361 Shares 9743 views

swędzi jajko? Idź do lekarza!

Po pierwsze, prawdziwą przyczyną stanu, gdy jajo jest porysowana, można wykryć tylko doświadczonego dermatologa. Aby to zrobić, przynajmniej przyjść go zobaczyć! Po przejściu testów, które przydzieli cię do lekarza, on powie obiektywnie, co dzieje się z tobą. Ale wielu „prawdziwych mężczyzn” nie działają natychmiast do lekarza (stan nie pozwala!), Więc w tym artykule będziemy po prostu odgadnąć przyczynę tego stanu, gdy jajo jest porysowana. W istocie, cechą swędzenie jąder w pachwinie czasami odnosi się do najprostszych powodów. Oto tylko niektóre z nich.

Jako nastolatek

Jeśli Nastolatki jaj swędzenia i skórki, to wiek, a więc odbędzie się! Młodym organizmie rozwija dojrzewanie zachodzi, co związane jest ze wzrostem wielkości jąder i wyglądu owłosienia łonowego. I sam wzrost włosów łonowych jest powodem, że jaja swędzenie. Leczenie w tym przypadku użyć, nie jest konieczne: wszystko minie sama, jak tylko ciało jest w pełni ukształtowany.

Naruszenie higieny osobistej

Jednym z najbardziej „popularnych” przyczyn jajko swędzi, jest naruszeniem zasad higieny osobistej. Charakterystyczne swędzenie w jądrach elementarnych występuje wtedy, gdy dana osoba nie jest wystarczająco monitoruje czystość ciała. Konieczne jest, aby wziąć prysznic raz dziennie. A najlepiej rano i wieczorem! Jak zmienia bieliznę częściej.

w wieku dorosłym

Jeśli dorosły swędzenie w jądrach, może to być spowodowane alergią na materiał, z którego są uszyte ubranie, bieliznę lub zbyt obcisłe dżinsy. Staraj się nosić luźne ubrania z naturalnych materiałów, takich jak bawełna, len, wełna. Należy zmienić bieliznę przynajmniej blisko, jak wykonane z naturalnych materiałów.

stres

Swędzenie w jądrach często występuje na tle ogólnego stresu i zaburzeń neurologicznych. Często zdarza się, że porysowane całego ciała lub jego części (na przykład, pachwina, jąder). Ponadto domowego powoduje stan, gdy porysowana jaj może być obecny chorób skóry i chorób urologii. To może być pstry, niedrożność gruczołów łojowych i wszy łonowe, które często stają się przyczyną swędzenia.

wszy łonowe

Dziś wszy łonowe, albo w popularnej „wesz”, może pojawić się rzadko. Jednak, jak mówią, nikt nie jest bezpieczny od niego! Zazwyczaj zakażenie następuje przez pacjenta wszy partnera podczas stosunku płciowego. Od jednego partnera do innego wszy przekazać włoskami. Ale to jest – nie tylko w ten sposób zakażenia. Można też zarazić poprzez bielizny lub bielizny. Wszy łonowe można również odebrać w basenach, saunach, łaźniach, basenach. Bądźcie czujni! Chociaż wszy łonowe traktowane dość proste, często towarzyszy cała masa chorób przenoszonych drogą płciową .. rzeżączka, chlamydia, rzęsistkowica, itd. Wszy są zazwyczaj do uszkodzenia skóry w okolicy genitaliów. Za pomocą tych obszarach ciała, na ogół przechodzi infekcji zróżnicowane jak współistniejące choroby, które są utwardzane, mają tendencję do znacznie trudniejsze niż wszawicy. Dlatego najlepiej jest udać się do lekarza, gdy porysowana jajko.