536 Shares 5333 views

Spódnica z tiulu z ich rąk. master class

Puszysty spódnica wykonana z tiulu, jak chmura lub tort z bitą śmietaną udekorować żadnego przedstawiciela płci żeńskiej, którzy są młodzi duchem. Aby ręcznie utworzyć taki produkt nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności i wiedzy tajemnej, wystarczy, aby móc bazgrołów na maszynie i nie wpaść w depresję od dłuższego monotonnej pracy.

Spódnica z tiulu z rękami

Produkt, który będziemy szyć, wykonywane na podstawie modeli amerykańskich Pettiskirt, znaleźć jego próbki mogą być w internecie, wpisując nazwę w wyszukiwarce. Oczywiście, różnice między zastrzeżonych i samosshitoy rzeczy tam, ale ogólnie jest bardzo podobna. Więc dlaczego nie spróbować? Klasa mistrz opisuje cięcia i szycia spódnicy na dziewczynki w wieku pięciu lat. Jego długość w gotowej postaci wynosi 30 cm. Zacznijmy!

Wybór materiału

Pettiskirt oryginalna spódnica wykonana z nylonu szyfonu, ale w Rosji to tkanina znaleźć na sprzedaż prawie niemożliwe. Albo trzeba ją zamówić z USA, lub skorzystać z dostępnych analogów. Nylon szyfon jest bardzo lekki, prawie nieważkości, natomiast utrzymuje doskonałą formę. Ponadto, krawędź tego materiału nie kruszy się, więc nie muszą być deszcz. Większość nylon szyfon jest podobna do pończoch nylonowych o gładkiej i całkowicie bezbronny.

Ale ponieważ jest to dość trudne do uzyskania, używamy co tam jest. Opcja – z tiulu. On, oczywiście, bardziej ostre i kłujące, więc trzeba wybrać najcichszy z propozycji. Może być stosowany jako podkład nylonowej tiulu bez wad, ale jest ciężki, bo z tego, co z niego spódnica posiada swój kształt i nie wygląda „spadł”. Na schody można również wykorzystać ten materiał do gotowego produktu wyglądać puszysty, prawie jak stado baletnicy, ale bardziej objętości. Istnieje opcja, a drugi – szyć szczebli szyfonu, że wynik jest jak najbardziej zbliżona do oryginału.

Spódnica z tiulu dla szycia będzie wymagać:

  1. Kojarzenia.
  2. Szyfon lub tiul (dla warstw).
  3. Atlas lub satyna (na jarzmie).
  4. Tulle (dla plisami).
  5. Elastyczna taśma o szerokości 25 mm.
  6. Taśma.

Nasza spódnica wykonana z tiulu i szyfonu jest w rzeczywistości dwa całkowicie identyczne spódnice. Czyniąc je kolorowe, można uzyskać dwukierunkowy produkt, który jest rzeczywiście dwa w jednym stroju. Dołożymy trochę jasności w terminologii:

– jilt – jest w górnej części płaszcza. To szyte wstążki i elastyczna, a szyte na dolnych szczeblach satyny. Na dziecko 5 lat pasmo satyny 1 m długości i 22 cm szerokości 19 cm.

– poziomy – części, które są przymocowane marszczenia. wymagają cięcia szyfonu, z których jedna ma długość 7 m, a szerokość 9 cm, a drugi – długość 16 m i szerokość 11 cm.

– falbanka – podstawą blasku spódnicy. Stanowią taśmy 44H-metr szerokości koronki 7 cm.

Etapy pracy

  1. Wszystkie koronki pocięto na paski o szerokości 7 cm. Pomogą ułatwić proces papieru wyciąć odpowiedni rozmiar, który pozwala poruszać się podczas cięcia.

2. Uzyskaną wstęgę walcuje się na pasmach. Kilka pasemek uzyskuje imponujące!

3. cięcie tkanki do pożądanej wielkości łączonych warstw (9 i 11 cm).

4. Na maszynie do szycia (zygzak ściegu) lub do leczenia overlock krawędzi szyfonu. W tym samym czasie opieki muszą być podjęte do różnych połówek spódnice nie mieszać!

5. Do każdej połowy szyfonu szyć taśmy między sobą i zamykanych w pierścieniu.

6. Bądź ostrożny w końcowej fazie, upewnij się, że pierścień nie jest skręcony.

7. Teraz wszystkie fanaberie. Koronki taśmy prisbarivaem gwint fastrygi na siebie: początek następnego stosuje się na końcu poprzedniego. Długość kryza powinna być równa długości dolnej warstwie.

8. Ruched przyszyć do dolnej warstwy płaszcza.

9. zebrać drugą warstwę z pierwszą (górną) i uszyć ich wielkości.

10. Powtórz wszystkie czynności dla drugiej połowy spódnicy.

11. wycięty satyny jarzma i kostki długie boki kojarzenia wstępnej.

12. Składane taśmy na pół w poprzek.

13. Zastrzega się znacznik w taśmę do spoiny, tak że później wstawić elastyczna. Szyć na nim i jelita wstrząsających.

14. Na przedniej ścianie kostki wzdłuż linii 2 gumy linii.

15. Połówki niewłaściwej stronie spódnice dodać do siebie i przyszyta do dolnej jarzma.

16. Vdevaem guma, która jest związana z taśmy. To jest to!

Ta pełna spódnica z tiulu zdobią ubrania jak małe mody, a to odbywa się pań. Szczególnie odpowiednie formularze dla klubów i innych miejsc rozrywki, gdzie można sobie pozwolić na nieco frywolny Mimo wszystkich konwencji.