670 Shares 6798 views

iPhone twardy reset

Telefony komórkowe iPhone jest tradycyjnie znany z jakości i niezawodności. Ale nawet tak wielki urządzenie może się zawiesić i nie reagować na manipulacje czujnika, załadować program powoli – to jest to, co nazywa się „hamulec”. W takich przypadkach, iPhone zostanie uruchomiony ponownie.

Co jest przyczyną powolnej pracy?

Najczęściej, gdy telefon zaczyna się powiesić, jeśli zbyt wiele programów innych firm, zwłaszcza bety (weryfikacja, a nie ostateczna wersja).

Chińskie telefony iPhone cierpieć podobne problemy częściej niż modele z formalnych producentów, ale tu przyczyną jest słaby system operacyjny i czujnik niskiej jakości. Należy pamiętać, że montaż i integracja chińskich kopii jest bardzo różni się od oryginalnego telefonu, więc nie zdziw się żadnymi „trzasków” swojego urządzenia. I iPhone, aby ponownie uruchomić w tym przypadku nie pomaga.

Jak zrobić dysk rezet?

„Rezet” oznacza „reset” i „twarde rezet” – restart zavisnuvshego urządzenie, które nie reaguje na żadne inne operacje.

Przed rozpoczęciem takiej operacji odczekaj kilkanaście minut i spróbuj zamknąć uruchomione aplikacje. Aby to zrobić, kliknij przycisk «Home» (nie znajduje się w dolnej części panelu przednim) i przytrzymaj go przez co najmniej 5 sekund. Jeśli to nie zadziała, to pozostaje tylko wykonać twardy reset.

Siła restart odbywa się poprzez jednoczesne naciśnięcie dwóch podstawowych klawiszy telefonu: «Start» i «usypiania / budzenia» (znajdujący się w górnej części urządzenia). Trzymać je przez 4-5 sekund. Po tym, ekran gaśnie, wyłączyć telefon. Po kilku sekundach, to włączyć i rozpocząć pracę.

Ale nie spiesz się do ponownego starych aplikacji. Pomyśl o tym, który z nich może po prostu powalić urządzenia. I lepiej jest usunąć niechciany program, bez konieczności, aby go otworzyć, a następnie iPhone będzie znowu działać stabilnie.

Jeśli telefon restartuje się

Zdarza się, że restart iPhone występuje samodzielnie, bez Twojego udziału. Jest to bardzo niewygodne, ponieważ urządzenie można wyłączyć podczas rozmowy lub gdy mamy do czynienia z ważnych zastosowań. Powodem najczęściej – w wadliwego działania baterii, który nie był podłączony do zasilania. W rezultacie, iPhone restart zaczyna na własną rękę, gdy bateria nie może długo utrzymać ładunek, a wskaźnik zasilania pokazuje w ten sposób wysoki poziom lub jego „skacze” od wysokiego do niskiego.

Naruszenie eksploatacji elektrowni system może być z powodu tych błędów:

– Ty błędnie podłączony do urządzenia iPhone Ładowarka iPad, mylące ze względu na podobieństwo złącza. aktualny poziom podaży tych szpuli stoi zasadniczo różne, a to spowodowało pęknięcia baterii telefonu.

– Opłata iPhone w samochodzie, i cierpiał z niestabilną dostawę prądu z akumulatora.

– urządzenie jest pobierana z sieci niska, często kropli lub odłączenie napięcia (na przykład w kraju lub na obszarach wiejskich). Od czasu do czasu występuje wysokie napięcie akumulatora jest uszkodzona.

W tym przypadku tylko jedno wyjście – wymiana wadliwej baterii w telefonie na nowy.