167 Shares 5460 views

Telefon komórkowy DEXP: instrukcja, opis funkcji i przeglądów. Obejmuje telefonu DEXP

Czy zauważyliście, jak szybko niedawna rośnie rynek urządzeń mobilnych? W dodatku do „ustalonych” i znanych nam „Gigantów» Samsung i Apple, witryny sklepowe są często mało znane, ale również coraz bardziej popularne nowe marki. Dzięki, że się tak wiele, że czasami zrozumieć siebie dość trudne.


W tym artykule postaramy się zbadać bardziej szczegółowo DEXP telefonu. To – mało znane urządzenie, które zyskał pewną popularność wśród fanów systemu operacyjnego Android. Niektórzy nawet nazywają to „flagowy budżetu” w dość dobrej wydajności i jednocześnie niskim smartphone kosztów. Co to jest smartfon – proszę zobaczyć ten artykuł.

Co jest DEXP?

Zacznijmy od tego, że marka DEXP (Digital Experience – jeśli rozszyfrować skrót) – jest to produkt wytwarzany w Rosji. Dokładniej – rosyjska firma, i akcesoria, oczywiście, pochodzi z Chin. I modele low-end idą do większości smartfonów rzekomych produkcji krajowej. Och dobrze.

W ogóle, rosyjskie smartfony na chińskich części zamiennych nie są gorszej jakości „chińskim”. Jednakże, proszę coś oryginalnego, większość z nich nie może – to wszystko jedno, prostokątny kształt, „standard” Procesor MediaTek, te same cechy aparatu i baterii.

Wyraźna przewaga takich telefonów jest cena. Tak, DEXP telefon jest pozycjonowany jako smartphone budżetu i niedrogie opcji. On rzeczywiście ma funkcjonalną (dzięki systemu operacyjnego Android, a niektóre technologiczne „wodotryski”), ale jest ona dostępna szeroka gama kupujących.

Jednak, spróbuj rozważyć telefony tego szczegółowo firmy.

Modele władca DEXP

Jeśli spojrzeć na wszystkie urządzenia, które są niczym DEXP telefonu, oni tu całkiem sporo. To dotyka nie tylko smartfony z systemem Android, ale telefony przyciskowe bez wsparcia jakiejkolwiek OS. Może to wskazywać, że przynajmniej o doświadczeniu obecności na rynku telefonii komórkowej.

My, w tym artykule, że zainteresowany zakres Ixion obejmuje smartfony XL5 ML 4,7 i ES 3.5. Spośród nich najbardziej popularne (i, rzeczywiście, sukces) można nazwać pierwsze dwa modele.

Są one ustawione jako niedrogi, ale całkiem przyzwoity urządzenia. Każdy z telefonów zawiera wszystko, co może być przydatne dla użytkownika nowoczesny smartphone – kamery, telefony, Internet, minimalna multimedialnych. Oczywiście, można oczekiwać, że w segmencie budżetowym, można znaleźć alternatywę dla flagowego top-end promowane marki nie są tego warte. Jednak ci, Ixion, które teraz będą omawiane – to opcje dość tolerowane.

Telefon DEXP Ixion: ML 4,7 i 5 XL

Zacznijmy od modelu ML 4.7. Jest on przedstawiony jako smartfon, przeznaczone do długiej żywotności baterii. Pod warunkiem, że to ze względu na pojemność baterii 4000 mAh i dobrze skoordynowanej pracy systemu operacyjnego i sprzętowych – jako całości. Urządzenie posiada minimalne właściwości (jak zauważono powyżej, podobne wzory z chiński) – rdzeń 4, aparat 8 megapikseli, wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i niski koszt. Telefon DEXP Ixion ML 4.7 – jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby, aby eksperymentować z low-end, jak również tych, którzy potrzebują taniego, praktyczne urządzenie z decyzją wszystkich niezbędnych (podstawowych) problemów.

Zainteresowanie w tym artykule jest również model XL 5. Ten telefon – rozwiązanie, które jest znacznie wyższy w hierarchii niż poprzednia technologia opisana. Tutaj możemy mówić o ósmej procesor, aparat o rozdzielczości 13 megapikseli, z obsługą dwóch kart SIM (opcja ta jest dostępna, na drodze, a DEXP ML 4.7). Generalnie, telefon DEXP Ixion XL 5 – droższe urządzenie, które twierdzi, że ma najwyższy budżet lub niskim średnim przedziale cenowym.

