732 Shares 5864 views

Smartphone "iPhone 4": jak skonfigurować?

Amerykańska firma jabłko od dłuższego czasu zdobyła sympatię konsumentów. Zupa ich najbardziej opłaca się różnić od analogów innych producentów. Stylowy design, łatwa nawigacja – ikona urządzenia z charakterystycznym tylnym panelu są nie tylko oznaką dobrego smaku, ale również wysoki stabilny materiał dobrze. Nie jest zaskakujące, że duża liczba ludzi stają się właścicielami, powiedzmy, smartphone „iPhone 4”. Jak założyć dzieło sztuki inżynierskiej, wiem, niestety, nie wszystkie. W tym artykule przyjrzymy się, jak zrobić tak popularny wynalazek jest również łatwy w użyciu.


Podłączyć EDGE / GPRS

Wysyłanie wiadomości multimedialne, e-mail, przeglądanie stron internetowych – wszystkie te czynności doskonale radzi sobie „iPhone 4”. Jak skonfigurować urządzenie do wykonywania powyższych operacji? Spójrzmy prawdzie w oczy.
Warto wiedzieć, że szef instrukcji instrukcji obsługi smartfona „iPhone 4” „Jak skonfigurować Internet” wyczerpująco wszystkie wymagane informacje są prezentowane. Jednak nie wszystkie modele są wprowadzane na rynek rosyjski, posiada katalog książek języku rosyjskim. Dlatego uważamy, krok po kroku procedury bezprzewodowej transmisji danych w tym modelu.

Tradycyjnie, proces ustawień internetowych w telefonie na platformie iOS można podzielić na trzy główne etapy. Po pierwsze, należy upewnić się, że plan taryfowy operatora telefonii komórkowej, że używasz zawiera połączenia do cyfrowej technologii bezprzewodowej, EDGE / GPRS transmisji danych. Dowiedzieć się o obecności / braku tej opcji do działu pomocy technicznej poprzez wywołanie pewnej liczby określonej w notatce klienta. Warto zauważyć, że usługa niektóre firmy początkowo zawiera funkcje łączności. Na przykład, „Megafon”.

wprowadzić dane

Po drugie, trzeba skonfigurować połączenie. Jest to najdłuższy proces. Przeanalizujmy to krok po kroku.
1. Przejdź do menu głównego telefonu i wybierz ikonę o nazwie „Ustawienia”. Jeśli wymagany model nerusifitsirovannaya etykieta zostanie nazwany Ustawienia.
2. Należy kliknąć na przycisk „main” lub generalnego.
3. W nowym oknie kliknij wiersz menu „Network”, który jest napisany w języku angielskim Network.
4. Na nowej stronie, pierwsza linia w menu jest „Włącz 3G». Jeśli okno w przedniej części tej linii jest oznaczony na niebiesko, oznacza to, że sieć jest aktywna. Powinien on być wyłączony.
5. Następnie należy wybrać przycisk „Cellular Data Network” na tej samej stronie.
6. po akcji wyświetlany znak, gdzie trzeba wpisać konkretne parametry. Te z kolei zależą od operatora telefonii komórkowej.

Wymagany do ustawienia

Poniższa tabela zawiera informacje wymagane dla trzech dużych firm.

Informacje na temat operatorów
"Beeline" MTS „Megafon”
Punkt dostępowy / APN internet.beeline.ru internet.mts.ru Internet
nazwa użytkownika linia powietrzna mts GData
hasło linia powietrzna mts GData
Adres IP lub adres DNS pozostaw puste pozostaw puste pozostaw puste

7. Po wprowadzeniu wymaganych ustawień, należy je zapisać.

Po trzecie, bezpośrednie wykorzystanie. Teraz można pobrać dowolny program „ayfon 4” z AppStore i korzystać ze wszystkich funkcji w przeglądarce Safari.

Prywatne Access Point

Obecnie wiele telefonów zawierają w swojej funkcjonalnej zdolności do korzystania z urządzenia jako modemu. Oznacza to, że nawet z dala od domu, mając laptopa i smartfona, możesz utworzyć połączenie bezprzewodowe między nimi. Nie jest wyjątkiem i „iPhone 4”. Jak skonfigurować telefon jako modem? Konieczne jest, aby postępować dość proste instrukcje. Niektóre z nich są nam znane z powyższego schematu:
1. Przejdź do „Ustawienia”.
2. Wybierz sekcję, jak poprzednio „Basic”.
3. Kliknij linię „sieć”.
4. wybierz „Cellular Data Network” w menu, które się pojawi.
5. Linia będzie „Udostępnianie Internetu” Na końcu listy. Ona po prostu potrzebne nam. Wybierz go.
6. Wprowadź dane, podobne do tych wymaganych podczas konfigurowania internet.
7. Zapisz.
8. Wróć do sekcji menu o nazwie „Sieć”.
9. Wybierz pozycję „przywiązywane”. Drugi możliwy tytuł tej linii może być „Access Point Personalne dla” iPhone 4”. Przekręcać suwaka w trybie „on”.
10. Poniżej przedstawiamy kilka dostępnych opcji do wykorzystania:

  • Z pomocą Wi-Fi (to jest, jeśli zamierzamy korzystać z Internetu w tym samym modelu telefonu). Aby aktywować tę funkcję, trzeba wprowadzić hasło sieci. Na podwójnej (join) urządzenie zawiera szukać Wi-Fi i wybrać żądane urządzenie. Następnie wprowadź hasło ustawione wcześniej.
  • Z pomocą Bluetooth. Do tego „connect” oba urządzenia za pośrednictwem tej funkcji. Następnie, na telefon, wybierz opcję „Utwórz parę” i wpisać kod, który pojawił się w drugim urządzeniu.
  • Z pomocą USB. Aby aktywować tę funkcję, należy podłączyć smartfon z laptopem za pomocą kabla. Następnie, na moim laptopie wybrać iPhone 4 spośród innych sieci oferowanych przez połączenie.

Przelew multemediynyh posty

Skonfigurować MMC do „iPhone 4” jest również bardzo proste. Aby to zrobić, kilka podobnych działań, jak również podczas instalacji w Internecie:
1. Przejdź do „Ustawienia”.
2. Wybierz jak poprzednio, "Major".
3. Kliknij linię „sieć”.
4. wybierz „Cellular Data Network” w menu, które się pojawi.
5. Wybierz MMSC.
6. Następnie należy wprowadzić informacje o operatora telefonii komórkowej. Rozważmy ustawienia MTS. Linia MMSC należy wpisać http: // MMSC.
7. Następnie próbuje się kierować adres serwera proxy. Istnieją dwie opcje: albo 9201 lub 192.168.192.192:8080.
8. Wprowadź APN. W zależności od kraju możliwe: mms.mts.ru, mms.mts.by, mms.mts.ua.
9. oznaczone nazwę użytkownika (nazwę użytkownika). Będą nazwę operatora sieci, czyli – mts.
10. hasło będzie dokładnie taka sama jak w pkt №9.
11. Wielkość obrazu korzystnie wykazują średnią (Medium).
12. Następnie należy zrestartować „iPhone 4”.
13. Teraz należy wpisać numer karty SIM. Aby to zrobić, należy przejść do "Ustawienia" menu. Wybierz sekcję „Telefon”. Następnie w wierszu „Mój numer” próbuje wbić numer telefonu.
14. Ponownie uruchom ponownie telefon i używać!