95 Shares 6696 views

Telefony komórkowe "BRAVIS": opinie, konfiguracja, model

Do tej pory, na rynku urządzeń mobilnych są dziesiątki producentów. Każda z nich ma swój własny oddział modeli, jest rozprowadzane do modyfikacji i wersjach. Wszystko to tworzy niewiarygodnie ogromne bogactwo smartfony, w tym kupujący wybiera.


Jednak, aby określić kolejność, który gadżet do zakupu, jest znacznie łatwiejsze. Aby to zrobić, przynajmniej na tyle, aby zrozumieć klasę smartfonów, które mogą sobie pozwolić i jakie wolą.

W tym artykule będziemy mówić o jednym z producentów urządzeń, które są wyraźnie pozycjonuje się w tej samej klasie ma niszę, a ze względu na to zapotrzebowanie w jednej kategorii nabywców. Spotkać się przed tobą – producent BRAVIS, dostawca smartfonów budżetowych, które są wystarczająco duże zapotrzebowanie w krajach WNP.

O firmie

Aby rozpocząć, należy zauważyć, że firma, która produkuje wyroby pod marką ma ukraińskie korzenie. To właśnie tam znajdują się główne urzędy producenta, a także z magazynem produkcji. producent profil wystarczająco szeroki. Ponadto można kupić smartfon „BRAVIS” na sprzedaż istnieją także inne urządzenia elektroniczne – oświetlenie, sprzęt, wiele gadżetów muzycznych i nie tylko.

Ponieważ aktywność deweloper jest już kilka lat, nie ma czasu, aby przynieść cały szereg urządzeń o różnych charakterystykach technicznych i funkcjonalności. Użytkownik, który chce kupić urządzenie, które może to zrobić w dowolnym z kilkudziesięciu sklepów internetowych, które to telefony komórkowe BRAVIS.

produkty

Telefony oferowane przez tę firmę mają specjalne dostępności (w porównaniu do innych producentów). cena docelowa BRAVIS można przypisać być może, że niższa klasa budżetu, biorąc pod uwagę średni koszt urządzeń. Jakość maszyn nie jest gorszy niż chińskie produkty.

Jak podano na oficjalnej stronie internetowej firmy, ich telefon robią w chińskich fabrykach produkujących innych dostępnych Soup: ZTE, Jiayu, Micromax i inni. Wszystko to pokazuje, że możliwe jest porównanie telefonów ukraińscy i chińskich podobieństwo podejść do ich produkcji. Jednak te marki mają w naszym kraju, zamawiania produktów do Chin fabryk.

Co Soup wprowadzić linię smartfonów tej firmy? Przede wszystkim, można powiedzieć, że jest to szeroka gama urządzeń z dolnej części serii cenowym. Jest to najdroższy telefon będzie kosztować nie więcej niż $ 100 (to jest „top” modele), podczas gdy średnia w kategoriach smartphone będzie kosztować nie więcej niż $ 60-70. To, na przykład, nieco nieaktualne w ich zapełnienia „BRAVIS Jazz”.

wycena

Jeśli spojrzeć na to, jak tani ofercie Soup można się zastanawiać, jak jest to firma, czy to działa na straty. Nawet chińskie smartfony z tej samej klasy mogą być droższe niż ich ukraińskimi (lub rosyjskim) analogów. Jak to może być?

Jeśli mówimy konkretnie o BRAVIS produkty”, producenta względu na niskie koszty marketingu i promocji komórkowych. Jeśli uważasz, że komentarz na stronie, a tym samym znacznie zmniejszona, a ostateczna wartość swoich urządzeń. A to z kolei daje nabywcy możliwość zaoszczędzenia na każdy zakup telefonu komórkowego.

Jest również ważnym czynnikiem w kosztach polityki można nazwać sprzedaży. Każdy smartfon „BRAVIS” (a mówimy o prawie dwa tuziny modyfikacje) przedstawiono w tysięcznych rynku partie. Nic dziwnego, że rośliny mogą sobie pozwolić na zmniejszenie kosztów każdego z urządzeń, zapewniając znaczne rabaty klientom końcowym. To przyciąga mężczyznę, który szuka dla low-end, niedrogie i zarazem uniwersalny gadżet.

funkcjonalny

Fakt, że każdy telefon „BRAVIS” (jego cena nie ma znaczenia) posiada szeroki zakres funkcji, jak można zauważyć – wystarczy spojrzeć na charakterystyki modeli. Wszystkie z nich są w oparciu o system operacyjny Android, który już zakłada możliwość pracy z podstawowych aplikacji, takich jak przeglądarka, aparat fotograficzny, audio / photo / odtwarzacze wideo, Mapach Google Play katalog aplikacji i innych.

