427 Shares 4938 views

Jak naładować telefon bez ładowania?

Każdy pamięta, że niedawno, że nawet nie wiem , co się komórek telefon i można łatwo zrobić bez niego. Ale teraz, że postęp techniczny porusza się z dużą prędkością do przodu do nowych odkryć, w dobie innowacji, nikt, nawet małe dziecko nie może obejść się bez telefonu komórkowego. To ważne ułatwia nam życie – trzyma w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, współpracownikami i przełożonymi niemal przez całą dobę, gdziekolwiek jesteś w tej chwili: w obcym kraju, miasta, lub po prostu nie tak daleko od domu lub biura. Do zalet tego telefonu dużo. Poczuj się komfortowo, gdy nie są przywiązane do gniazdka telefonicznego i ty i twoja przestrzeń nie ogranicza przewód zasilający pochodzących z nim przez telefon – to ogromna zaleta stałej komórki, która jest zakorzeniona w przeszłości i staje się niemal zbędna.

Czasami przynosi nam żadnych telefon, a nasza pamięć. Zdarza się, że zapominamy ładowarkę w domu, a gdy telefon jest odłączony od skurczonej baterii, zaczynają się problemy. To jest dopóki nie możemy dostać szefa i kolegów, sami nie możemy osiągnąć istotną pilne wezwanie. Te pozornie drobne rzeczy oczywiście zepsuć nasze samopoczucie i zakłócać normalnego życia. Wielu zaczyna zmagać się z jak naładować telefon bez opłat, oraz do przeprowadzania różnych eksperymentów, z których urządzenie może po prostu cierpią, dobrze, jeśli masz szczęście, otrzyma baterię niezbędne do uruchomienia.

Wyjściem jest nadal istnieje, a my wam teraz, jak naładować telefon bez ładowania.

Ludzie na różnych forach internetowych oferują wiele sposobów, aby rozwiązać ten problem. Ktoś zaleca się stosowanie starą, sprawdzoną metodę, jak kiedyś zrobiliśmy ze zwykłymi skurczone bateriami, które musiały wydostać się z urządzenia, to niech miał magnetofon lub oglądać pilota TV, czy coś innego, i rzucać je na podłodze lub na asfalcie , wstrząsnąć walić je, a następnie włóż z powrotem. Pomogło, ale nie na długo. Oto sposób, aby zaoferować nam Pan X, stałym członkiem forum komunikacji w Internecie.

W jaki sposób można naładować telefon bez ładowania? Z tej okazji, piszę dużo ofert, które są dość interesujące. Oferują one ładunek i z komputera za pośrednictwem kabla USB. Ale ta opcja jest dostępna tylko dla tych, którzy zakończyć telefon dołączony przewód.

Ciekawe informacje do dzielenia się z nami, Pan Y, który mówił o tym, jak ten problem został rozwiązany w Stanach Zjednoczonych. Jest nowa technologia osiągnęła punkt, że osoba spaceru wzdłuż ulicy i rozmawia przez telefon komórkowy, można naładować telefon bez ładowania. Jak, pytasz. To bardzo proste. Zgodnie z nową technologią, telefon może teraz być ładowany za pomocą przekształceniu elektrycznej energetycznego energii kinetycznej. Oznacza to, że porusza się w przestrzeni, trzeba potrząsnąć telefonem i pomachał nią. Tak więc, jeśli można spotkać na ulicach tego dziwnego człowieka, machając telefon komórkowy, nie zdziw: to tylko pobiera go.

Jakie są inne sposoby, aby naładować telefon bez ładowania można przeczytać w Internecie? Zaradny bloger oo oferuje naładować baterię przed słońcem. Ale trzeba być bardzo ostrożnym i ostrożny, aby wykonywać polecenia prawidłowo i dokładnie.

Tu istnieją warianty odpowiedzi na pytanie: Jak naładować telefon bez ładowania. Może nie są idealne, a nawet wydaje się kimś obcym i nieprawdopodobne. Ale pomysł nie stoi w miejscu i prawdopodobnie wkrótce nauczyć się traktować ludzi w ekstremalnych warunkach, bez opłat za urządzenia telefonicznego. Czy starasz się naładować swój telefon komórkowy w sposób samodzielnego ładowania lub nie, ty decydujesz. Można wymyślić ich najlepszym rozwiązaniem i zaoferować go do świata, za który otrzymał światową sławę. Cóż, tak długo jak używamy prostych wskazówek ludzie zaradni i wynalazcze, lub po prostu nie zapomnij ładowarkę w domu, kiedy jechać daleko i długo.