510 Shares 4933 views

GPS-Tracker Mini A8: opinie, specyfikacje, instrukcje

W chwili obecnej na rynku ogromna gadżet. Tutaj można znaleźć wszystko, od naszych zwykłych „inteligentnych” godziny przed doniczek, które mogą być podlewane zdalnie. Postępy w technologii pozwala nam badać ich kondycję fizyczną podczas treningu, pozwala skaner urządzeń podsłuchowych, zainstalować modelu antywłamaniowe, etc.


tracker

GPS-Tracker Mini A8 otrzymał pozytywne recenzje jako urządzenia funkcjonalnego, który ma wiele zastosowań. Ale mówimy o najbardziej popularnym wariancie, gdy urządzenie to staje się użyteczna dla ludzi.

Praktyka pokazuje, że większość jego zysk dla samochodu lub innego pojazdu lub urządzenia. Ogólnie, maszyny są wyposażone w najnowsze możliwe i niemożliwe systemy antykradzieżowe, ale umiejętne złodzieje nauczyli się obchodzić żadnych opcji zabezpieczeń, więc kierowcy zaczęli używać GPS-Tracker Mini A8. Odpowiedzi o nim częściej pozytywne, zwłaszcza jeśli udało się nabyć model montażu wysokiej rozdzielczości.

uszczelka

Ten gadżet jest obecnie sprzedawany w Chinach na popularnych stronach internetowych. Możesz także spróbować znaleźć go w swoim kraju, ale zwykle będzie kosztować więcej. Urządzenie mieści się w skromnym opakowaniu przypominającym pudełko na baterii przenośnych. Dostała koloru białego z zielonymi elementami graficznymi. Z przodu znajduje się okno, przez które widzimy samego produktu, od spodu wspomnianej sieci nawigacyjne wsparcie, a także modelu urządzenia.

Na tylnej stronie istnieje kilka zdjęć, które schować do nas na temat celowości zakupu tego urządzenia. Patrząc na nich, może się okazać, że oprócz pojazdów, „błąd” jest często używany do monitorowania dzieci lub starszych krewnych. Można również chronić swojego psa, zwłaszcza jeśli kochasz się uciec.

Natychmiast stwierdził, że GPS bezpośrednio do urządzenia nie ma, oczywiście, kusząc do niektórych pytań o nazwę gadżetu. W tabeli podano wielkości śledzenia, jego wagi, związki wspierające ilość temperatury baterii, napięcie itd

Opcje

Wewnątrz nic nadzwyczajnego znaleźć dla GPS-Tracker Mini A8. Opinii montażu pozostaje obojętne. Wszystko było konieczne ponowne kupić jakieś kable nie muszą – i to jest ważne. Znajduje się wewnątrz samego obiektu dla nadzoru, a także ładowarka do niego. Interesujące jest to, że w zasadzie istnieją modele i bez opłat, ponieważ ma standardowy interfejs, co oznacza, że jest on odpowiedni do zasilania i smartfon. Ale koszt nie różni się zbytnio, więc nie ma sensu szukać takiej opcji. Ponadto, przy zakupie należy zwrócić uwagę na blok złącza zasilania. Gniazdo jest przedstawiony europejskiej i amerykańskiej „widelec”, więc jeśli nie zostały uznane, trzeba kupić przejściówkę. W uzupełnieniu do jednostki ładującej posiada kabel microUSB – USB.

wygląd

W badaniu Badanie GPS tracker opinii Mini A8 jej wygląd były mieszane. Niektórzy uważali, że urządzenie wygląda nudne, inni wręcz przeciwnie radował niepozorny wygląd, ponieważ tracker nie przeszedł niezauważony, jako urządzenie do nadzoru.

Tak więc mamy do czynienia z małą czarną skrzynkę o wymiarach 31h42h13 mm. Posiada powłokę soft-dotykowego. Przedni pomalowany znajome zielone Android-bot. Dlaczego on jest tutaj, jest to trudne do wytłumaczenia, chyba, Chińczycy chcieli w ten sposób zwrócić uwagę kupujących, ale w środku nie ma systemu operacyjnego i zainstalowanych konwencjonalnej GSM-kartkę. Również w przedniej części gadżetu jest wymieniony model.

Tylny panel posiada pokrywę, która nie jest wykorzystywana do trudno otworzyć. Wewnątrz znajduje się gniazdo karty SIM. Po prawej stronie posiada jasny czerwony przycisk SOS, który może być zaprogramowany łańcuch wiadomości SMS. Potem, gdy naciśnięty zostanie on wysłany do nawiązywania połączeń alarmowych do zaprogramowanej liczby ukryty rozmówcy.

Na drugim końcu znajduje Złącze ładowarki microUSB. W dolnej części znajduje się gniazdo do mikrofonów. Interesujące jest to, że cały gadżet można demontować. Ale użytkownicy w tej kwestii pozostaje do analizy opinii GPS-Tracker Mini A8 ostrzeżenie. Chociaż generalnie w domu może uzyskać dostęp do wewnętrznego tracker, ale czyni go bardziej niż 2-3 razy, można „ruina” ciało całkowicie. Dlatego też, bez konieczności demontażu najlepszy „błąd”.

funkcje

Pomimo dość przeciętnym konstrukcji, urządzenie nie jest zła w ogóle. Oczywiście, istnieją problemy, które omówimy później, ale użytkownicy zostawić pozytywne opinie. Funkcje GPS-Tracker Mini A8 było proste, ale konieczne.

Pierwsze wzmianki kompaktowy rozmiar. Zaleta ta umożliwia ukrycie gadżetu w samochodzie porywaczy nie mógł znaleźć go od razu. jakości bateria też był zaskakująco dobry. Jest ogólnie mocny i może pracować na tydzień bez ładowania. Jeśli to nie wystarczy, można kupić zewnętrzną baterię do urządzenia.

