512 Shares 7248 views

Statek z tawerny z rękami w krokach. Rękodzieło z cukinii – statek

Jeśli chcesz znaleźć nowe pomysły rzemiosła z naturalnych materiałów, należy zwrócić uwagę na możliwości pracy z warzywami. Na przykład, możliwe jest, aby figurki zwierząt, samolotem, pociągiem, samochodem lub statkiem z tawerny z rękami. W tym artykule opisano szczegółowo najnowszą wersję.

rzeźba

Korzystanie z warzyw do produkcji przedmiotów dekoracyjnych – to nie tylko kierunek twórczości dziecięcej. W restauracjach obchodów jadalne dekoracje są bardzo często wykorzystywane. Teraz rzeźba jest bardzo popularny. On jest cięcie artystycznym owoców, warzyw, mniej mięsa i produktów rybnych. W ten sposób wiele generowane kompozycje w postaci kwiatów, zwierząt, liter. Mogą być wykonane na dwa sposoby:

 1. Wycięcie całego warzyw.
 2. Rysunek przedmiotu wytworzonych przedmiotów wykonanych z różnych warzyw lub jeden, to cukinii.

Aby utworzyć statek może trzeba oba. Specjaliści pracujący z narzędzi specjalnych dla początkujących będzie wystarczająco ostry nóż, nożyczki i obieraczki. Produkujących artykuły z warzyw do szkoły lub przedszkola, w każdym przypadku trzeba wyciąć niektóre warzywa. Ponadto, zapewnia większą różnorodność możliwości twórczego procesu. Metoda ta może sprawić, że samolot i pociąg i statek z tawerny z rękami. I jako objętość i ulgi na powierzchni warzyw.

Rękodzieło z cukinii: wiele opcji

Ten naturalny materiał mają rolnicy zwykle obfitują. Użyj go w tej sprawie. Kształty i cienie zgnieść zróżnicowane, co z kolei sprawia, że można wykorzystać je jako podstawę do figur zwierząt, samolotów, pociągów, samochodów. Dzieci uwielbiają tworzyć coś nowego i innego od prostych kształtów i obiektów. Tylko jeden statek cukinii można wykonać wiele opcji. Różnych warzyw wielkości można uzyskać flotylli. Wszystko cukinii mogą być wykonane i innych jednostek:

 • pingwin;
 • świnka;
 • zając;
 • kot;
 • żółwia;
 • rekin;
 • koń;
 • Krokodyl Gena;
 • zestaw herbaty;
 • pamiątek jako pantofel;
 • parowóz z samochodami;
 • jachtu;
 • Regał płaszczyźnie;
 • statek kosmiczny.

Lista jest długa, ale jest lepiej, aby przejść do praktyki.

Podmorski cukinii

Do tego rzemiosła nie trzeba praktycznie nic extra. Najważniejsze – aby podnieść odpowiednią wydłużony kształt warzyw. Następnie należy wykonać następujące czynności:

 1. Produkuje cięcia z innej karczmie. Weź mały warzyw i przeciąć go na pół lub użyć część kciukiem, a następnie wyrównać formę.
 2. Ostrza z dwoma śmigłami zrobić sekcje połączone razem.
 3. Wszystkie dodatkowe elementy są podłączone do podłoża przy użyciu wykałaczki lub zapałki.
 4. Spróbuj zainstalować hack na stabilnym podłożu lub odciąć dolną część produktu do swojej łodzi podwodnej nie kołysała się i upadł.

Wojenny własne ręce tawerna powstał w ciągu kilku minut. Aby dać więcej realizmu, dołącz do boku małego postacią nurka. Można je wydrukować i wklejone taśmy.

Wyroby z cukinią: statek z żaglami

Dla tej opcji będzie musiał wywierać trochę więcej wysiłku. Wymagają dodatkowych narzędzi i materiałów. Tak, trzeba będzie:

 • jeden pub do podstawy, z drugiej – do dekoracji;
 • przywiera do masztu;
 • zapałki lub wykałaczki do przyłączenia części;
 • nóż, łyżka.

Statek z cukinii z rąk swoich krokach przedstawia się następująco:

 1. Umieścić warzywa przed nim.
 2. Cięcia górną część na całej długości. Zostawić, więc trochę więcej niż połowę warzyw.
 3. Łyżki, usuwania rdzenia, wyrównać powierzchnię wewnętrzną. Nasiona nie spiesz się wyrzucić. Mogą być używane jako ozdoba.
 4. Cukinia odcięte od drugiego cienką warstwę masy ze skórą. Ten prostokąt jest żagle płótna. Jeśli potrzebujesz więcej, powtórzyć czynność tyle razy, ile jest to konieczne.
 5. Podejmuje przygotowane pałeczki i nici przez żagla. Otwory dokonać najlepszego pre noża lub ostrych obieraczki napiwków.
 6. Zabezpieczyć tuczne żagli na dnie naczynia. Kije muszą być precyzyjnie szlifowane.
 7. Udekoruj statek własnymi rękami: od mniejszych cukinia potrwać kilka okrągłych plastrów i zabezpieczyć je na wykałaczki obok lub wyciąć wzór.
 8. Z deskami lodów lub innych elementów, takich jak formularze zrobić wiosła. Mogą być zbudowane z wykałaczek i nasiona wcześniej usunięte z rdzenia.

W ogóle, twój kilof gotowy. Można również uzupełnić ją z postaciami ludzi na pokładzie: kapitana i jego załogę.

Jeśli chcesz, aby nowoczesny statek, a następnie konieczne jest wycięte po bokach okna, położyć rury i ogrodzeń na pokładzie. Lepiej jest, aby narysować szkic przyszłych wstępnych rzemiosła lub znaleźć ostateczny obraz realistyczny statek. Tak będzie łatwiej spełniać proporcjach i zaplanować kolejność prac.

Połączenie z innymi owocami i warzywami

Wszelkie artefakt z cukinii (statek, samolot lub pociąg) będzie wyglądać spektakularny, jeśli użyć kombinacji kontrastujących kolorów, faktur i materiałów. Do wypłynięcia, na przykład, można użyć kapusty, buraków i innych gęstych liści, a nawet kwiaty (patrz zdjęcie poniżej). Jasny kierownica jest łatwo wyciąć okręgi marchwi. Wystrój na płycie wykonany jest z fasoli, grochu, jagód. W skrócie, jeśli nie jesteś ograniczony do konkretnego zadania, przy użyciu dowolnej kombinacji naturalnych elementów rzemiosła.

Połączenie z tworzyw sztucznych

Statek cukinii można wykonać własnymi rękami, wykorzystując elementy występujące w przyrodzie, jeśli jest to dozwolone w Twoim przypadku. Wszelkie kontrasty wyglądają imponująco. Na przykład dodanie do sieci lub wypłynięciem statku z tkaniny, użyj drabiny linowe, wykonane z drutu skręconego.

Widziałeś, że statek z tawerny z rękami zrobić przystawkę. Dodawanie elementów innych warzyw i sztucznych obiektów, można uzyskać szereg oryginalnych artykułów.