539 Shares 6019 views

Jak zablokować numer na „Android” i pozbyć się niechcianych połączeń

Zmęczony stałych połączeń telefonicznych, odwrócenie uwagi od pracy? ataki spamowe i wzywa liczbach niepewnych? Sytuacja ta jest znana niemal każdym smartfonie użytkownika. Sytuacje w życiu są różne. Ci ludzie, którzy kiedyś byli przyjaciółmi stają się gorzkie wrogów, szef niszczeniem ból zęba po wyrzuceniu. Co wtedy, gdy telefon jest stale otrzymywanie niechcianych połączeń? To proste – wystarczy, aby dowiedzieć się, jak zablokować numer na „Android”. Na szczęście pozbyć się niechcianych połączeń telefonicznych może być kilka prostych sposobów.


Jak zablokować numer

W większości nowoczesnych urządzeń mobilnych, które działają na system operacyjny Android, realizowane możliwość blokowania numerów telefonicznych przy użyciu standardowych funkcji smartfonu. W ten sposób bardzo łatwo jest pozbyć się brzydkie połączeń.

Tak więc uważamy, jak zablokować numer na „Android” standardowymi metodami. Aby to zrobić:

 • Pokaż rejestr połączeń.
 • Wybierz numer telefonu, z którego przychodzi spam lub niechcianych połączeń.
 • Przejdź do „Opcje” i kliknij „Blokuj”.

Samsung właściciel telefonu należy wykonać następujące czynności:

 • Idź do „Ustawienia”.
 • Przejdź do zakładki „zwraca. – Call Off”
 • Aktywuj „czarnej liście” i wprowadź numer telefonu.

Jednak czasem jest to konieczne, aby zablokować nieznany numer na „Android”. Jak to zrobić? W tym przypadku trzeba znaleźć przycisk „Blokuj wszystkie połączenia z ukrytych numerów” i aktywować go.

Ale, niestety, nie wszystkie telefony mają możliwość takiego zablokowania. W tym wypadku trzeba uciekać się do oprogramowania innych firm z Google Play.

Jak zablokować numer na „Android” z programami

W „Google Store” jest wiele różnych narzędzi, aby dodać numery do czarnej listy. Wszystko, co jest konieczne, wystarczy wybrać najbardziej odpowiedni program i zainstalować go na swoim urządzeniu mobilnym. Należy zauważyć, że niektóre media nie pozwalają na blokowanie nieznanych numerów.

Rozważmy standardowy program „czarnej liście” i zastanowić się, jak zablokować numer na „Android” z jego pomocą. W tym badaniu jest dość prosty i intuicyjny interfejs aplikacji:

 • W lewym górnym rogu programu jest przycisk zasilania, znajdującego się po lewej stronie ustawienia.
 • Poniżej można zobaczyć informacje na temat „Historia połączeń” i „czarnej liście”. Pierwsza zakładka służy do oglądania już zablokowanych numerów.

Aby dodać kontakt z listy Czarnego, trzeba zalogować się na „czarnej liście” i kliknij na przycisk z symbolem „+”. Po tym, na ekranie pojawi się menu, aby określić numer telefonu. Fit kontakt może być ręcznie lub poprzez skopiowanie go z notebooka.

Aby dowiedzieć się, jak zablokować ukryte liczby na „Android”, trzeba zainstalować aplikację z tej funkcji. Nie będzie zakładka lub przycisk, który pozwala zabronić połączeń z nieznanych kontaktów.

Jak zablokować ukryty numer na telefonie iPhone

IPhone'y są uważane za najbardziej nowoczesne i zaawansowane smartfony. Nie jest zatem zaskoczeniem, że wdrożone one zdolność nie tylko do zablokowania ukrytych cyfr, i wybierz opcję „Nie przeszkadzać”. Dzięki tej funkcji, kontakt nie zostanie dodany do czarnej listy na zawsze, ale tylko w niektórych sytuacjach.

Aby ustawić blokowanie połączeń, należy:

 • Przejdź do ustawień telefonu.
 • Wybierz „Nie przeszkadzać”.
 • Aktywować tryb ręczny. Po tej opcji musi być włączony, a użytkownik zobaczy symbol półksiężyca na ekranie telefonu.
 • Nacisnąć przycisk „zadzwoń Dopuszczenie przez”. Ta opcja pozwala na dodanie numerów telefonicznych połączeń, które są akceptowane.

Możliwe jest więc, aby zerwać wszystkie kontakty w grupy i włączyć je do woli.

Jak odblokować pokój

Aby powrócić do kontaktu z „emigracji” na „Android”, wykonaj następujące kroki:

 • Kliknij na ikonę z trzema pionowymi kropkami.
 • Przejdź do menu Ustawienia i wybierz „Blokada połączeń”.
 • Znajdź numer telefonu i naciśnij przycisk „Unlock”.

Na iPhone wystarczy wybrać „Wszystkie kontakty” ze wskazaniem liczby w zakładce „akceptuje połączenia z”.

Wiedząc, jak zablokować numer telefonu w „Android” lub iPhone, możesz zapisać swoje nerwy. W tym celu wystarczy, aby zrozumieć, ustawienia urządzenia mobilne lub pobrać odpowiednią aplikację. W tym przypadku, niechciane kontakty nie będą wiedzieć, że one przeszły procedurę blokowania.