345 Shares 1360 views

Nokia X3: fotografie, opinie, instrukcje, cechy. Nokia H3-02: charakterystyczny

Duże zainteresowanie wśród fanów telefonów komórkowych wywołanych przez znanego fińskiego przedsiębiorstwa „Nokia X3”. Jego główną cechą jest to, że jest to tylko gadżet, który nie jest inteligentny telefon, który posiada ekran dotykowy.

wygląd

Aby rozpocząć, należy dostarczyć listę urządzeń „Nokia X3”: instrukcja, ładowarka i firmowe zestawy słuchawkowe- „pigułki”. Ustaw, szczerze mówiąc, mamy trochę słaba.

Choć na ekranie w dotyku X3, widzimy, że klawiatura mechaniczna nie zmieniła się znacznie: Liczby i skróty sterty zebranych pod wyświetlaczem. Funkcjonalny, oprócz „naprzód” i „wstecz”, znajduje się przycisk do szybkiej aktywacji odtwarzacz muzyczny i natychmiastowego przejścia do SMS. Zauważ, że nie może być przeniesiony. Kolejnym nowym zjawiskiem jest położenie przycisku „0”, „sieci” i „gwiazdy”: teraz to trio nie jest poniżej klawiatury, wszyscy przyzwyczajeni, ale na prawej krawędzi. Przez pewien czas, aby przyzwyczaić.

Pominięcie konstrukcja jest szkło ochronne ekran, który jest kilka dźwigni w słuchawce. Podczas rozmowy, ochrona przed nieprzyjemnym krawędzi ściera skórę, powodując dyskomfort.

W prawym górnym rogu panelu przednim znajduje się czujnik zbliżeniowy. Po prawej stronie jest rocker głośności, a klucz aktywacyjny urządzenia. Na piętrze znajdują się gniazdo na micro-USB, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i otwór na Nokia markowych baterii. Dno jest głośnik.

Pokrywa tylna „Nokia X3” – jedyna część telefonu jest wykonana z metalu. Pod nim znajduje się slot na karty pamięci i karty SIM. Również w tylnej części obiektywu kamery jest umieszczony.

Cały zespół „Nokia X3”, zdjęcia, które można zobaczyć poniżej, otrzymała średnią jakość: istnieje luka w tylnej części urządzenia, i istnieją duże luki.

Gabaryty urządzenia – 48,4 x 106,2 x 9,6 mm, masa – '78

„Nokia X3 02”: charakterystyka ekranu dotykowego

Natychmiast należy zauważyć, że ekran jest odporny, to będą one zarządzane jako palcem lub rysikiem, przez które jednak nie są dostarczane wraz z urządzeniem. Wielkość ekranu wynosi 2,4 cala – niezbyt łatwe w użyciu przekątnej czujnika. Liczba pikseli – 167 PPI na cal. Wyświetlacz 262 000 kolorów.

rozdzielczości 240×320 jest całkiem pasuje do rozmiaru wyświetlacza, ale to chyba jedyny plus. Średnia jakość obrazu, kąty widzenia są małe, a obraz blaknie na słońcu. Poruszać się po menu nie jest bardzo wygodne; również istnieją pewne wady. Na przykład, jeśli wyodrębniony ekran tylko dwie pozycje menu, a używamy Przesunięcie w górę lub w dół na wyświetlaczu zapali szare paski toczenie efekt, choć nie ma nic do przewijania. To nie wygląda bardzo estetycznie. Poruszanie się po menu nie jest zbyt szybki, zbyt przygnębiające. Odnosi się wrażenie, że czujnik jest tutaj – całkowicie zbędne funkcje i standardowy joystick byłoby dużo lepszym rozwiązaniem.

kamera

Przy zakupie „Nokia X3” Użytkownicy są bardzo rzadkie i słaba jakość optyki. Pomimo faktu, że nie będzie to możliwe ze względu na brak AF w podobnym przedziale cenowym z rysunku 5 megapikseli wygląda całkiem imponujące, nawet osiągnąć przeciętną jakość obrazu. Zdjęcie jest rozmazane i niewyraźne, szczególnie widoczne przy fotografowaniu w pobliżu przedmiotów i dokumentów tekstowych. Zadowalający z wyjątkiem tego, że obrazy tła, takich jak krajobrazy. O strzelaniu nocnym i musiał zapomnieć, bo lampa nie jest dostępna. Kamera funkcjonalny ma nic szczególnego do powiedzenia, bo nie ma żadnych ciekawych rozwiązań.

