723 Shares 9279 views

Ivan Shapovalov: choroba i prognozy lekarzy producentów

Tylko jeden na dziesięciu ludzi, którzy dowiedzieli się o jego strasznej choroby nie mogą wpaść w rozpacz, i ciągnąć się razem i ostatecznie dostać się na nogi. Ten jeden i był Ivan Shapovalov, znana nam głównie jako producent kontrowersyjnej grupy „Tatu”.

rozczarowujące wiadomości

psychiatra dziecięcy z zawodu, w przeszłości, właściciel jednego z rosyjskich mediach drukowanych, szef publicznej organizacji, marketingu i reklamy z wiodących firm ubezpieczeniowych w Moskwie, a na dodatek, scenarzysta i producent Ivan Shapovalov w ostatnim 2012 roku dowiedział się, że w jego głowie nowotworu złośliwego a jeśli nie pilnie rozpocząć leczenie, to będzie żył bardzo długo. Wielu jego przyjaciół, nawet z wyprzedzeniem, „Wysłałem go do następnego świata” w wywiadach, ale sam nie Iwan. Przez długi czas nie kontaktować się z prasą, nie pozwolił, aby to zrobić i swoich przyjaciół i rodzinę. Ale widocznie brakowało słynny producent „życzliwych”, którzy czekali tylko na odpowiedni moment, aby spuścić całą prawdę, a prawda dla mas.

Oto, na przykład, Ivan Irbis, jeden z menedżerów Enrike Iglesiasa, która składała się w tym czasie w dość przyjaznych stosunków z Shapovalov, choć sympatyczny do dawnego przyjaciela, ale szczerze wierzy, że jest to cena zapłacona za grzechy młodości. Jakie grzechy? Cóż, jeśli wierzyć plotkom, to Ivan nie jest tak mało.

Retribution?

Nawet kilka lat temu, wszyscy mówili o rozwiązłości seksualnej i biseksualnych skłonności gwiazd. Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to, oczywiście, w jaki wyraźny faworyt swego pana Yulia Volkova dostał w projekcie „Tattoo”, a to podobno przez złoże. Ponadto, jeśli porównamy wszystkie daty, okazuje się, że producent Ivan Shapovalov uwiódł ją w jeszcze bardzo młodym wieku. „I szczerze mówiąc,” – widocznie myślał sam Ivan i odważnie oświadczył jeden z brytyjskich wydawców, że nieletnie dziewczęta przyciągnęła go najbardziej.

Ponadto, niedoszły producent uznawany za stosunki seksualne z dużo stale pracujących z nimi. Z tym wszystkim Ivan Shapovalov był żonaty. Jego jedynym prawnym żona Waleria, z którego przeznaczone swój związek podczas studiów w Saratowie Instytutu Medycznego, choć dawno przeniósł się z człowieka, ale rozwód nie odważył. Para, przy okazji, mają dwoje dzieci, 27-letni Wowa i 11-letni Iwan Iwanowicz. Ale również na stronie „family man” ma córkę Uma, urodzony kochanka Olga.

Naruszono wszystkie zahamowań moralnych

Zdobył sławę na całym świecie bohater zboczeniec Ivan Shapovalov, który gazeta London Times porównując z Patrikom Sueyzi, w całej Wielkiej Brytanii ogłosił problemy pedofilia, ale w tym samym czasie, nie wahaj się go użyć jako ruch promocyjny w przemyśle muzycznym.

To samo powiedział Ivan Irbis o ubogiego młodzieńca, transwestyty, który można powiedzieć, był to podwójny Yuli Volkovoy. Według niego, podczas gdy facet żył w prawdziwym mieszkaniu Shapovalov. I choć producent uzasadnia ten fakt pragnienie, aby utworzyć nową, jeszcze bardziej kompromisów ze skandalicznego projektu o nazwie „It” Irbis powiedział, że to wszystko było tylko kwestią seksualnych gwiazdek gratyfikacji. To, jak się okazuje, Ivan Shapovalov. „Tatuaż” – jeszcze jeden dowód. Tylko zdemoralizowany umysł mógł swobodnie zwolnić na scenę dwóch nastoletnich dziewcząt całuje. Taka nigdy wcześniej nie zostało zrobione, i tak skandaliczna grupa na Zachodzie nazwano „upadek ostatnich tabu pop”.

Pierwszy naleśnik zawsze jest lumpy nie

Grupa „Tatu” – debiut producenta Shapovalov. Wspólnie z kompozytorem Voitinsky pracować nad projektem zaczął w 1999 roku. Pierwszy zespół partia stała Lena Katina, z których kilka utworów zostały nagrane w tym czasie. Nieco później pojawił się na horyzoncie i Julia Volkova i duet ma swoją nazwę. Warto zauważyć, że Aleksander Voitinsky później odmawiają współpracy z Shapovalov, ponieważ projekt jest zdania, pozbawiony zasad moralnych.