Model ES 3.5

Chciałbym również wspomnieć, model ES 3.5, który przechodzi do niższej klasy urządzeń opisanych wcześniej. Ma łącznie 256 MB RAM, słaby komora (z dokładnością do 0,3 M), niska częstotliwość zegara. Być może, gdyby nie system operacyjny Android, bieg telefon szybciej i szybciej reagować na dotyk, ale z taką kłopotliwą systemie takiej małej mocy obliczeniowej – jest gwarantowana porażka. Mimo że telefon jest superbyudzhetnym, kupić to wyraźnie nie jest zalecane (właścicieli opinie – dowodu). Buggy telefon DEXP Ixion ES 3.5 okropne.

Trochę opinię o DEXP telefonu

Jeśli spróbować zdefiniować bardziej lub mniej akceptowalny wersję całej linii DEXP (zakupu), można zidentyfikować najbardziej zaawansowanych, najbardziej zaawansowane technologicznie modele z serii 5. W szczególności, jest teraz dostępny w modelu rynku XL 5. Telefon posiada baterię o pojemności 5000 mAh z – tyle, że jest on aktywny w ciągu około 2 dni. Jednak być przygotowany, że procesor wygrzać jest słaby.

Napełniarka – 8-rdzeniowy MediaTek (dźwięki i świetnie wygląda, ale w praktyce, oczywiście, procesor nie jest bardzo dobrze wyważony, tak, mimo tej mocy, to daje za małe powiesić). Aparat o rozdzielczości 13 MP – to nie jest złe, tekst na telefon komórkowy można robić zdjęć DEXP – to fakt. Jednak, aby polegać na strzelaniu wysokiej jakości bez wielkiego światła nie jest konieczne.

Przyjemne jest fakt, że w pełnej rozdzielczości urządzenia są nie tylko z ładowarka i kabel USB. Tak więc, jak wynika z opinii klientów, wraz z 5 XL zapewnia również programistów plenochki i obejmuje telefonu DEXP. Tak, ale nie są one najwyższej jakości (jak wskazano dalsze przenoszenie i wykorzystanie ich doświadczenia), ale użytkownik może nie przejmować się tym, aby zamówić nowe akcesoria – wszystko minimalną wymaganą do obsługi telefonu, on już jest.

pozycjonowanie na rynku

Dobrze rozumiemy, że nie chodzi o technologię firmy Apple, Samsung; i nawet z Huawei Xiaomi. Twórcy oczywiście starając się skupić na tym, że te telefony są wykonane w Rosji, a jedynie z poczucia patriotyzmu im warto kupić. Czy są jakieś kupujących takiego trick – trudno powiedzieć. Jednak liderzy rynku nadal będzie Amerykanin, koreański i niektóre chińskie marki.

Uczciwie powiedzieć, że zapłacić za nowy DEXP-telefon będzie miał mniej niż jej analogów (nawet z tymi samymi parametrami). To właśnie jakość … Jak zmontowane urządzenie i jak to będzie działać w przyszłości jest trudne do przewidzenia. Ponieważ niemożliwe jest, aby pamiętać o tym, jak coś buggy te smartfony, można z tym jakoś walczyć, czy to w celu optymalizacji, jak potężny jest (sądząc po performance) systemu sprzętowego i operacyjnego.

Gdzie kupić urządzenie DEXP?

Kup telefony tej marki, oczywiście, może być w sklepach mobilnych telefonów na całym terytorium Federacji Rosyjskiej. Oprócz rzeczywistych sklepów i straganów z urządzeń mobilnych, można także spróbować zamówić swój ulubiony model w sklepie internetowym. Odbywa się to w internecie w ciągu zaledwie kilku kliknięć, a więc można znaleźć najlepsze ceny na urządzeniu. Równolegle, w drodze, i można przeczytać opinie o telefonie.

Można to zrobić w inny sposób: przejdź do rzeczywistego wyposażenia sklepów, skontrolować urządzenie, trzymać go w dłoniach; następnie zamówić taką samą kolorystykę w swoim ulubionym sklepie internetowym, gdzie cena będzie dużo niższa.

koszt telefonu

Teraz dotknąć na koszt urządzeń – jedna z zalet całej linii DEXP. Tak więc, najdroższe i najbardziej zaawansowany smartfon – XL 5 – będzie kosztować około 13 tysięcy rubli. Urządzenie z tak stromych cech tej kwoty można uznać za okazja.