Oczywiście funkcje urządzenia zależy od modelu. Na przykład, nie jest to telefon dotykowy z ekranem 4-calowy, jako „BRAVIS Jazz”. On, oczywiście, kontrolowane przez system operacyjny Android i, jak powiedzieliśmy, ma wszystkie cechy, które są obecne w nowoczesnych smartphone. Zatem koszt urządzenia jest bardzo zaniżone, ponieważ ten model nie jest już produkowany przez tę firmę. Dla tych klientów, którzy potrzebują minimum funkcji, rozsądną cenę i komfort pracy z urządzeniem, ten gadżet jest najlepszym rozwiązaniem.

I kolejny przykład – tzw dialer BRAVIS bazowej. Telefon jest przedstawiony w organizmie „batonika”, który wskazuje na obecność fizycznej klawiatury, małym ekranie i, oczywiście, brak jakiegokolwiek systemu operacyjnego. Z tego „dziecka” wygodny w obsłudze tylko w przypadku, gdy będą Państwo zadowoleni z prymitywny – zdolność do wysyłania i odbierania wiadomości, rozmów telefonicznych, mieć listę kontaktów. W rzeczywistości wszystko BRAVIS bazowa jest zorganizowana w bardzo wygodnej formie. W tym celu i zdobyć.

Modele „top”

Jak wspomniano powyżej, „BRAVIS” komórkowe (opinie o nich będzie trochę później) przedstawił dość obszerną listę modeli. Jednak tylko niektóre z nich, jak wynika z ofert promocyjnych sklepów są dość duże zapotrzebowanie wśród kupujących. Na nich, porozmawiamy bardziej szczegółowo w tym artykule, aby zrozumieć dokładniej o co chodzi.

BRAVIS A501 Bright

Na pierwszym miejscu w hierarchii urządzeń z ukraińskiego producenta jako wyraźnego „flagowym” jest reprezentowana przez jednostkę o nazwie kodowej A501. Smartfon ma pewne dobre cechy: przynajmniej jest wykonana w unikalnej ciała z zaokrąglonym kształcie (jak ten używany LG rozwijać swoje „zakrzywione” inteligentnych telefonów). Oczywiście, nawet w wyglądzie telefonu wiele wysiłku włożono projektantów.

„Farsz” pojazd posiada także jego adaptacji: jest on zainstalowany procesor SC7731, wydając taktowania 1,3 GHz. RAM 1 GB pozwala grać nawet dość „kłopotliwe” (pod względem grafiki) gier i bezzwłocznie do pracy z filmami. Warto również zauważyć, możliwość podłączenia karty pamięci, istnieją dwie kamery (2 i 5 megapikseli) oraz pojemna bateria 2000 mAh. Jeśli prawidłowo skonfigurować telefon może być na tyle na jeden dzień pracy na jednym ładowaniu.

BRAVIS Air

Innym przedstawicielem tej marki w sprzedaży jest model Air. O tych telefonów „BRAVIS” pisemnych opinii klientów o tak tanie, nie jest wyraźnie urządzenia najbardziej produktywne, ale niezawodne. Proste ciało kątowe, minimalna dla smartfonów przekątnej ekranu (4 cale), rozdzielczość 480 x 800 pikseli – wszystko wskazuje na to, że ten gadżet jest dobra „dialer” z dodatkami w postaci kart pamięci, kamery bezprzewodowe Bluetooth oraz interfejsy GPS. Procesor pracuje na dwóch rdzeniach, wyposażony w 1,2 GHz taktowanie. Ale z pamięci głównej nie jest tak wielka – 512 megabajtów na taki telefon nie wystarczy.

BRAVIS Alto

Kolejny telefon „BRAVIS”, cena osiągnie 100 $, – jest to model „Górna”. ma on duży, kolorowy ekran 5,5 cala, 4 rdzeni procesora i 1GB RAM. Od swoich poprzedników różni się potężny smartfon aparat 8 megapikseli. Ale z punktu widzenia autonomii nie jest warta zakupu tych telefonów „BRAVIS”. Opinie mówią, że baterie Alto mają tylko 2000mAh. Biorąc pod uwagę poziom energii jest zużywana, ten gadżet nie będzie trwać dłużej niż 8-10 godzin w trybie aktywnym.

Plus, ponownie, telefon jest prosty w konfiguracji – wystarczy podnieść interfejs jak najłatwiejsze dla Ciebie.

