacji długości: kilku godzin do 1-2 dni.

proces fizjologiczny

Przydział po owulacji (jeżeli nie nastąpiło poczęcie) są liczne. Natychmiast po implantacji, jest gwałtowny skok progesteronu. Hormon ten jest niezbędny do utrzymania ton macicy. Bez progesteronu narządu rodnego zacznie spadać, a po prostu wypchnąć jego jamy zapłodnionego jaja. Wysokie stężenie tego hormonu sprzyja tworzeniu się klarownych śluzu i białawych wydzielin. Są one niezbędne do tworzenia wtyczki w szyjce macicy. Substancja ta będzie chronić nienarodzone dziecko przed infekcjami. Dlatego nie należy się martwić. Obfity, jeśli nie pachną i niezwykłe kolory nie są patologią. Ich powstawanie – naturalnym procesem fizjologicznym.

Nie jest konieczne stosowanie tamponów w takich wydzielin. Dać pierwszeństwo jednorazowych podpasek.

ciąża biochemiczna

W przypadku ostatniego tygodnia po zapłodnieniu, wybór może być tak jak podczas miesiączki. Co to oznacza?

Jeden na pięciu płci pięknej ma do czynienia ze zjawiskiem ciąży biochemicznej. Kiedy ulega naturalnych procesów sekwencyjnych w organizmie: owulacji zapłodnienie, implantację. Wybór wydaje się właściwe. Tydzień później, z jakichkolwiek przyczyn, zapłodniona komórka jajowa jest oderwana od ściany macicy i zaczyna się miesiączka. Kobieta, oczywiście, zaskoczony. Rzeczywiście, wszystkie znaki wskazują nadchodzący poczęcia. Niektóre z płci pięknej nawet testy ciążowe są już wykazujące pozytywne wyniki. W rzeczywistości nie ma nic dziwnego w tej sytuacji. Prawdopodobnie odrzucenie zarodka nastąpiło na zasadzie doboru naturalnego. Kiedy ciąża biochemiczna miesiączka przychodzi na czas lub z opóźnieniem 2-3 dni, jest bardziej obfite, i ma zanieczyszczenia śluzowe skrzepy.

Patologie, które są spotęgowane ciążą

Przydział po zapłodnieniu można nabyć niezwykły kolor, zapach i konsystencję. W przyszłych matek w pierwszych tygodniach ciąży jest spadek odporności. Ze względu na to zakażenie może się przyłączyć. Często pierwsze dni po zapłodnieniu towarzyszy pleśniawki. Kiedy jej rozładowania stać tandetna i rodzaj kwaśny zapach.

Rzadziej skarżą się w ciąży po zapłodnieniu absolutorium z zanieczyszczeń ropą. Taki śluz ma żółty lub zielony kolor, wraz z rybim zapachu. Ta sytuacja jest bardzo podobna do zakażenia, co powoduje seksualnie przykładowy rzeżączkę. Po zapłodnieniu, kobieta może zacząć pochwy. W pochwie jest zmiana ilościowa korzystnych i szkodliwych bakterii, świąd, podrażnienie, suchość i niezwykłe wyładowania żółtej lub białego.

dodatkowo

Jeśli jesteś spostrzegawczy przydział po zapłodnieniu, konieczne jest, aby skierować do ginekologa. Lekarz podejmie wymaz na definicji pochwy w czystości oraz, jeśli to konieczne, zaleci badania na zakażenie. Pamiętaj, że niektóre procesy patologiczne mogą stać się poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia przyszłego dziecka. Jeśli oprócz niezwykłym wyładowania połączone złe samopoczucie, podwyższenie temperatury ciała, jest bardzo sygnał zakłócający.

Pomimo faktu, że zmiana alokacji, kilka osób po zapłodnieniu i wszczepieniu nie można go zainstalować na fakcie ciąży. Będąc bardzo ostrożny, można założyć tylko swoją nową pozycję. Wiarygodnie potwierdzić wszczepienie zaledwie 2-3 tygodni z zastosowaniem USG.

Jeżeli wyładowanie po zapłodnieniu nabyte różowawy odcień, a nie przechodzą w ciągu kilku dni, to możemy mówić o zagrożeniu przerywania ciąży. Również te objawy wskazują na możliwą erozji. Wiarygodnie ustalić przyczynę niezwykłych śluzu szyjkowego można tylko ginekologa.

podsumować

Przydział po zmianie koncepcji u kobiet. Ale nie wszystkie kobiety w ciąży mogą zauważyć. Daleko nie każda kobieta ma krwawienie implantacji. Jego nieobecność nie oznacza, że ciąża nie wystąpił. Jeśli jesteś zainteresowany w kwestii zmiany śluzu szyjkowego po zapłodnieniu, należy to omówić ze swoim ginekologiem. Miłego dnia!