Wypadła dobrze i funkcją lokalizatora GSM. Oczywiście, nazwa modelu podpowiedzi użytkownikowi obecności GPS, ale jest to kolejny „Chinese trick”, jak to ma miejsce w przypadku zielonej droidów bot. W rzeczywistości, gadżet działa poprzez transmitowanie na miejscach GSM-Station. Dokładność jest wystarczająca, jeżeli są stosowane w dużym mieście, maksymalny błąd wynosi pomiędzy 30 i 300 metrów.

Inną cechą – jest praca jako swego rodzaju „bug”. Producent mówi, że jeśli właściciel będzie wywołać tracker, wtedy odpowie automatycznie i przez mikrofon przekazuje wszystko, co dzieje się dalej. Może również współpracować z dowolnym operatorem telefonii komórkowej, a jego koszt jest bardzo niski.

funkcje

Następnie należy starannie rozważyć przegląd wyników z GPS-Tracker Mini A8. Liczba parametrów otrzymał pozytywną jako całość jest stabilna. Jak wspomniano wcześniej, bateria pozwala rozładować urządzenie nie więcej niż tydzień, ale jeśli jest on zaangażowany w transmisji dźwięku, wystarczy przez 2-3 godzin. Istnieją także negatywne wskaźniki urządzeń autonomicznych. Jeśli przed budować tanio lub fałszywe, tracker nie może trwać dłużej niż dwa dni.

Ciekawe problemy z wydajnością i sam mikrofon. Jego czułość wynosi około 45 decybeli. Stopa ta jest regulowana. To pokazuje wartość częstotliwości ludzkiego głosu. Ale można skonfigurować tak, że urządzenie będzie postrzegać dźwięk głośnika, jeśli będzie on w promieniu 5-9 metrów. Chociaż wszystkie te wartości mogą zmieniać się w zależności od źródeł zewnętrznych, takich jak pogoda.

Przewodnik użytkownika

Innym ważnym czynnikiem jest właściwe wykorzystanie GPS tracker Mini A8. Instrukcje otrzymał negatywne opinie, ponieważ zawarte albo nie mają albo nie mają tłumaczenie rosyjsko-językowy. To, oczywiście, nie podoba wielu klientów, ponieważ nie każdy może od razu zrozumieć, jak używać gadżetu.

Aby podłączyć i skonfigurować tracker, należy otworzyć pokrywę tylną i zainstalować kartę SIM. Po „bug” Znaleziono ją miga wskaźnik. Jak wspomniano wcześniej, sterownik śledzenie jest możliwe za pomocą poleceń SMS. Aby to zrobić, trzeba to nazwać, aby aktywować pracę. Podczas rozmowy, automatyczna sekretarka jest włączona, to trzeba przerwać połączenie. Urządzenie umożliwia teraz wysyłać polecenia za pomocą wiadomości. Jeśli wpiszesz „0000”, a następnie tracker będzie wyłączyć sygnał dźwiękowy, aby przywrócić działanie, wprowadź „1111”, wówczas alarm.

Jeśli chcesz, aby określić położenie devaysa wysłać SMS z GPS. Wtedy on wysłać swoje współrzędne. Nawiasem mówiąc, jeśli po urządzeniu polecenia „1111” nie oddzwoni, są szanse, że zapomniał zaktualizować konto. Jest również możliwe, że bateria jest rozładowana.

problemy

Instrukcje GPS-Tracker Mini A8 ustawienia reakcje nie zawsze uzyskać pozytywny, ponieważ nie było pewne nieoczekiwane problemy. Czasami nie było niepowodzenie launch, często związane z rozładowanym akumulatorem. Nieobecność sygnału GSM jest również spowodowane przez naładowania baterii lub nieprawidłowego podłączenia karty SIM. Jeśli połączenie jest uszkodzone, to jest prawdopodobne, że urządzenie jest wadliwe. Niestety, nie wszystkie modele są sprzedawane w Chinach, wysokiej jakości, a zakup wadliwych urządzeń nie są idealne.

Może się również zdarzyć, że zdjęcie GPS-Tracker Mini A8, opinie klientów, jak również parametry różnią się od siebie. Gdy paczka dotrze, okazało się, że jest trochę gadżetu. Jego celem było jasne, czy to było absolutnie bezużyteczne.

opinie

W ogóle, to jest tanie, że wiele osób używa jako zabawka. Oczywiście, są tacy, którzy poważnie myślą o tym urządzeniu. Zazwyczaj po zakupie to, że gadżet jest naprawdę bardzo przydatne. Ale najczęściej użytkownicy, która pochodzi z wadliwej wersji materiałów niskiej jakości i niskich ustawieniach.

Ale nie można zaprzeczyć, że istnieją zalety w GPS-Tracker Mini A8. Opinie na temat tego punktu podlega jego uniwersalność. Jak wspomniano wcześniej, najczęściej znaleźć wśród użytkowników kierowców. Ale oprócz ochrony urządzenia, można śledzić dziecka, które dopiero zaczyna chodzić do szkoły, aby chronić starszych krewnych, którzy są narażeni na utratę pamięci. Aby uniknąć utraty swojego psa podczas spaceru, tracker może być łatwo przymocowana do kołnierza.

Negatywne opinie koncentruje się na potrzebie naładowania urządzeń i środków depozytowych. Odpowiedź od trackera jest zbyt długa, wiadomość może czekać nawet 15 minut. Ponadto, jeśli złodzieje ukradli samochód i umieścić go w garażu lub napędzane jakimś opuszczonym budynku, satelita nie może znaleźć pojazd. To działa prawidłowo tylko w plenerze.