289 Shares 3535 views

Sen książkę. Przeszklony balkon, co sen?

W niniejszej publikacji, poświęconej interpretacji snów, mówimy o romantycznej i wzniosłego symbolu – na balkonie. W dawnych czasach miłośnicy panowie pod oknami ich wybranych śpiewał serenady romantycznych. Według Freuda, ta część struktury reprezentuje piersi kobiety, co oznacza, że w pośpiechu, aby złamać podświadomość fantazje seksualne. Co mówi się w tej czy innej książki sen? Balkon, widział we śnie, jako całość ma pozytywny interpretacji, o ile, oczywiście, nie stało spadać. Porozmawiamy o tym więcej.

balkon własny lub cudzy

Wielu czytelników już wie, że rozwiązanie snu są na powierzchni, co najważniejsze, w stanie zapamiętać szczegóły. Jeśli dostrzec balkonem, oznacza to, że wkrótce uzyskać uznanie rówieśników i kolegów. Szacunek pochodzące z otoczenia, nie może być interpretowane jako inni ludzie idący obok balkonie, patrząc na niego. Co ciekawe, również opowiada książka marzeń? Balkon obcy jest sfrustrowany w swoim życiu osobistym. Może śniący nie jest zadowolony z jego drugą połówką, a on potajemnie spogląda w bok. W niektórych interpretacjach balkonie ktoś inny może oznaczać przesunięcie w górę po szczeblach kariery (chodzenie na głowie lub chęci naruszać interesy innej osoby).

balkon

Sny są zapamiętywane najwyraźniej tuż po przebudzeniu. Dlatego też, w godzinach porannych, a nie ryby lub pocięte przynęty, rozwiązania ziarnistego funkcji odzyskiwania snów. I pomóc w rozwiązaniu tajemnicy, jak zwykle, będzie marzyć książkę. Przeszklony balkon wskazuje na niepewną sytuację śniącego. Prawdopodobnie szef w pracy przygotowuje już kilka nieprzyjemnych niespodzianek. Szkło jest jednym z najbardziej wrażliwych materiałów. Dlatego też, pomimo pozornej wytrzymałość konstrukcji balkonu, przy najmniejszym burzy jest ona gotowa do kruszą się jak domek z kart. W innych interpretacji altanie w śnie symbolizuje cienistych zamki w powietrzu. Losy poprzez podświadomość mówi szef zatrzymania dreamer w obłokach i zejść na ziemię.

Stara struktura lub upadku

Następny liść przez interpretacji snów. Balkon zapada podczas snu – przebudzeniu osoba nadzieje kruszyć. Pomyśl o śnie jako ostrzeżenie. Twoja sytuacja jest tak niestabilna, że gwiazdy sugerują uważaj pochopnych działań. Jeśli jesteś gotów pogodzić się z niespełnionych marzeń, można zignorować ostrzeżenie. Wszelkie zapaść w snach reprezentuje niebezpieczeństwo bliskości wypadku. Z interpretacji współczesnej książki marzeń, opowieść – hot rod wyraźne ostrzeżenie lub bezmyślnych ludzi chodzą na miejscu. Zachowywać się na ulicach, na drodze na niebezpiecznych obiektach ostrożny.

Jeśli śniący odkrył, że stary balkon ma występ, może to oznaczać, aluzją do niepewnej sytuacji. Nie stawaj na krawędzi, w przeciwnym razie będzie balansuje na krawędzi. W prawdziwym życiu, to jest prawdopodobne, że „upadek”. Ale jeśli odwrotnym scenariuszu, co ta ustawa mówi książka sen? Balkon trwałe i niezawodne symbolizuje rychłe nadejście nowego etapu w życiu śniącego. Poczekaj na białym paskiem, lub jak mówią, życie z czystym kontem.

W zależności od wieku i płci

Niestety, dla kobiety sen, w którym spada z balkonu, jest nieodwzajemniona miłość. Nie ma dobra, czy to upadek wywołał inną kobietę. Budząc śniącego znajduje się w bardziej udanych i bezczelnym przeciwnika. Jednakże, jeśli dziewczyna została wyrzucona człowieka, oznacza to w prawdziwym życiu ma cichego wielbiciela. Co jeszcze mówi nam marzyć książkę? Balkon, z którego dziecko spadło, a nad nim krążyły gołębi – to ostrzeżenie oznaki przeznaczeniu. Zwrócić większą uwagę na ich dzieci, martwić się o ich dobre samopoczucie i słuchać mądrych rad.

