730 Shares 5385 views

Co zrobić, jeśli iPhone 5s nie działa przycisk „Home”? Powodem, przyciski zamienne

Przycisk „Home” na urządzeniach mobilnych użytkowników znacznie łatwiejsze życie. Prawie każdy nowoczesny smartfon, można znaleźć ten składnik. W iPhone to też. кнопка в нижней части телефона, она расположена прямо под дисплеем. Niewielki, bardzo aktywnie wykorzystywane przez przycisk w dolnej części telefonu, znajduje się bezpośrednio pod wyświetlaczem.

Co zrobić, jeśli iPhone 5S nie działa przycisk „Home”? Dlaczego człowiek może spotkać ten problem? Jak często powstaje problem z właścicielami firmy Apple potomstwo? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można znaleźć poniżej.

typowa awaria

Należy zauważyć, że przycisk „Home” w „jabłko” telefon jest wykonany ze szkła. Jest krucha i podatna na uszkodzenia. Dlatego właściciele gadżetu można czynienia z przyczyn mechanicznych awarii podzespołów. Na szczęście, w praktyce zdarza się bardzo rzadko.

Dlaczego wtedy iPhone 5S nie działa przycisk „Home”? Częściej niż nie muszą spotkać się z awarii systemu i awarii. Wyeliminowanie ich może być samodzielnie lub za pomocą połączenia serwisowego. Wszystko zależy od właściciela. Jakie wskazówki i porady mogą być podane do tych, którzy zdecydowali się naprawić sytuację?

Na temat metod naprawy

To wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Oczywiście, nie pytając nie pracować, aby naprawić przyczynę awarii „Home”. Jeśli opiszemy ogólne możliwych rozwiązań, a następnie są one zredukowane do pewnych działań.

Wymiana przycisku „Home” na iPhone 5S – rzadkiego zjawiska. Zostało powiedziane, uszkodzenia mechaniczne znaleźć w smartfonach, ale nie tak często. Typowo, przycisk przeciw przerwane jest zmniejszona do:

 1. Klawisz kalibracji. Żadne dodatkowe oprogramowanie nie jest wymagane, wszystkie operacje są przeprowadzane bezpośrednio w gadżecie.
 2. Regulacja położenia złącza. To nie zawsze działa. Nieostrożne obchodzenie się może prowadzić do uszkodzenia mechanicznego przycisku.
 3. urządzenia do czyszczenia. Bardzo skutecznym sposobem radzenia sobie z tym problemem. Pomaga czy brzuszków przycisk „Home” na iPhone 5S.
 4. Wymiana komponent w sprzęcie. można po prostu odmówić używać przycisków na iPhone i przenieść ich funkcje wyświetlacza.

W rzeczywistości, wszystkie z tych metod, aby uświadomić sobie, że jest to możliwe. Najważniejsze, aby dokładnie wiedzieć, jak się zachować. Ponadto, każda z tych metod zostaną omówione bardziej szczegółowo.

kalibrowanie

Najprostszym rozwiązaniem jest przycisk do kalibracji. Opcja ta pomaga w większości przypadków. Ponieważ zaleca się rozpocząć zwalczanie zjawiska badanego. Zwłaszcza jeśli to chwyta przycisk Home na iPhone 5S. W rzeczywistości, wszystko jest łatwiejsze niż się wydaje.

Kalibracja ręczna kluczowe „dom” jest następujący:

 1. Włącz urządzenie mobilne. Ważne jest, aby czekać, dopóki nie został całkowicie pobrany.
 2. Pracownicy uruchomić dowolną aplikację. Mogą być organizer, kalkulator, kalendarz i tak dalej.
 3. Nacisnąć przycisk „Power”. Przytrzymać go aż do smartfonu menu wyłączania. Jak najszybciej odpowiednim oknie, zwolnij Power.
 4. Naciskać na „Home”. Przytrzymać przycisk w tym stanie dopóki menu nie zniknie.