BRAVIS Światło

Niektóre telefony tego producenta, pomimo faktu, że są one wyposażone w ekran dotykowy i wydajny procesor, w jego parametrach technicznych nie jest zbyt różni się od obu „klasycznych” wersji przyciskowe. Oto, na przykład, jest to model „BRAVIS Classic” – stylowy, surowe (z projektem) urządzenie z fizyczną klawiaturą. I tam BRAVIS Light – urządzenie, które jest jednak systemem Android, ale ma tylko 512 MB pamięci (jak powietrze), a nie najlepszy pod względem dokładności wyświetlania obrazu 800 x 480 pikseli. Istnieje główny aparat 2 megapiksele (oraz 0,3 megapiksela – przód), a liczba interfejsów bezprzewodowych (Bluetooth, Wi-Fi, 3G).

Te telefony „BRAVIS” Opinie o nazwie podstawy, a ich możliwości, oni naprawdę nie są daleko od klawiatury „mono”. Ale przynajmniej się im opłaca się pracować z dwóch kart SIM.

Jeśli nie jesteś zainteresowany Android, kamery, ekranu dotykowego, można zrobić jak w wersji BRAVIS Jazz. Jest obecny tylko pamięć wewnętrzna (karta microSD przedstawiony na 32 GB), wyświetlacz 1,77 cala oraz wsparcie dla 2 kart SIM. devaysa koszt, nawiasem mówiąc, jest tylko 15 dolarów. W ustawieniach, jak można się domyślić, jest to także najbardziej proste.

BRAVIS Alpha

Jest to linia ukraińskiego producenta urządzeń mobilnych i średniej pod względem ceny i jakości opcji. On jednak już wycofane z rynku, ale pozytywne opinie od klientów o tym jeszcze można znaleźć.

Urządzenie ma prostą wyświetlacz 4,5 cala rozmiar matrycy (IPS), na podstawie 5 MP kamerę oraz procesor MediaTek (zegar częstotliwości 1,3 GHz). Konfiguracja ustawień graficznych, można osiągnąć optymalne działanie gadżetu. Odnosi się do ustawień graficznych w grach, na przykład.

Na uwagę zasługuje model co kosztuje o rząd wielkości tańsza niż swoich „kolegów” w szeregu (flagowych urządzeń, takich jak wersja A501), ale pokazał bardzo dobre wyniki. Czytaj więcej w sekcji z charakterystyką prawdziwych ludzi.

opinie

Więc opiszemy niektóre z najważniejszych telefonu tej marki. Jest to czas, aby przedstawić opinie, że wspominając o tych, którzy pracowali bezpośrednio z tych urządzeń.

Tak więc, na początek, możemy zauważyć, że są one naprawdę dużo. Mówi, że „BRAVIS” smartfony istnieje duże zapotrzebowanie, ludzie kupują te telefony. Drugim aspektem, który udało nam się dowiedzieć charakterystykę użytkowników – jest skupienie się na niską cenę. Większość opinii skupić się na tym, że produkty BRAVIS bardzo przystępne, niskie koszty, a tym samym mogą z powodzeniem konkurencji w tym samym tanie, ale mniej jakości chiński smartfon z noname-marek.

Trzeci punkt – jakość opinii. Maszyny, przedstawione w tym artykule, tak naprawdę nie mają najlepsze specyfikacji na rynku. Nawet niektórzy członkowie Chin szanowanych marek lepsze wyniki pod względem wydajności, na przykład. Ale ludzie pozytywnym jakość wykonania i trwałość modelu.

Na przykład, weźmy ten sam „BRAVIS Alpha”. Telefon, który ma najmocniejszy procesor, to działa bez opóźnień „i” zamknięty, jak często można znaleźć słabą wydajność chińskich smartfonów. Producent „BRAVIS” najwyraźniej zwracając uwagę na prawidłowe optymalizacji systemu operacyjnego i „żelazo” swoich urządzeń, dzięki czemu ich praca bardziej płynny i stabilny.

Wreszcie, nie należy zapominać o „miłych drobiazgów”. Odnosi się to do takich chwilach, konstrukcja telefonu, jako konstrukcji, materiałów ciała i pozycjonowania. Jeśli urządzenie jest reprezentowana w najniższym przedziale cenowym, ale jakość może proszę leżeć wygodnie w ręku z plastiku, użytkownik będzie zadowolony, aby go kupić. Najwyraźniej dla takiej taktyki, a firma działa. Przynajmniej wiele pozytywnych opinii jest dowodem.