562 Shares 3606 views

Jak uszyć kołdrę

Wszystkie rodzaje hobby dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek, zwłaszcza wśród dziewcząt i kobiet, tak kochający w każdy sposób, aby udekorować swój dom. Oprócz zajęć z rękodzieła oraz „trąca” okazja mieć w domu jest absolutnie ekskluzywne i niepowtarzalne rzeczy, których nikt inny nie. Szczególnie dobrze w tym sensie, patchwork. Ten szycia wszystko, cokolwiek z wielu heterogenicznych plastrów tkanek. Podobnie, sposób ten może być, chociaż pierwotnych zasłony, chociaż narzuty, poduszki chociaż. Ale dzisiaj pokażemy, jak ze szczątków szlafrokach mojej babci i spódnice uszyć wspaniały kołdrę. Więc z pożytkiem zastosować niepotrzebne, ale także całe płótno, i jednocześnie zaktualizować wygląd starych, ale kochał i ciepłe koce. Nawet najbardziej prosty i prosty sposób – prostokątne poprawki szwami – przekształcenie produktu. Jeśli ponieść, można nadal tworzyć prawdziwe arcydzieła patchwork, że będzie bardzo odpowiedni prezent dla przyjaciół i rodziny.

Tak więc, aby uszyć kołdrę z rąk, trzeba zacząć, aby określić jego rozmiar. Na przykład, dla podwójnego koce będzie trzeba wyciąć 49 kwadratów o boku 32 cm. Tkanina wziąć „barwny”, zarówno w kolorze i fakturze. Najważniejsze jest to, że całkowita kombinacja sztuk miłe dla oka. Ułożyć wycięte kwadraty w siedmiu rzędach (siedem łat każda). To pozwoli Ci zobaczyć ogólny obraz będzie wyglądał przyszłego patchworku e koc. Choć kawałki nie są szyte, możliwe jest przesunięcie ich miejsca, aż do uzyskania najbardziej harmonijną kombinację. Kiedy jesteś szczęśliwy, będziesz miał tylko przyszyć je w tej samej kolejności, w jakiej zostały one zaksięgowane. Są one tak połączone: dwa sąsiadujące złożone rag połączeniu ze sobą zszywane na wylot przez maszynie na krawędzi, z wcięciem jednego centymetra. Potem trzeba wdrożyć szew zszytych i jego środkowy żelaza do żelaza. Kiedy rząd siedmiu kawałków będzie gotowy, przejdź do następnego, i tak długo, jak długo pozostają w rękach siedmiu równych pasków długość patchworku. Oni szyć długość i szwy oraz proutyuzhivaem. Jeśli istnieje szycie, krawędzie produktu mogą być traktowane z nich. Lub uszyć „zygzak”.

Trzymasz prawie gotowy kołdrę – albo raczej, górna część jego obudowy. W dolnej części nie jest konieczne, aby szyć szachownicę, w porządku całe skrzydło, na przykład z tafty. Jego rozmiar musi odpowiadać wielkości placu, który właśnie produkowane. Sostrachivaem obie części na całym obwodzie, pozostawiając nieusieciowane jedynie niewielką szczelinę, przez które powstały case gut-bolesnym i umieszcza go w naszym starym, ulubiony koc. Dobry wyprostować rękę na rogach i ukrywanie szew aby zaszyć dziurę. Inną parę chwil – i kołdra będzie całkowicie gotowy. Wszystko, co pozostaje – to jest kołdra i ewentualnie udekorować akcesoria. W tym igły gypsy przez zszywa się w miejscach, w których naroża kwadratów zbieżne. W tym samym miejscu można szyć tkaniny kwiaty, łuki, czy cokolwiek chcesz.

Jak widać, nie jest to zbyt trudne, możliwe jest, aby obsłużyć w ciągu jednego dnia. W ten sam sposób można zrobić dziecko kołdrę. Twoje dziecko z pewnością stanie się jeszcze bardziej wygodne do spania pod nią.