To jest to! To się nazywa kalibracja! On, jak zostało powiedziane, doskonale pomaga, jeśli iPhone 5S nie działa przycisk „Home”. Nie wszyscy, ale ta droga jest rzeczywiście w stanie naprawić sytuację na lepsze.

złącze pozycja

A co, jeśli przycisk „Home” w ogóle nie chciał wykonywać swoje funkcje? To z takich okolicznościach często napotykanych przez wielu właścicieli smartfonów. Wymiana przycisku „Home” na iPhone 5S (lub każdy inny telefon) w tym przypadku nie jest konieczne. W każdym przypadku konieczne jest, aby opóźnić proces.

Aby wrócić do „domu” do życia, proponuje się, aby wyregulować położenie złącza. Proponowana metoda może być wywołana niestandardowe. Jednak, jak pokazuje praktyka, jest to skuteczne.

Cała procedura sprowadza się do następujących działań:

 1. Dla iPhone należy podłączyć kabel USB.
 2. Połóż palec na wtyczki w telefonie.
 3. Neat ruch z dołu do góry ciśnienia na złączu kablowym w pobliżu połączenia. Następnie kliknij na „Home”.

Jeśli przycisk procedura odbywa się nie działa, zaleca się, aby przestać próbować dopasować złącze. Wysiłki może uszkodzić telefon. I oprócz przycisku złamane, można uzyskać nawet uszkodzone złącze na gadżet do komputera.

Czyszczenie i smarowanie

Awarii przycisk „Home” na iPhone 5S? Jest prawdopodobne, że sytuacja przyczyni się do poprawienia składnik czyszczący i jego smarowania. Proces ten nie jest takie trudne. Nawet początkujący mogą go opanować.

Przycisk bezczynności mogą być smarowane przy użyciu detergentów. Na przykład, alkohol lub WD-40. Druga substancja jest często używane w życiu codziennym. Że wskazane jest, aby dać pierwszeństwo w przypadku problemów ze smartfonów. Jednakże, należy zachować szczególną ostrożność! WD-40 ma wysoką płynność. Nadmiar materiału osadza się na smartphone może zaszkodzić iPhone.

Smarowanie odbywa się w następujący sposób:

 1. Nałóż trochę WD-40 (lub innego środka czyszczącego) na przycisk „Home”.
 2. Kolejność ruchów kilkakrotnie nacisnąć klawisz. Około 15 razy trzeba powtórzyć procedurę. Odbywa się to tak długo, jak smar nie wnikają w szczeliny pomiędzy smartfonem a przycisk „Home”.

Nie jest wymagane żadne dalsze działania. Jeśli alkohol zostało zastosowane, konieczne jest, aby czekać na jego odparowanie. To zwykle nie trwa dłużej niż 2 minuty.

przycisk kopiowania

Ostatni sposób, aby naprawić przycisk – jest jego nadmiarowość. Stwierdzono, że iPhone może być uchylony przez klawisz „Home, przenosząc swój wyświetlacz funkcji. Co trzeba zrobić?

W iPhone 5S przycisk „Home” nie działa. W celu zaradzenia tej sytuacji, można wykonać następujące czynności:

 1. Idź do „Ustawienia” – „Ogólne”. Należy to zrobić, gdy smartfon.
 2. Otwórz menu „powszechny dostęp”.
 3. Wybierz wyskakujące okna AssistiveTouch. Przesuń przełącznik na „On”. Tryb.

Na ekranie wyświetli przycisk półprzezroczysty, klikając na których można pracować z „domu” bez jego bezpośredniego stosowania.

odkrycia

W rzeczywistości nie jest niczym trudnym do ustalenia klawisz „Home”. Niektórzy użytkownicy są zainteresowani, jak zmienić przycisk „Home” na iPhone 5S. Niezależnie od tego nie zaleca, aby angażować się w wymianę. Dlatego takie informacje są bardzo trudne do odczytania.

Jeśli wszystkie te metody nie pomagają, to najlepiej nosić urządzenie do centrum serwisowego. Nie można ustalić dokładnej przyczyny awarii przycisku iw razie potrzeby wymienić go.