714 Shares 5181 views

Nokia 5800 XpressMusic: dane techniczne i opinie

Dziś mówimy o telefonie Nokia 5800. na to urządzenie różni stanowcze orientację muzyczną. Z wszystkich zalet tej cenie jednostkowej bielsze niż jest dostępna.

Rozmieszczenie

Nokia 5800 XpressMusic – jest przede wszystkim model młodzieży, ale jest odpowiednie dla osób i dla dorosłych. W tym przypadku urządzenie stosunkowo prosta konstrukcja. Pozycjonowanie to: tani telefon dotykowy, który skupia się na muzyce.

Design, rozmiar, kontrole

Nokia 5800 XpressMusic – candy bar. Materiał z tworzywa sztucznego obudowy zaznaczona. Jakość wykonania jest przyzwoita. Jeśli nie ma kompresji brzuszków. Jeśli chodzi o jakość materiałów, to jest średnia. Tylna ścianka jest ozdobiona wzorem. Rozmiar jednostki – 111 x 51,7 x 15,5 mm przy masie 109 gramów. Urządzenie to nie jest zbyt gruby. Istnieje specjalny otwór na pasek, będzie nosić urządzenie na ramieniu lub szyi. Klasyczne kolorystyka – czerwony, niebieski, czarny. Tylna powierzchnia jest ozdobiona wzorem. Na każdym boku znajduje się jasne krawędzi, w połączeniu z barwą organu. On mieni się w świetle. Po prawej stronie umieścił rocker głośności, przycisk blokady, klawiatura, kamera punkt startowy ekran.

Rysik znajduje się przy dolnej krawędzi. Dwa z nich kompletny – główny i rezerwowy. Rysik jest zwykle wykonany jest z tworzywa sztucznego i jest bardzo wygodne. Problemy z nich nie wynika.

Lewe skrzydło stawia dwie szczeliny, które pokryte są korki, Pierwszy – instalacja microSD, drugi – do karty SIM. Należy powiedzieć o jedną ciekawą funkcję telefonu. Ręcznie otworzyć gniazdo karty SIM jest trudno to zrobić, użyj rysika, dzięki tej procedurze decyzyjnej jest przekształcana w światło i nieskomplikowany.

Na szczycie znajduje się standardowe gniazdo audio 3,5 mm, 2mm wejściowego ładowarka i microUSB, osłoną z tworzywa sztucznego. Para głośników stereo znajdujących się po lewej stronie, ich otwory są praktycznie niewidoczne i pobiera specjalną metalową siatkę. Zauważ, że w pakiet poszedł do pokrywy telefonu, to nie jest bardzo drogie i jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego.

Telefon posiada wbudowany czujnik zbliżeniowy, blokuje wyświetlaczu podczas podejścia do twarzy. SIM jest włożona z boku. Wyjmij kartę, gdy telefon jest niemożliwe bez improwizowany. Fakt, że istnieje szczelina, przez którą zakłada wyjmowania karty SIM za pomocą rysika pod baterią.

pokaz

Nokia 5800 otrzymał niesamowicie ekran o wysokiej jakości. Obejmuje ona plastikową powierzchnię ochronną. Można pracować mediatora ręki lub rysika. Wyświetlanie godnego inną rozdzielczość, po przekątnej (3,2 cala) i cechy jakości obrazu. Współczynnik kształtu w tym przypadku – 16: 9. Rozdzielczość 640 x 360 pikseli. Ekran wyświetla 16 milionów kolorów. Obraz jest jasny i soczysty. Wyświetlacz jest łatwe. Ekran jest automatycznie, w zależności od sytuacji mieszkaniowej. Taka akcja trwa mniej niż sekundę. Wyświetlacz jest lekko zagłębione w organizmie. Wzdłuż krawędzi są półki. Podczas przewijania palcem można dotknąć limitu. Powoduje dyskomfort. Ekran pozostaje czytelny w słońcu. Jednakże, może on „oślepnąć” w bezpośrednim świetle słonecznym. Ekran umieszczony jednocześnie czternaście wierszy tekstu i trzy usługi. Jest on idealnie dopasowany do przeglądania dużych list, zdjęć i filmów.

Informacje klawiatura

Na przednim panelu telefonu Nokia 5800 muzyka ma trzy przyciski sprzętowe: Menu, odłożyć słuchawkę i zadzwonić. można dostać się do poziomu z dowolnego menu. Aby to zrobić, kliknij przycisk „Zakończ”.

Można wprowadzić tekst na jeden z trzech sposobów. Pierwsza opcja – zwykła klawiatura, obejmuje sekwencję naciśnięć klawiszy. Symuluje to zwykłe numery telefonów na ekranie dotykowym. Działa klawiaturę tylko przy pionowej orientacji urządzenia, jest łatwy w obsłudze jedną ręką.

Ważna informacja na temat oprogramowania Nokia 5800. firmware obsługuje cały zestaw pakietów językowych dostępnych na S60.

Kolejny typ klawiatury – miniQWERTY, jest on dostępny w dowolnej orientacji. Podczas wyboru listów podkreślił swój charakter i jednocześnie zwiększa się czas.