Rok 2000 był dla „Tatuaż” krytyczne – wszystkich radia można było usłyszeć ich piosenkę „Straciłem umysł”, ale na niebieskim ekranie pojawił się klip dwóch uczennic, otwarcie całowanie w deszczu. Teledysk, nawiasem mówiąc – było dziełem 17-letni Siergiej Galoyan. Już na początku 2001 roku, zespół nagrał swój pierwszy album „200 w odwrotnym”, która rok później byłoby anglojęzycznych. Szczególnie popularny nabywa piosenka „pół godziny” i „tatuaż” Frisky rozpoczęcia koncertować na całym świecie.

Spadające z „Chin”

W 2003 roku sukcesy producenci wpadli na genialny pomysł: dlaczego nie strzelać nie mniej skandaliczne reality show? I na początku przyszłego roku na STS przyszłościowy Rosjan „razvlekalovku” – „” Tattoo „w Chinach”, w którym dziewczyna przed telewidzów miał nagrać swój nowy album. Strzelanina miała miejsce na 13. piętrze hotelu „Pekin”, gdzie Shapovalov i wysłana studio nagraniowe. Ale efekt końcowy, nie czekaj – Ivan wyrzekł się „dziecko” i dał grupie praw producentów „Tatu” Borisu Renskomu.

Ale w 2004 roku brytyjska muzyka nagroda przyznana mu BMI Pop Awards Award. A wszystko za sprawą składu wszystkich rzeczach, które powiedziała, wyprzedzając nawet legendarnej grupy No Doubt z ich przeboju It`s My Life, stała się liderem w tej kategorii. Wyobraź sobie, piosenka była transmitowana na żywo ponad 2 miliony razy!

U podnóża Fame

Po odrzuceniu „Tatuaże” i triumf w brytyjskich wykresów Shapovalov rozpoczął pracę nad nowym projektem o nazwie Nato. Potem wziął bardziej pewne oddziały – grupa „7B”. Ciężkie depresyjne dźwięk i muzyka stają się czymś nowym w pracach producenta. W 2004 roku rozpoczął początkujący piosenkarz Heley, aw 2005 roku głośno deklarowali zamiar utworzenia nowego reality show. Filmowanie musiał przejść na jeden z lodołamaczy, które następuje Północnego Oceanu Arktycznego. Ale plany pozostają plany.

Dobrze, chęć do pracy z Ivan Shapovalov nie otberosh, ale żaden z projektów, które doprowadziły, nie otrzymała taki sukces i uznanie jako „tatuaż”. Powołanie grupy jest absolutnie sprzeczne komentarze (nazywano ich międzynarodowy wstyd, duma narodowa Rosji) stał się „wizytówką” producenta.

Śmiertelna diagnoza wydaje się …

Ale wracając do publicznej wiadomości, że stało się gorące lato 2012 roku. rak mózgu – straszna diagnoza usłyszał od lekarzy w partii, Ivan. Nie chciał, aby te informacje do publicznej wiadomości, więc wszyscy myśleli, zastanawiając się, co z Ivan Shapovalov, i dlaczego nie iść do ludzi. Ale Leonid Dzyunik, jego przyjaciel i kolega, wkrótce powiedział prasie o stanem pacjenta. Okazuje się, że niezwłocznie po ogłoszeniu jego diagnozy Ivan został umieszczony na oddziale intensywnej terapii w klinice w Moskwie. W tym roku został pomógł w każdy możliwy sposób byłego podopiecznego Julia Volkova. Duża liczba kursów chemioterapii doprowadziło do znacznego zmniejszenia guza, który, nawiasem mówiąc, został uruchomiony tak, że nawet wciśnięty Shapovalov na oku. Którzy wzięli swoje zdrowie we własne ręce zrobić Ivan rok później wstał.

Pronoza lekarze czy czas Ivan Shapovalov aby odpokutować za swoje grzechy?

Choroba Ivan Shapovalov, wiesz, absolutną odzyskanie swoich obietnic. Może dlatego producent wziął go wysłał chorobę jako okazję do wcielania następną stronę swojego „życia” neangelskoy i zacząć wszystko od nowa.

Omal nie opuścił Moskwę i osiadł w miejscowości Konakovo że w regionie Twerze. Jest coś znalazł nowy sposób na utrzymanie witalności. Konie – że pomaga mu w trudnych chwilach. I to nie tylko hobby. Konie w pewien sposób stać się jego życie. Ale muzyka nie jest pozostawiony Shapovalov Iwan. Rak nie przeszkadza mu wykonywać i nagrywać własne piosenki pod tytułem „Moja miłość idąc gdzieś.”

Być może to właśnie ta postawa jego dolegliwość dozwolone Ivan pozostać wśród żywych. Po tym wszystkim, lekarze przewidywania były, delikatnie mówiąc, rozczarowujące. Żaden z nich nie odważyłby początkowo Shapovalov dać więcej niż 3 miesiące życia, a co to za życie! Stała wędrówka od szpitala do szpitala i porozmawiać z ludźmi w białych fartuchach – to, co powinno być w towarzystwie grzesznego producenta na jego wyznaczonym równowagi życiowej. Ale nie było! Po intensywnych kursach radioterapii i „Chemia” niekończących dropperów i wyniszczających sztuczek leki nowotworu zaczęła spadać znacząco. Teraz, po ponad dwóch latach, lekarze pamiętać w organizmie Iwana bez przerzutów, i wygląda całkiem zdrowo.