223 Shares 8173 views

Acer Liquid Jade Z: specyfikacje, review, opis i recenzje

Smartphone Acer Liquid Jade Z S57 z systemem operacyjnym "Android" wiele niespodzianek ze swojego wspaniałego projektu. Jednak działanie tego modelu jest również na wysokości. Rozmiar wyświetlacza to 5 cali. Rozdzielczość modelu wynosi 720 na 1280 pikseli. W tym przypadku dostępny jest system "multitouch".


Ilość pamięci RAM urządzenia wynosi 1 GB. Jeśli chodzi o rozmiar, smartfon Acer Liquid Jade Z jest kompaktowy. W częstotliwości należy zauważyć małą grubość korpusu, która wynosi zaledwie 7,9 mm, a masa 110 g. Ten model wart jest około 12 tysięcy rubli w sklepach.

Napełnianie urządzenia

Napełnienie tego smartfona jest dość poważne. Przede wszystkim warto wspomnieć o potężnym procesorze. Filtry w tym przypadku są typu dupleksowego, a ich zakłócenia są w stanie radzić sobie z różnymi typami. Most diody w smartfonie jest używany prostopadle.

Wysoka wydajność urządzenia osiąga się dzięki wysokiej jakości tyrystorowi. Jest on zainstalowany w prezentowanym modelu wraz z przejściami. Dzięki silnemu modulatorowi osiąga się szybki transfer danych w smartfonie. Selektor w przedstawionym modelu jest dostępny na czterech stykach.

Narzędzia do komunikacji

Istnieje wiele narzędzi w określonym urządzeniu do komunikacji i jest całkiem wygodne w obsłudze. Zwykłe przesłania są wysyłane po prostu. Warto również wspomnieć o szybkim internetie. W tym celu przeglądarki mogą korzystać z szerokiej gamy. Jeśli weźmiemy pod uwagę program "Opera Classic", to dla tego akceleratora wideo pasuje idealnie.

Jednak wielu właścicieli nadal preferuje przeglądarkę "Firefox". W tym przypadku całkiem proste jest użycie zakładek. W tym przypadku można wybrać wygląd panelu. Łącza za pomocą "Firefoxa" są łatwe do przenoszenia. Ustawienia strony można dostosować. Bezpośrednie zakładki można oznaczyć i zmienić nazwę.

Która kamera jest zainstalowana?

W Acer Liquid Jade Z zainstalowano aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli. Sprawdź, czy zaczniesz od wskazania korzyści. Wszystkie główne tryby aparatu w tym urządzeniu są obsługiwane. Rozdzielczość wideo jest regulowana poprzez menu główne. Bezpośrednie narażenie, użytkownik może wybrać punkt lub uśredniony.

Ustawienia dźwięku zasługują na szczególną uwagę w modelu. Głośność migawki może zostać ustawiona przez właściciela podczas robienia zdjęć. Do nagrywania filmów w nocy jest osobny tryb. Opcja tłumienia hałasu w urządzeniu jest dostarczona. W razie potrzeby można dostosować czułość i jasność światła.

Co mówią o aparacie?

Dla aparatu Acer Liquid Jade Z S57 opinie właścicieli głównie się dobrze. Jednak ognisko w tym urządzeniu czasami może się nie powieść. Zoom jest używany w urządzeniu jakościowym. Można wybierać tryby portretów i krajobrazów. Ponadto wielu właścicieli cieszyło się z możliwości wygładzania zespołów. Jeśli uważasz, że opinia nabywców, wykrycie twarzy urządzenia odbywa się dość szybko.

Nasycenie można ustawić za pomocą zaawansowanych ustawień w menu aparatu. Wady, należy zauważyć, że nie ma opóźnienia w fotografowaniu. W tym przypadku w urządzeniu nie ma trybu sepii. Ogólnie rzecz biorąc aparat okazał się przyzwoity, a podróże do różnych miejsc dobrze pasowały.

Funkcje odtwarzacza multimedialnego

Odtwarzacz multimedialny jest instalowany z standardowymi opcjami w płycie Acer Liquid Jade Z S57. Lepsze jest rozpoczęcie przeglądu z korzyściami. W takim przypadku użytkownik będzie mógł dystrybuować utwory według gatunku. Jednocześnie następuje dosyć szybki transfer melodii do albumów. Bezpośrednie informacje o utworach można przeglądać z list. Ponadto odtwarzacz w określonym urządzeniu ma prosty interfejs. Przyciski sterowania na wyświetlaczu są najbardziej potrzebne.

Jakie są opinie o odtwarzaczu multimedialnym?

Dla odtwarzaczy multimedialnych Acer Liquid Jade Z opinie użytkowników są zwykle pozytywne. Po pierwsze, aplikacja została doceniona za wygodne menu. Informacje dotyczące utworów w tym przypadku są komplementarne. Jednocześnie muzyka może być przenoszona do albumów nawet z karty pamięci. Bezpośrednie pobieranie melodii do urządzenia odbywa się dość szybko.

Należy również zauważyć, że utwory można również odtwarzać w kolejności losowej. Dostępna jest funkcja trybu tła w tym przypadku. Ścieżki czasowe można przeglądać z panelu. Jeśli uważasz, że recenzje właścicieli, muzyka jest rozdzielana alfabetycznie dość szybko.

Co jest w zestawie?

Użytkownik w zestawie z tym telefonem może znaleźć szczegółowe instrukcje. Z tego można nauczyć się wszystkich zasad korzystania z modelu. W zestawie znajduje się okładka, rodzaj książki. Od małych zadrapań może chronić urządzenie. Bezpośrednie ładowanie w pudełku jest dostępne za pomocą długiego kabla. Słuchawki niestety nie są stosowane do smartfona. W tym przypadku brakuje również kabla USB w zestawie.

