311 Shares 8202 views

Druty rękawów – delikatne piękno dla każdej kobiety

Ostatnio, moda szybko rośnie. Co nie oferują projektantom sprawiać przyjemność pięknego połowę, a mężczyźni również. Na rynku jest imponująca różnorodność materiałów i kształtów ubrania. Jednak wiele igieł kobiety chcą być na bieżąco z modą i stworzyć coś nowego własnymi rękami.


Bardzo modne kawałek szafa zostanie nabyte. Ten piękny, co można kupić, uszyć lub uruchomić z hakiem. wytwarza również druty rękawów. Wybór odpowiedniego modelu można zobaczyć magazynów mody lub poszukać opisu Internetu. Cokolwiek to było, należy najpierw skupić się na jego kształt i pogody za oknem.

Jesienią i zimą duszy będzie miał miękkie, ciepłe, puszyste produkt. To jest najlepsza moher. I na lato jest właściwe, aby rękawów druty, nici bawełniane. W zależności od tych czynników jest określana metodą dziania – bardziej delikatnego okresu ciepłego lub gęstszej produktu, który można umieścić na zimno.

Przypisywanie rękawów włączyć nawet początkujący szwaczka, jeśli wybierzesz prosty schemat i wzór. Najprostszy wariant będzie pracować w jednym kierunku poprzecznym internecie, ale nie w stylu klasycznym w górę. W celu przeprowadzenia niezbędnych do wytworzenia przędzy z angora moher, a także parę prostych ramion wraz z okrągłym. Rękawów dzianiny szprychy rozpoczyna się zbiór pętli w ilości niezbędnej do przeprowadzenia pożądanej długości wyrobu. Następnym krokiem jest dziana armhole, a reszta po drugim armhole i wreszcie przednią półki.

Praca kończy się układ uzyskuje rzeczy spodniej się na płaskiej powierzchni. Po lewej stronie musi być rozluźniona na plecach i prawym przednim opasania po lewej stronie. Oba boki wykonane szwy naramienne, tuż przed usieciowane obie części, tylko lewą część tej samej nazwie. Aby vyvyazat kołnierz na okrągłych igieł numerem 120 pętle na szyi dekoltu. Dlatego konieczne jest, by chwycić przedni prawy część szwu ramienia do środka wycięcia i połączyć rzędy 12 centymetrów polupatentnym kole, a następnie zamyka pętlę.

Materiały, kształty i schemat dziania szprychy rękawów może być różny, co ważniejsze, na mocy swojej wyobraźni, aby połączyć. Czci stosunek do kamizelki kobiet, szczególnie ażurowe typu, ze względu na fakt, że to sprawa pasuje do każdej pani i nie zależy od jej ciała i wieku, dając niepowtarzalny wizerunek.

wyroby ażurowe mogą być związane nie tylko z kołnierzykiem, ale o klasycznym kroju typu w kształcie litery V, z kapturem, są ozdobione futrem i innych akcesoriów. Wszystko zależy od preferencji stylistycznych kapitana, jego umiejętności i możliwości.

Dziś, po raz kolejny powrócił do mody rękawów druty razem z hakiem. Te rzeczy są bardzo łatwe do wykonania samemu, z początkowych umiejętności pracy z narzędziem i szczegółowym opisem pracy. I dodając rękawów jasne akcesoria, właściciel musi wyróżniać się wśród szarości codziennego ubrania.

Knitting podobny rękawów wykonano żadnej zwykłej szmatki i wiele pięknych wzorów, które mogą być wytłaczane, maswerk i ozdobnych. Jest możliwe, aby wytworzyć produkt o zapachu lub stylu, takie jak nietoperz, ale można wymyślić coś oryginalnego siebie. Ponadto, dobrym rozwiązaniem byłoby połączenie kolorów, wzorów i przędzy. Takie rzeczy zdarzają się modne i ciekawe.

Knitting męskie kamizelki, oczywiście, różni się od kobiecej produkcji modeli. Nie będzie zdominowana przez bardziej surowym stylu, chociaż wzory i ornamenty doda unikalne produkty.