851 Shares 4005 views

Smartphone "Vega ou": opinie klientów

low-end smartfon z jasnym i niezwykły design, a także doskonałą platformą obliczeniową – jest „ou Vega”. Treść jego osprzęt i oprogramowanie wypełniające, a także możliwości tego urządzenia – to, co zostanie szczegółowo opisane w tym krótkim artykule przeglądowym.


Opcje gadżet

Jest oczywiste, wyposażenie w tym gadżecie. Nic dziwnego, że nie wyróżnia się na tle konkurencji. Telefon „ou Vega” sprzedawany jest z tych akcesoriów:

  • Bateria 2200 mA / h.
  • Skromne słuchawki entry-level.
  • Kabel adapter do podłączenia do komputera (jest on również używany do ładowania akumulatora).
  • Ładowarka.

Z dokumentacji, można wybrać instrukcji obsługi, którego koniec znajduje się również karta gwarancyjna. Ale akcesoria takie jak torba, ochraniacz ekranu i karty pamięci, będą musiały kupić oddzielnie. Oni nie są dostarczane z smartphone.

gadżet projekt

Imponująca wielkość w tym smartfonie. Jego długość 138,5 mm, szerokość – 71,9 mm, grubość – 10,7 mm. Waga jest w nim – 159 gramów. Wielkość wyświetlacza wynosi 4,7 cala. Pomimo imponujących rozmiarów, sam smartfon jest idealnie umieszczony w ręku, i obsługiwać go bez pomocy drugiej strony nie jest trudne. Fizyczne przyciski sterujące wyświetlane na prawej krawędzi urządzenia. Z kolei otwory przewodowe są pogrupowane na jej górnej stronie. Dotykowe przyciski sterujące, zgodnie z oczekiwaniami, znajdują się pod wyświetlaczem. Gadżet obudowa z tworzywa sztucznego z matowym wykończeniem.

CPU

Wystarczy wydajny procesor jest ustawiony na „EXPL Vega”. Odpowiedź na jego wydajność w tym po raz kolejny przekonała. Aby być precyzyjnym, mówimy o MT6582. Decyzja ta quad, że w trybie szczytowego computing jest zdolne do pracy przy częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Każdy z jego modułów jest oparta na architekturze najczęściej A7. Większość codziennych zadań na tym kawałku krzemu zostaną rozwiązane bez żadnych problemów. Jedyną rzeczą, na pewno nie może sobie poradzić ze jest najbardziej wymagających najnowszej generacji zabawek, na przykład, „Asphalt 7”.

grafika

Podstawą grafiki w tym smartfonie jest MALI adapter 400MP2. Jego wydajność jest zupełnie wystarczające dla większości zastosowań w tej chwili. Wyświetlacz z matrycą IPS wyprodukowane przez technologię, rozdzielczość 800 x 480, a przekątna wynosi 4,7 cala. Gęstość punktów na powierzchni nie daleko od maksimum, ale jakość obrazu nie wnosi sprzeciwu. Jedyną rzeczą, która jest w tym przypadku pewne niezadowolenie – jest wsparcie tylko z dwóch dotknięć. Dla niektórych z najbardziej wymagających zabawek, które będą niewystarczające. Z resztą podsystemu graficznego smartphone może obsłużyć bez problemów.

kamera

Bardzo skromne jak na dzisiejsze standardy głównego aparatu zainstalowanego w telefonie „EXPL Vega”. Opinie o niedostatecznej jakości zdjęć i wideo, uzyskane przy jego pomocy – kolejne potwierdzenie tego. Opiera się on elementem pomiarowym 5 min. Ponadto, urządzenie realizowane tak ważnych opcji, takich jak autofokusem i lampą błyskową LED. Daylight jakość zdjęcia jest dopuszczalne. Z kolei, w ciemności, aby osiągnąć normalną jakość zdjęć na tej devayse jest problematyczne. Podobna sytuacja jest z możliwością nagrywania wideo. Z dobry poziom światła jakość wideo nie wnosi zastrzeżeń, ale to o zmroku nie. Znacznie lepsza sytuacja jest z przodu aparatu. Posiada czujnik 2 megapikseli. To pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń jednocześnie jakość wystarczająca obrazu w programach takich jak „Skype”.