Kamera może nagrywać filmy o rozdzielczości 640h420 15 klatek na sekundę.

dźwięk

Następnym krokiem jest następna część przeglądu „Nokia X3” – charakterystyczne dla odtwarzacza audio i dźwięku. Gorący gracz klucz aktywacyjny wyraźnie nawiązuje do faktu, że telefon jest ograniczony do muzyki. Należy zauważyć, że za pomocą tego przycisku możliwe będzie jedynie do aktywacji odtwarzacza kontrolować będzie wyłącznie za pośrednictwem ekranu dotykowego.

Głośnik tutaj naprawdę wyszedł dość głośno, ale jakość jest średnia. Zestaw słuchawkowy odtwarza muzykę dobrze, ale oczekują czegoś nadprzyrodzonego nie warto. Zestaw słuchawkowy, który jest dostarczany, mówiąc słaby, a ona będzie musiała natychmiast zmienić na nowy, jeśli chcemy używać telefonu jako FM-odbiornika lub mp3-player. Co dziwne, twórcy nie dostarczyli mimo przeciętnych słuchawkach próżniowych, które po prostu muszą być powiązane z gadżetów muzycznych.

wideo

Na takim małym ekranie iz takim skromnych filmów rozdzielczości oglądać w telefonie zupełnie nieciekawe. Nadaje się chyba do oglądania małych klipów. Jednak twórcy przedstawili szereg różnych kodeków odtwarzacz wideo, pozwala na odtwarzanie popularnych formatów, takich jak 3GP, H.264 / AVC, MPEG-4, WMV.

Pamięć i komunikacja

Właściciele telefonów domyślnym są tylko 50 MB pamięci wewnętrznej. Zostanie ona rozszerzona za pomocą karty pamięci microSD; Lampa może obsługiwać do 16 GB.

Interfejsów Wi-Fi, Bluetooth 2.1 i USB.

bateria

Model posiada litowo-jonowa Pojemność 860 mAh. Twierdził, żywotność baterii jest w następujący sposób: Czas rozmowy – 5.3 godziny, tryb czuwania – 432 godzin, słuchania muzyki – 28 godzin, Odtwarzanie wideo – 6 godzin przy umiarkowanym korzystaniu z urządzenia jest całkiem w stanie „przeżyć” bez opłat przez kilka dni ..

wniosek

Szczerze mówiąc, „Nokia X3” – nie jest najlepszym rozwiązaniem do fińskiej firmy. Ekran dotykowy nie jest realizowany: najlepszy sposób na zarządzanie ich niewygodne. Istnieją pewne wady konstrukcyjne, takie jak wypukłym szkłem ochronnym i niestandardowym rozmieszczeniem klawiszy „0”, „sieci” i „gwiazdy”.

Z zalet wyróżnić głośnik, dobry zestaw kodeków audio i wideo, ładny design, akumulator, a może wszystko. Wady jak o wiele więcej: słaby ekran, zły czujnik, aparat jest bezużyteczny, rzadki sprzęt, mała ilość pamięci wewnętrznej, itd. W przypadku tego urządzenia jest jego kontrowersyjne 5500 rubli, czy nadal nie rozwiąże użytkowników …

"Nokia X3": opinie użytkowników

Zewnętrznie, telefon wygląda całkiem miłe obiektywnie, ale wielu właścicieli myślał, że nie było bardzo wygodne. Stwierdza wypukłą krawędź ekranu ochronnego i niedogodnym położeniu klasycznych kluczy. Klawiatura również pozostawia wiele do życzenia.

Ekran dotykowy otrzymała różne opinie: jedna taka cecha rozkoszował, inni niezadowoleni z decydentami. Nie obchodził prawidłowe działanie czujnika. Właściciele wierzą, że Internet jest o wiele wygodniejsze byłoby kontrolowane za pomocą zwykłego joysticka.

Co do kolorów obrazu, tutaj wskazuje na słabości, takich jak blask w słońcu, bardzo małymi kątami, a nie najjaśniejszego gamie kolorystycznej. Przypomnijmy, że wyświetlacz pokazuje wszystkie 262,000 kolorów, więc zbyt nasycona paleta oczekiwania oczywiście nie jest to konieczne.

Co dziwne, bardzo pozytywne opinie, aby dostać aparat, ale wszyscy narzekają na brak autofokusem i lampą błyskową.

telefon muzyczny jest generalnie pochwały, odnosząc się do głośnika i całkiem przyzwoitą jakość dźwięku.

Użytkownicy twierdzą, że bateria trwa wystarczająco długo, nawet z bardzo aktywnego użytkowania.

Niektórzy kupujący w ogóle zadowolony z wszystkiego. Wierzą, że w tej cenie telefon jest doskonały, zauważył takie zalety, jak dostęp do internetu, dobrą baterią, jasny i praktyczny design, wymaganej funkcjonalności, lekkość i głośnik.