Trzeci typ – klawiatura QWERTY. Może być używany tylko w pozycji poziomej. Klawisze są wygodne. Zestaw może być wykonany z dwóch rąk. W przypadku wejścia predykcyjnej słowo podkreśla klikając na niego, można wybrać analogowe. Rozpoznawanie pisma dobrze współpracuje z rysikiem. Urządzenie wibruje po naciśnięciu i informacji zwrotnej. Błędne naciśnięcie są rzadkie. Ekran reaguje dobrze. Możliwość korzystania z klawiatury QWERTY można nazwać to duży plus w każdym menu.

bateria

Telefon Nokia 5800 Express używane BL-5J – litowo-jonowy 1320 mAh. Według producenta, telefon może dostarczyć 8,8 godzin rozmów lub 400 – oczekiwania. Czas ładowania akumulatora – w ciągu półtorej godziny.

produktywność

Procesor w 5800 – ARM11 369 MHz. Prędkość dowolnego urządzenia mobilnego odgrywa ważną rolę do optymalizacji systemu operacyjnego. Podczas pracy z systemem Symbian procesor o dużej mocy nie jest wymagane. Telefon pokazuje efekty animacji, szybki, nie zawiedzie.

pamięć

Ilość pamięci RAM w Nokia 5800 – 128 MB. Zapewnia 81 MB na zapisywanie danych osobowych. Karta pamięci 8 GB – kompletna. Można zakupić pojazd, nawet przy 32GB.

inne cechy

Nokia 5800 posiada cztery tryby pracy USB. Transfer danych wyświetla urządzeń pamięci i nośników wymiennych. Kierowcy nie są wymagane w tym przypadku. OS identyfikuje słuchawki automatycznie.

PC Suite – Tryb ten jest przeznaczony do pracy z tego samego programu nazwę, która zapewnia dostęp do całego zestawu funkcji telefonu. Wśród nich jest możliwość pełnej kopii zapasowej danych. Transfer zdjęcie jest wykonane w trybie transferu obrazu. Do przesyłania danych multimedialnych, istnieje odrębna funkcja. Nazywa się transferu mediów. Szybkość transmisji danych osiąga 5 MB / C. 2.0 – wersja Bluetooth. Wspiera EDR. Szybkość przesyłania danych przez interfejs Bluetooth wynosi od 100 kb / s.

Maszyna ta zapewnia obsługę Wi-Fi. Zawiera on podstawowe normy bezpieczeństwa z maksymalnych ustawieniach. Jest mistrzem Wi-Fi sieci. Narzędzie jest w stanie wyszukać i połączyć w trybie tła. Telefon posiada programu Nokia Maps. Przewinąć mapę jest możliwe poprzez dotknięcie go.

Aby wymienić XpressMusic są wszystkie warunki, łącznie z pełną słuchawek dobrej jakości. Jednak dźwięk może być jeszcze lepiej przy użyciu zestawu słuchawkowego. Obsługuje wiele formatów. MP3 przewiduje różne przepływności, z których niektóre są VBR. W przypadku synchronizacji z WMP możliwe jest użycie plików chronionych prawami autorskimi.

Wyświetlane są kontrole, tytuł i autor kompozycji. Wdrożył progresywne do tyłu. Podczas zmiany jakości dźwięku EQ jest również znacznie przekształcony. Preset 6 takich decyzji. Każdy z 8-pasmowego korektora. Można je dostosować do osobistych preferencji. Domyślną dźwięku nie można regulować. Ten korektor jest wyjątek.

Rozrywka i opinie

Więc zorientowaliśmy się podstawowe funkcje telefonu Nokia 5800, gry dla tego telefonu istnieje również. Omówmy kilka z nich. Przede wszystkim na uwagę zasługuje wściekłość magów. Tutaj musimy działać jako bohater, którego zespół – 4 znaki, każdy obdarzony ważnych umiejętności.

Miłośnicy sportu mogą zwrócić uwagę na gry Street Soccer World Tour. To futbol uliczny. Gra jest zwarta i przy tej samej jakości.

Jak autosimulator rozważyć High Speed 3D. W grze będziemy zarządzać klasyczny Karom. Ważne jest, aby nie dostać się do wypadku.

Musimy teraz omówić grę o nazwie „czołg”. Tu są niesamowite pojazdy bojowe bitwa. Musimy bronić siedziby i zniszczyć czołgi wroga.

Więcej przygód goście mogą zwrócić uwagę na gry „Demon Soul”. Tutaj będziemy konfrontować zła. W rękach głównego bohatera – system skierowany ogniem, mieczem i pistoletem.

Gra gatunek strategia rozważyć Citizens „5”. Akcja toczy się w magicznym świecie. Musimy walczyć ze smokami i czarodziejów, a także użyć mikstury i czary rzucone.

Fani gier logicznych mogą spróbować swoich sił w grze mózgu Wyzwanie 2 Stress Management. Jest to idealny symulator logiki. Są to zarówno zagadki naukowe i sytuacje życiowe, takie jak naprawy samochodów.

Z gry załatwione, teraz zobaczmy, co piszą na telefon w przeglądzie swoich właścicieli. powszechnie nazywane trzpieni nieudanych form wśród słabości. Jako zalety często nazywanych dobry ekran, funkcje multimedialne, interfejs aparatu, dźwięku, łatwość wirtualnej klawiatury. Teraz już wiesz wszystko co potrzeba o telefonie Nokia 5800.