pamięć

Bardzo niewiele znajduje się w pamięci RAM „EXPL Vega”. Recenzje wskazują na jej całkowitą objętość 512 MB, z czego użytkownik potrzebuje przeznaczyć jedynie około 200 MB. Oczywiście, to nie jest wystarczająco jasno w tej chwili na uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie. Ale tu 2-3 zadań, które będą wystarczające. Tylko 4 GB wbudowanej pojemności. Spośród nich około 2 GB system wykorzystuje oprogramowanie. Reszta jest przeznaczona dla użytkownika. Jest także gniazdo do zewnętrznej pamięci, maksymalna wydajność, która może wynosić do 32 GB.

bateria

Pełna pojemność baterii tego urządzenia wynosi 2000 mA / h. Przekątnej tego gadżetów ekranu, jak wspomniano wcześniej, wynosi 4,7 cala. Ponadto procesor czterech rdzeni, znajdują się dwa otwory dla kart SIM jest zintegrowane z urządzeniem. W rezultacie, na jednym cyklu ładowania akumulatora może być rozciągnięta 4 dni, ale ze stanem maksimum oszczędności życia baterii. W rzeczywistości liczba ta wynosi 2-3 dni, w których średni poziom wykorzystania urządzenia. Jeśli używamy go do maksimum, wartość ta zmniejsza się do 12-14 godzin.

miękki

Fundacja oprogramowania z inteligentnego telefonu jest OS od „Google” – „Android”. W tym przypadku, to jest trochę przestarzałe modyfikacje – 4,2. Zazwyczaj zestaw narzędzi z „Google” nie jest w pudełkowej wersji smartfonu. Muszą być zainstalowane z Play-Market. Zamiast tego mają one zestaw podobnych wniosków z „Yandex”. Reszta zwykłym zestawem – programy standardowe (kalkulator, kalendarz itd.), Oraz do usług społecznych. W tym drugim przypadku mówimy o „Facebook”, „Twitter” i „Instagrame”. Ale analogi domowe trzeba instalować z wcześniej cytowanym Play-Market.

Zestaw interfejs

Dobry zestaw łączności oferuje smartphone „Vega Expl”. Recenzje mówić o wsparciu najczęstszych sposobów przekazywania informacji. Wśród nich są następujące:

  • ZHPS moduł / GLONASS. Obsługiwane nawigacja z dwóch systemów satelitarnych. To pozwala używać smartfonu jako pełnoprawny przeglądarce.
  • Wi-Fi – idealne dla tych przypadkach, gdy trzeba pobrać do smartfonu imponującą ilość danych z globalnej sieci.
  • Bluetooth jest dobrze nadaje się do wymiany informacji z innymi urządzeniami przenośnymi w małej objętości.
  • Port microUSB pozwala na podłączenie do komputera. Także to jest przeprowadzane przy użyciu naładować baterię.
  • 3,5 mm jack pozwala na przesyłanie dźwięku z tego smartfona do zewnętrznego systemu głośników.

Opinia właścicieli tego inteligentnego telefonu i ekspertów

„Expl Vega” okazał się dość wyważone telefonu. Jego wady – jest to mała ilość pamięci RAM i stosunkowo słaby aparat. Ale te wady są kompensowane przez cenę, która obecnie wynosi około 5000 rubli. W związku z tym, że po prostu ma dzisiaj żadnych rywali. W które zbiegają się zarówno eksperci i właścicieli treści gadżetu.

wynik

Wielki entry-level smartfon – to "ou Vega". Odpowiedzi o nim w ten po raz kolejny przekonała. Trudno jest znaleźć urządzenie o przekątnej 4,7 cala i quad-wartość około 5000 rubli. Jest to idealne miejsce dla tych sytuacjach, kiedy trzeba niskich kosztów, wydajności i funkcjonalności urządzenia.