486 Shares 1145 views

Bar "The Rolling Stones" (Moskwa): opis, opinie

Kto chce puścić w strome i atmosferycznych miejsc do odwiedzenia bar „Rolling Stones” (Moskwa). Zakład ten zna wiele do zaoferowania, a czego nie można odmówić. Każdy, kto przekroczy próg tego rogu, z dala od żywych, intensywnych emocji. To tylko jedno z tych miejsc, które nie mogą mówić, nie odwiedzić. Aby postawić kropkę nad „i” i przekonać się, aby pójść do baru, konieczne jest, aby przeczytać artykuł poniżej.

Położenie i sposób działania

Współczesny świat oferuje wiele możliwości wypoczynku. Zadaniem każdego odwiedzającego -, aby wybrać miejsce, w którym będzie on dobrze czuć. Dla wielu ten utrzymany jest bar „The Rolling Stones”, w którym goście mogą w pełni cieszyć się rozrywką. Goście przybyli do atmosfery przede wszystkim w duszy, która panuje w tym miejscu. Chce zostać tak długo, jak to możliwe, a to jest wyznacznikiem wysokiej jakości usług. „The Rolling Stones” – Bar (Moskwa) na adres: Quay Marsh, 3. Aby dostać się do tego miejsca nie jest trudne, w rzeczywistości, jeśli przejdziesz przez metro, trzeba wybrać się na stacji „Kropotkinskaya” „Novokuznetskaya” lub „Polanie”. Instytucja ta gościnnie przyjęty jako stałych bywalców i nowych twarzy. Jej drzwi są otwarte dla wszystkich, od czwartku do soboty od 9 wieczorem do 7 rano.

funkcje

Wśród dużej liczby podobnych obiektach trudno skupić się na jednym. Dlatego restauracje i kawiarnie starają się znaleźć coś wyjątkowego, coś, co będzie oczywiste i pamiętał gości. Rolling Stone Bar – miejsce, gdzie każdy użytkownik może poczuć potężną energię. W takich miejscach można spotkać wszystkie rodzaje ludzi, ale oni wszyscy są zjednoczeni przez miłość chłodnym atmosferze i dobrej komunikacji. Ten bar znajduje się w budynku „Czerwony Październik”, legendarnej fabryce, która jest znana wszystkim jej cukierki i inne gadżety. Teraz w tym momencie również zadowolony, ale nie cukierki, a jakość napojów i przyjazne nastawienie. Rolling Kamień Bar nie jest zauważona przez upływ czasu, ponieważ wszystko, co dzieje się w nim jak żywy i dynamiczny, zegar mijają jak minuty. Jest to dość zabawne i pozytywne, i to nawet lepiej reklamować bar? Twórcą tej instytucji jest Arthur Balayan, który jest znany wszystkim odwiedzającym miejscu zwanym „Claudia” i „Akademia Sztuki”. Jego stosunek do swojej pracy pozwala pokazać dobry wynik, który przejawia się w „Rolling Stones” bar. Weekendy i święta ma szczególną wagę, gdyż w tak krótkim okresie czasu do barmanów służenia ponad trzy tysiące młodych ludzi i jasne. Taniec na barze? Nie ma problemu! Głośne okrzyki zwiedzających? Nie! Niesamowite wakacje i niezapomnianym przeżyciem? Gotowe! Bar „The Rolling Stones” (Moskwa) daje gościom wszystko, czego pragną. I pomimo tego, że ceny w instytucji powyżej średniej, nie ma patosu i niepotrzebny luksus. Każdy czuje się swobodnie, bo tylko to uczynić atmosferę jak to obserwuje się w tym barze.

wnętrze

Instytucje wygląd musi odpowiadać jego pomysłu. Sposób, pokoje są urządzone, odgrywa ważną rolę, ponieważ każdy chce odpocząć w stylowej i przemyślany miejscu. Bar „The Rolling Stones” (Moskwa) jest inna interesująca i funkcjonalne wnętrze. W tym miejscu każdy szczegół odzwierciedla jego nastrój. Jako podstawa kolorach czarnym i brązowym odcienie zostały sporządzone. Sublime bar, stoły i krzesła z ciemnego drewna, miękki, wyciszony światło, okładka magazynu Rolling Stone na ścianach, zużyte, tworząc złudzenie retro – wszystko idealnie wtapia się w służbie, muzyka i atmosfera w barze. Nawiasem mówiąc, jeśli można usiąść przy stole i prawo, aby wybrać odpowiedni kąt widoku, siedzi uzupełniają wspaniałe widoki na rzekę Moskwę.

menu

„The Rolling Stones” – Bar (Moscow), menu, które pozwoli każdemu znaleźć coś do swojego gustu i kieszeni. Co jest najważniejsze w barze? Oczywiście, napoje. W tym momencie, goście mogą korzystać z różnych koktajli alkoholowych i bezalkoholowych wariantów. Whisky szczególnie podobała jego wytrzymałość. Barmani w barze – prawdziwymi mistrzami w swoim rzemiośle. I choć jest to uzależnione od przygotowania nawet najbardziej złożonych i niezwykłych napojów, najbardziej część zlecenia jest klasycznym Long Island Ice Tea. Najważniejsze – znać środka, ponieważ każda następna ten koktajl może spowodować niezbyt przyjemne konsekwencje. odwiedzający bar wiedzieć, że jeśli piją, nie na pusty żołądek. W menu „Rolling Stones” bar jest dostępny z wyborem dań kuchni europejskiej i amerykańskiej. Średni rachunek – 2000-3000 rubli.

opinie

Bar „The Rolling Stones” (Moskwa) jest bardzo popularny wśród młodych ludzi. Dzięki zabawy, rozrywki i przyjemnej atmosferze, to jest to miejsce wielu pozostanie w pamięci tylko najlepsze emocje. Chociaż są tacy, którzy nie znaleźć najlepsze usługi dla rekreacji. Niektórzy goście mówią, że nie zawsze można mieć dobry czas w barze. Nie każdy odwraca się przejść kontrolę twarzy, wielu nie podoba w ogóle, szafa, ktoś wydaje się zbyt głośnej muzyki. Każda opinia jest bardzo subiektywne, a zatem nie należy polegać na tym, co mówią inni, i zrezygnować z wizyty w tym miejscu. Bar „The Rolling Stones” zdobył swoje miejsce jako jeden z najlepszych w mieście, i to jest dobrym wskaźnikiem poziomu swojej pracy.