289 Shares 7732 views

MTS-975: Przegląd smartphone

MTS-975 – ciekawy smartfon, produkowany pod marką operatora komórkowego. Urządzenie otrzymało wszystkie niezbędne funkcje do regularnego stosowania. Ma atrakcyjną cenę, która jest znacznie niższa niż w podobnych urządzeniach. Przegląd zostanie zbadany ze wszystkimi zaletami i wadami tego modelu, a także dowiedzieć się, czy go kupić.

Opcje

Sprzedawane w pudełku z czarnym kolorze, który oznaczonego logo producenta, duży napis z nazwą MTS-975, funkcji i dodatkowych informacji. Zawarte oprócz telefonu jest ładowarka, kabel USB, słuchawki i karta pamięci 2 GB. Bardzo zadowolony z obecności microSD. W przypadku urządzeń z większą ilością pamięci może nie być konieczny atrybut, ale dla państwa – niezbędnego minimum.

projekt

MTS-975 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym. Korpus jest wykonany z taniego plastiku, przyjemnego w dotyku. Posiada matowe wykończenie, które szybko zbiera odciski palców. Kąty są lekko skośny dla większej wygody.

Przednia strona 975 MTS zajmuje duży wyświetlacz z wieloma przyciskami dotykowymi, górna część posiada przednią kamerę i słuchawki. Na górnej stronie znajduje się przycisk zasilania i gniazdo słuchawkowe. Mikrofon i port miniUSB były na dolnym końcu. rocker głośności znajduje się po prawej stronie. Wszystkie przyciski dostał piękny ruch, nie wywiesić lub słyszalne są szumy.

Tylna pokrywa jest zdejmowana, z silnym zgniatania pojawią się piski. Jest to obiektyw aparatu z lampą błyskową i głośnik. PayPass napis jest również obecny, który jest dość małe. Na dole znajduje się mały logo operatora. Wieko jest usuwany z wysiłkiem, mimo plastiku. Pod nim osiadł gniazdo baterii do karty SIM oraz microSD. karty pamięci i karty SIM można ustawić wcześniej wyjęciem baterii, która nie jest bardzo wygodne.

pokaz

Wyświetlacz otrzymał 4.5-calowy o rozdzielczości 540×960 pikseli. Ekran jest wykonany według technologii TFT. Wokół niego znajduje się specjalna ramka, która ma zapobiec zadrapań. Dzięki dobrej olejofobowego ochrony na ekranie nie pojawia się odciski palców i inne zabrudzenia.

IPS matrycą. MTS 975 smartphone oczywiście nie może pochwalić się wysokiej jakości obrazu na ekranie. Często brakuje jasności, nawet przy delikatnym odchyleniem w kierunku jest zniekształcona informacja. Słońce z takiego wyświetlacza nie są aktywnie pracy.

produktywność

Jak zamontować platformy MTK 6577. Jest on przeznaczony do początkowego segmentu urządzeń mobilnych, z których nie oczekuje się wysokiej wydajności. W AnTuTu zdobył tylko 8000 punktów, który jest nowoczesny system, oczywiście, nie jest wystarczające.

„Serce” był 2-rdzeń Cortex-A9, działa z taktowaniem 1 GHz. Jest to wystarczające do sprawnego funkcjonowania większości dzisiejszych aplikacji. Nowe gry nie będzie działać, nawet ze starymi problemami mogą wystąpić. Dlatego, jeśli szukasz urządzenia do gier, MTS-975 nie będzie działać. Jest to maszyna pracuje, co wolno reaguje na prośby, które w pełni odpowiada jego cenie.

RAM jest również tuż obok – 512 MB. Tyle że kwoty brakuje do uruchomienia systemu. Wiele aplikacji znacznie zamarza, więc trzeba stale oczyścić pamięć. Całkowicie wydać może być, po prostu poprzez zainstalowanie kilku programów. Pozostaje jeszcze widoczny na pulpicie, a następnie w przeglądarce, dlatego czasami chcesz rzucać swój smartfon. Jak prędkość – nawet nie patrzeć w kierunku MTS-975.

Pamięć wewnętrzna 4 GB. Wydawałoby się dobrym pomysłem. To jest dostępny tylko w sumie 1,4 GB do użytku osobistego. Reszta kwoty przeznaczane na system i bezużyteczne zainstalowanych programów. Częścią problemu jest rozwiązany miganie. Pamiętaj, aby ponownie kupić kartę, gdy nie jest załączony, lub czujesz dyskomfort.

bateria

Wyposażony w baterię 1800 mAh. Według wielu użytkowników, można ustawić i bardziej pojemny, ponieważ grubość powłoki na to pozwala. Wystarczające dla przeciętnego użytkowania dziennie. Aktywne surfowanie w Internecie i gier rozładować urządzenie znacznie szybciej, więc nie zapomnij ładowarkę.

kamera

Jeśli wolisz obrazów wysokiej jakości, nie kupić MTS-975. Zdjęcia są raczej słabej jakości, więc moduły są zainstalowane na pokaz. Główny aparat ma 5 megapikseli, ale wydaje się, że o wiele mniej. Z przodu jest dostępny dla wszystkich 0,3.

wniosek

MTS 975 – smartfon budżet, który można kupić za 4000 rubli. Idealny dla połączeń i surfingu. Większy nie może liczyć.

plusy:

  • cena;
  • midcase;
  • Duży wyświetlacz;

Wady:

  • słabych „prasowania”;
  • mało pamięci;
  • zły aparat;
  • Średnia baterii.