Co do słabszego modelu – Ixion ML 4,7 – to jest oferowane w cenie 6000 rubli, które mogą być przypisane do bardziej „budżet” segmentu.

Ixion ES 3.5 – jest ogólnie telefon, który nie jest już w produkcji, więc go znaleźć w sprzedaży nowe wyzwanie. Jednak według niektórych sklepach internetowych, zalecanej cenie urządzenia do przygotowań do 2 tysięcy rubli.

dostępność akcesoriów

O mało informacji mamy pod same modele: malowane opinie klientów i najważniejsze funkcje. W artykule również zauważyć, wyposażenie jednego z „top” urządzeń, które zawierają zbiór filmów i przypadku silikonowej.

Jak podkreślił klientów w swoich uwag dotyczących tych akcesoriów, ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Pokrycie szybko przychodzi w formie bezużyteczna i plenochka – usunięte i utrudnia widoczność. W tej sytuacji, trzeba wiedzieć, czy istnieje możliwość zakupu zestawu narzędzi, aby chronić swój telefon.

Oczywiście, że jest. Wystarczy zrobić to najlepiej, oczywiście, na chińskich aukcjach, takich jak Aliexpress. Są to producenci oferują szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów w przystępnej cenie. Choć sklepy domowe są raczej pośredników i sprzedawać te same towary droższe.

chemia

Powstaje kolejne pytanie, a co o służbie tych telefonów. To nie jest tak dobrze znana marka – DEXP! Telefon, wydany marka ta może po prostu nie wie, jak naprawić i centrum usług …

Nic podobnego! W rzeczywistości nie jest to sieć autoryzowanych centrów serwisowych, które mogą być zaufanych naprawy urządzenia. Dlatego nie martw się, jeśli masz problemy możesz czuć się swobodnie zadzwonić, przyjść – i urządzenie jest naprawiane!

I, oczywiście, trzeba pamiętać o używaniu chude. Tak, a instrukcja telefon DEXP pomogą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, gdy coś poszło nie tak i doprowadziły do negatywnych konsekwencji. W rzeczywistości, mamy nadzieję, że jakość rosyjskiej smartphone jest to, że nie jest konieczne przeprowadzenie centrum serwisowe w większości przypadków.

Wnioski o modelu

Cóż, nadszedł czas, aby podsumować wymienionymi numerami telefonów i DEXP o marce jako całości. Więc, jaki rodzaj spółki krajowej stara się wytwarzać produkty o charakterze technologicznym, idzie na wysoce konkurencyjnym rynku, a nawet sprawia pewną ilość sprzedaży – to świetnie. Inną kwestią jest to, czy są one słuszne, że głupi copy chiński model z 8 rdzeni, 5000-gie bateria (czyli pojemność 5000 mAh) i innych „cool” parametry, które jeszcze nie są w stanie zapewnić sprawne funkcjonowanie?

Zażycie w wartościach bezwzględnych, telefony Ixion – tak, to jest cool, to dobry smartphone budżetu, które czynią technologię bliżej zwykłych konsumentów. Z drugiej strony, cel istnienia takiej marki jest trudne do zapamiętania. Daleko nie trzeba iść do znalezienia rząd wielkości lepsze produkty Meizu, Xiaomi, itp … Sense skopiować chińskich produktów niskiej jakości, które już są „pozbawione” Projektowanie dla Samsung Galaxy S1? W rzeczywistości, te marki są po prostu wytworem złej jakości, ten sam typ telefonu, którego znaczenie jest zmusić użytkownika (w oparciu o wysokiej wydajności technicznej, myśląc, ile ta jednostka może być silny i szybki w procesie), aby ją kupić. A fakt, że te mało znane firmy sprzedające podobnych telefonów są bardzo dużo – nikt nie dba. Nie możemy powiedzieć, że te smartfony są całkowicie nie do przyjęcia, nie. Ale nie ma sensu na rynku, to jest – kopie i klony, to wszystko …

Jednak ludzie kupują takie telefony. Może ktoś nawet zadowolony z tego, co robi jako rozwiązanie technologiczne dla takich małych pieniędzy. A jeśli jest na nie popyt – tak to ma sens, aby kontynuować produkcję. Mamy nadzieję, że firma, która produkuje wyroby DEXP, gdy będzie udać się do nowych technologii i zamiast wydawania chińskie klony zacząć produkować coś wartościowego.