Skakać z balkonu

Jeśli spadek może wystąpić na skutek wypadku lub czyjegoś złośliwego intencji, ludzie skok zrobić świadomie. Rozważmy sytuację, w której marzyciel dobrowolnie skacze z balkonu. Marzyć interpretację Szymon Gorliwy kaznodzieja chrześcijański interpretuje historię, jako wyraz skrajnej rozpaczy. Jednakże, jeśli śniący czuje długi upadek, porównywalny z lotem, w którym to przypadku może być traktowana jako ostrzeżenie. Unikać emocjonalne wybuchy w relacji z drugim półroczu, w przeciwnym razie nie można uniknąć kłótni i konfliktów.

Zasadniczo, upadek – symbol zbliża się trudny okres w swoim życiu. Dobrym znakiem jest to, czy marzyciel po upadku będą mogli pozbyć się małych zadrapań lub nawet uciec bez szwanku. W tym przypadku, los będzie korzystne dla ciebie, ale w prawdziwym życiu nie ucierpi dużo (wysiąść łatwy strachu).

Lęk wysokości

Jeśli masz doświadczenie strach w upadku, to nie może przyjść do swojego życia czarnym pasem. Przynajmniej jeden kłopot dokładnie poznać. Rada: nie przyjmują tej interpretacji jako beznadziejności. Co zrobiłeś we śnie (boi), to lepiej nie robić w życiu. Nasze istnienie jest jak zebra, a czarny pas zawsze przychodzi biały. Ta realizacja pomoże przezwyciężyć wszystko.

zbytnia skoki

My nadal badać książkę wymarzony. Balkon, wzrost i spadek może zawierać nie tylko rozpacz. Czasami oznacza to zbytnia marzyciel. Jednakże, nie ma nic dziwnego, wszystko, tak jak w prawdziwym życiu. Czasami tłumacze są w podobnej fabuły nieświadomych podstaw psychologicznych. Dreamer celowo skoki z wysokości, lubi wyjść poza granice w realnym życiu. Użył do rozwiązywania problemów w niezwykły sposób, używając myślenia lateralnego. Ale jeśli śniący próbuje dostać się do domu przez strukturę balkon w prawdziwym życiu, będzie działać z szybkością błyskawicy, i, jak mówią, wziąć byka za rogi.

Rozstanie z ukochaną

Marzenia balkonów i loggii naprawdę nie może być interpretowany w sposób jednoznaczny. Po każdej akcji jest związane z pewnymi psychologicznymi i mistycznych niuansów. My nadal szukać możliwości i przerzucanie książki wymarzony. Balkon zobaczyć dla miłośników zawsze przyjemnych. Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest ona utożsamiana z romantycznych serenady i deklaracji pod księżycem. Młodych kochanków często uciec z domu przez balkon na randkę. Jednakże, jeżeli we śnie widzisz jak przebaczać z wysokością kochankiem lub ukochanego, w prawdziwym życiu, można spodziewać się naprawdę separacji z jego drugiej połowie.

Widoczna struktura przez

Do tej pory mieliśmy do czynienia z sytuacją, gdzie śniący stał na balkonie, skoczył lub spadł z niego. Jednak projekt może wyglądać poniżej i zobacz, nie ma absolutnie obcy lub bliski krewny. W tym przypadku, spróbuj zapamiętać oblicze obecnego charakteru. Jeśli jest to twój przyjaciel, a nawet jeden, w tym przypadku, los podpowiedzi ty jego zawodności. Zobacz na balkonie obcy to fatalne spotkanie. Wkrótce jakiś wypadek będzie radykalnie zmienić swoje życie.

Jeśli kot spadł

W realnym życiu kotów często wchodzą ze struktur balkonowych lub wypaść z okna. We śnie, spadające z balkonu kota – nie jest to dobry znak. Dreamer spodziewa się biedy.

Nowoczesna interpretacja sen

Balkon bez ogrodzeń we śnie wskazuje na planach, wisi w powietrzu. Jeśli projekt jest w porządku, a beztroski śniący stoi i patrzy w dal, po czym osoba ta będzie miała szczęście w życiu osobistym. Z wysokości jest zawsze lepszy przegląd i rzeczywiście można zobaczyć, że sam – tylko. Pamiętaj: Im wyższy balkon we śnie, tym większa szansa na szczęśliwe życie. Na podstawie interpretacji uniwersalnej książki snu, wysokość jest pomyślny symbol.