Ustawienia ogólne

Użytkownik ma wystarczająco dużo opcji, aby dostosować działanie smartfonu Acer Liquid Jade Z. W tym celu wystarczy przejść do głównego menu urządzenia. Melodie dla smartfona, aby przypisać, jest opcja w zakładce "Dźwięki". Jednocześnie informacje na temat kontaktów są dość łatwe. W razie potrzeby można dodać do niego jakieś dane. Należy również pamiętać, że to urządzenie posiada wiele narzędzi służących do dostosowania bezpieczeństwa systemu. Aby wyświetlić informacje na ten temat, przejdź na kartę dostępności.

Dostępność

Takie funkcje w telefonie Acer Liquid Jade Z jest całkiem sporo. Przejścia skali w prezentowanym modelu są ustawiane za pomocą zakładki na ekranie. Ponadto użytkownik ma możliwość dostosowania parametrów wyświetlania. W razie potrzeby obszary ekranu są ustawiane ręcznie. Dostarczany jest tryb kalibracji producenta. Szczególna uwaga w przedstawionym modelu zasługuje na funkcję fikcyjnego mapowania. Dzięki temu użytkownik może śledzić aplikacje.

Można również wybrać obszary oświetlenia na ekranie w tym telefonie. Aby wyświetlić ustawienia antywirusowe, musisz przejść do elementu zabezpieczeń. Tryb zamykania w prezentowanej instancji jest dość szybko skonfigurowany. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, a następnie koszty energii z baterii można znacznie zmniejszyć. Ustawienia karty pamięci w tym modelu są wybierane za pomocą karty urządzenia. Ponadto należy zauważyć, że ten model ma funkcję tworzenia kopii zapasowych. Aby go uaktywnić, użytkownik musi przejść do menu głównego i wybrać element ochrony urządzenia.

Ustawienia wyświetlania

Zdjęcia tła telefonu Acer Liquid Jade Z umożliwia pobieranie różnych. Przede wszystkim należy zauważyć, że w tym przypadku możesz wybrać zdjęcie z galerii. Formaty zdjęć dla tych celów są różne.

Parametry trybu uśpienia dla ekranu są przypisywane osobno. W tym celu użytkownik powinien przejść na kartę dostępności. Aby zmienić rozmiar czcionki wyświetlanej na wyświetlaczu, musisz przejść do menu głównego. System wyrównywania granic obrazu w tym modelu pracuje w trybie automatycznym.

Panel główny w określonym urządzeniu jest dość prosty. W tym przypadku można łatwo przenieść aplikacje. W menu głównym można dostosować podświetlenie tego modelu. Wskazanie komórki w urządzeniu jest dostarczane przez producenta. Aby przejść na kartę grafiki, musisz przejść do specjalnych funkcji ekranu.

Jakie są aplikacje?

Aplikacje dla modelu Acer Liquid Jade Z są bardzo zróżnicowane. Przede wszystkim warto zauważyć dużą liczbę programów rozrywkowych. W szczególności możemy wspomnieć o różnych symulatorach wyścigowych. W takim przypadku standardowe gry zręcznościowe są dostarczane przez producenta. Edytor tekstowy w modelu jest używany przez "Dokumenty Google". Jest w stanie pracować z różnymi dokumentami i standardowymi plikami z rozszerzeniem .doc. Do komunikacji użytkownik może korzystać z aplikacji "Twitter" i "VKontakte".

Organizator urządzeń

Z użytecznych programów smartfonu Acer Liquid Jade Z S57 należy zwrócić uwagę na kalendarz. Można ustawić parametry zegara. Notatki, a także przypomnienia są wybierane poprzez menu główne. Daty urodzenia można również zapisać bezpośrednio.

Stoper w smartfonie jest dostępny w różnych trybach. Zegar w urządzeniu jest wyposażony w opcję automatycznej korekcji. Konwerter pozwala obliczyć szeroką gamę walut. Warto również wspomnieć, że zawiera wiele jednostek miary, a jeśli to konieczne, informacje o nich można szybko odświeżyć w głowie.

Jak zrobić oprogramowanie układowe?

Aby flashować określony smartfon w naszych czasach jest bardzo prosty. Program ten jest zalecany przez wielu, aby użyć "Rom Manager". Aktualizuje system plików telefonu dość szybko. Musisz jednak postępować zgodnie z instrukcjami.

Przede wszystkim urządzenie łączy się z komputerem osobistym za pośrednictwem kabla USB. Następnie należy wybrać kartę "Adapter". Następnie można uruchomić oprogramowanie układowe za pomocą przycisku Start. Trwa około 20 minut. Po zakończeniu procesu należy wyłączyć telefon i włączyć go ponownie. Jeśli wydajność modelu nie uległa poprawie, można powtórzyć procedurę oprogramowania.

Podsumowując

Wśród smartfonów klasy średniej Acer Liquid Jade Z S57 jest na pewno warty uwagi. W urządzeniu jest wystarczająco dużo narzędzi komunikacyjnych. Ważne jest również pamiętanie o zaawansowanych ustawieniach telefonu. W tym przypadku aparat jest dobry, a dla przeciętnego użytkownika jest on w 100% dokładny. W rozrywce zawsze możesz używać odtwarzacza multimedialnego lub online. Najważniejszą cechą są elementy jakości, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie systemu.

Jeśli uważasz, że opinie klientów, właściciele tych smartfonów rzadko wybierają się do centrów serwisowych. Należy jednak pamiętać, że nie wszyscy są fanami firmy "Acer". W takim przypadku użytkownik powinien rozważyć inne opcje. Jednak przed zakupem produktu należy pamiętać o rozsądnej cenie tego smartfona.