164 Shares 9702 views

Charakter kotów syjamskich

Charakter Siamese zawsze wyróżnia osobowość, wyrafinowania i niepowtarzalność. Nieodłącznym konkretnych sposobów rasy wyrażając czuły i towarzyskość. Charakter kotów syjamskich jest bardzo podobny do charakteru psa. Muszą skontaktować się z ludźmi z bardzo młodym wieku. Często wybrano jako gospodarza do członka rodziny jest przymocowany tylko do nich.

niebieskooka dziwnego

Wiele książek zostało napisanych na temat kotów syjamskich. Ale najlepsze jest to pierwsza książka opublikowana w 1943 roku pod nazwą «» Charles. Opisuje życie syjamskiego kota, Charlie, który żył przez prawie 13 lat. Jego autor, Maykl Dzhozef, bardzo wyraźnie i szczegółowo opisał naturę Siamese. Książka jest bardzo kochany przez czytelników i przedrukowany 10 razy.

Kot syjamski rasa, która zawsze przyciąga ludzi, którzy postrzegane magicznych stworzeń. Wierzono, że to zwierzę jest zawsze w sercu swych panów.

historia

Można podziwiać łaskę kotów syjamskich, ale nie zapomnij o ich złożony charakter. Dlatego nie są one najbardziej mili i kochający zwierzęta. Jednocześnie, właściciele mówią, że syjamski rasy różnią się poważnie myślących, bardzo inteligentny. Do tej pory przedstawiciele fiszbinowego paski blady za bardzo popularne. Oni przekupić swoich panów magiczne głębokie niebieskie oczy.

Koty syjamskie pochodzi w stolicy Siam Ayude. W dawnych czasach były one nazywane „królewskie koty Siam.” Eksperci twierdzą, że jest to fascynująca rodzina kot nie zostały krzyżowane z europejskimi. Dlatego są one uważane za najczystsze przedstawicieli gatunku wschodnich.

charakter

Uważa się, że wschodniego pochodzenia i spowodował złożoną naturę kotów syjamskich. Wyróżniają się one niezależne i upartym usposobieniu. W tym samym czasie, niektórzy przedstawiciele tej rasy mogą wystąpić napady zazdrości, w którym kot może rzucić się na człowieka zazdrosny o swego pana. Nie należy również podnieść sygnał dla właściciela kota. Bestia weźmie go jako zagrożenie dla jego życia i rzucić się na sprawcy. Dzięki takiemu zachowaniu, ale również z powodu wielkiego przywiązania do właściciela syjamskie koty są często w porównaniu do psów. Co więcej, te Siamese dość tolerancyjna wobec innych zwierząt.

Co do zasady, pierwsze koty syjamskie nie wykazują agresji. Ale oni są w stanie zaatakować nieustannie walczyć. Wśród mieszkańców domu wolą zajmować pozycję lidera. Charakter kotów syjamskich nie tolerują brutalne traktowanie od niego. Dlatego klątwa powinna być bardzo delikatnie. Nawiasem mówiąc, ta rasa jest jednym z najbardziej „rozmowny”. Puszysty niebieskooki jak „śpiewających serenady” oraz meow ponad i bez.

Rasa ta jest uważana za znak Fawn wokół pyska, na czubkach stóp i ogona. Jak zez – prawdziwy znak czystej Siamese.

Siamese cat opieki, które mogą wymagać uwagi, są bardzo drażliwy i wymagający. Ale ich żal zawsze mogą neutralizować szacunku dla zwierzęcia. Warto pamiętać, że kot syjamski docenią to jako znak właściciela miłości. Ale niebieskooka zwierzę bardzo boli, że nie zdecydował się od razu i port urazy odwetu.