156 Shares 4702 views

IPhone nie można ładować, gdy nie panikować?

Porozmawiajmy o Apple gadżety usterek. Rozważmy dość częsty przypadek, a mianowicie sytuacji, gdy iPhone nie jest ładowana. Co może powodować ten technik zachowania i co zrobić, jeśli to czy tamto wina?


Out System baterii

Być może ten problem występuje częściej. Aktywnie korzysta gadżet, taki czy inny sposób bateria wyczerpuje zasobów. Ponadto, pękanie może pojawić się w wyniku chemicznego lub mechanicznego (na przykład w przypadku upuszczenia) sprzężenia zwrotnego. I baterie firmy Apple nie w czasie (średnią żywotność około jednego roku). W tej sytuacji trzeba będzie zakupić nową część i zainstalować go.

Problemy z łącznikiem ładowania

Problem może leżeć nie tylko w samej baterii, ale także w gniazdo do ładowania. W tej sytuacji, że iPhone nie można ładować, ponieważ złącze utleniona, uszkodzony lub po prostu wstrząsnąć luźne podczas pracy. Tutaj potrzebujesz pomocy eksperta: Tylko on będzie w stanie utrzymać urządzenie do diagnozowania i wymiany części, jeśli to konieczne.

usterka pętli

Jest to kolejny bardzo częstym powodem dlaczego iPhone nie jest ładowana. Po podłączeniu urządzenia do ekranu wyświetli komunikat, że smartfon nie obsługuje tego akcesorium. „Culprit” dla tej sytuacji – pętla synchronizacji z komputerem oraz ładowarki. Wymiana tego elementu jest tani, a cała procedura trwa 15-20 minut.

Nie jest pobierana przez komputer

Wielu właścicieli smartfonów firmy Apple w obliczu faktu, że ich urządzenie jest całkowicie odmawia ładować z komputera. Może to nastąpić z kilku powodów. Po pierwsze, jeżeli komputer jest w stanie uśpienia czy w stanie hibernacji, ładowanie nie jest przeprowadzane. Nie należy również podłączyć iPhone do gniazd wtórnych na panelu przednim. Dość często, komputer, te USB porty w tryb uśpienia. Ponadto, jeśli telefon podczas prowadzenia dużej liczby aplikacji żądnych władzy (gry, przeglądarki, aplikacje do pracy z dokumentami), w tym Wi-Fi, a ładowanie nie nastąpi, tj. A. Komputer po prostu nie będzie miał czasu, aby naładować urządzenie.

wilgotność

Często po wilgoci, gdy ciecz smartfon został rozlany lub robi się mokro w deszczu, iPhone nie jest ładowana. Co robić w takich sytuacjach? Eksperci doradzają, przede wszystkim, należy dokładnie osuszyć urządzenie wstępnie analizować je. Jednak nie zawsze to pomaga. Jeśli woda jest wylana płyta, może być utleniony. Następnie gadżet naprawa będzie kosztować kilka razy droższe. Dlatego też, jeśli iPhone nie ładuje się po wilgoci, to lepiej, jak to jest możliwe, aby nosić go szybko do centrum serwisowego do profesjonalnego suszenia i diagnostyki.

Nieprawidłowa ładowarka

Pomimo faktu, że producenci stale ostrzec klientów o potrzebie każdego roku do korzystania z oryginalnych ładowarek w warsztatach i centrów serwisowych traktowane setki ludzi, w obliczu faktu, że iPhone 4 nie może być pobierana jest ze względu na fakt, że te zalecenia nie są przestrzegane. Każdy specyficzny model urządzenia ma swoje własne wymagania mają być ładowane. Tak więc, jeśli podłączyć iPhone do Samsung lub Nokia ładowania można wyświetlać gadżet w dół. Nie należy polegać na tak zwanych „uniwersalnych” strun. Większość z nich idą do Chin, niekompetentnych pracowników „w pośpiechu”. Powodem, dla którego iPhone nie można ładować z „natywnym” urządzenie może być zasilane zarówno skoki w samym wylocie i złamać kabel.