246 Shares 4473 views

Aby uzyskać informacje na temat sposobu, aby naładować telefon, jeśli nie ma opłaty

Prawdopodobnie każda osoba w moim życiu zdarzały się przypadki, gdzie pilna potrzeba, aby skorzystać z ich urządzeń mobilnych i baterii, Życie to jest to w tym momencie postanowił ostatecznie odprowadzane. Cóż, jeśli to się stało w domu, ale wyobraźcie sobie, że to się dzieje w lesie lub gdzieś na drodze! Życie jest pełne niespodzianek, a kto wie, co stanie się z nami jutro lub pojutrze. To nie boli, aby dowiedzieć się, jak naładować telefon bez ładowarki. Oto kilka sposobów, które mogą być bardzo przydatne.

Jak ładować telefon, jeśli nie ma ładowania: Metoda 1 komputer

Teraz wiele telefony są wyposażone w kabel do podłączenia do portu USB komputera przenośnego lub stacjonarnego. Podłącz urządzenie do odpowiedniego złącza, nie tylko naładować swój telefon, ale również być w stanie wykonać kopię zapasową przechowywanych informacji, zaktualizuj swoją muzykę, zdjęcia, itd. Nawet jeśli taki kabel nie został uwzględniony, nie jest łatwo znaleźć i kupić praktycznie w każdym sklepie specjalne w Internecie.

Jak ładować telefon, jeśli nie ma ładowania: Metoda 2, techniczne

Jeśli kochasz wędrówki podróż lub urlop w naturze, jesteśmy pewni, aby uzyskać nowoczesne radio. Większość nowych modeli mogą nie tylko grać w audycji radiowych, ale również do ładowania baterii smartfonów. Niektóre odbiorniki są wyposażone w adaptery do różnych gadżetów mobilnych. I tam są te, które mają swój własny akumulator, z którego można też dostać jedzenie. Ta ostatnia opcja jest oczywiście daleki od doskonałości i pełni przywrócić martwą baterię w taki sposób nie działa, ale w nagłych przypadkach, rozwiązanie to można też zrobić dobrą robotę.

Jak ładować telefon, jeśli nie ma ładowania: Metoda 3, zaawansowany

Nowoczesna technologia jest daleko zaawansowany w zakresie tworzenia urządzeń, które są o wiele łatwiejsze do życia ludzkiego. I, oczywiście, deweloperzy nie może tworzyć wszelkiego rodzaju urządzeń, aby przywrócić energię elektryczną. Jedna klasa takich urządzeń jest Natychmiastowe GPXPG01 zasilania. Model ten działa na zwykłych baterii latarkę i dzięki jej pytanie o tym, jak można naładować telefon w warunkach polowych, został rozwiązany przez siebie. Jeszcze lepiej, przeprowadzić Tyn-94 – urządzenie, które działa na energii słonecznej. Z nim i baterii nie trzeba szukać – wystarczy, że pogoda była jasno na niebie.

Jak ładować telefon, jeśli nie ma ładowania: Metoda 4, Spartan

Wszelkiego rodzaju przydatnych narzędzi – jest, oczywiście, dobrze. Ale co, jeśli nie ma nic pod ręką do „cywilizacji”, aby dostać się przez długi czas, a tu i teraz potrzebny jest telefon? Najbardziej podstawowym i skutecznym sposobem – do ogrzewania baterii. W ciągu dnia można to zrobić przez zwykłe umieszczenie baterii w otwartej powierzchni słonecznych. Jeżeli źródło ciepła lub kaloryfera koło tam, można spróbować wstrząsnąć baterii kilka razy. Kiedy mają dokąd pójść, bateria może być uśmiercane i mocno ścisnąć je, na przykład, za pomocą framugi, ale tak, że nie tracą kształt. Należy pamiętać, że jest to najbardziej skrajny wariant, po którym najprawdopodobniej będzie musiał kupić nową baterię tak, że po raz kolejny nie jest to konieczne do sprawdzenia.