691 Shares 4803 views

Jak zrobić oryginalny kostium „Corpse Bride” własnymi rękami?

Amerykański święto Halloween obchodzone jest w naszym kraju na szeroką skalę rocznie. Strony tematyczne tej nocy pozwolić wszyscy dorośli stają się trochę na kilka godzin, a dzieci wziąć udział w wielkiej maskarady. Do transformacji, można wybrać dowolny obraz, ale najbardziej popularne są różnorodne mistycznych stworzeń i zła. Inspiracją mogą być zaczerpnięte z dzieł sztuki, dlaczego na przykład nie zrobić kostium „Gnijąca panna młoda” na tytułowego filmu animowanego Tim Burton?

Pomysły dla inspiracji

Legendy o dziewczynach, zmarł nagle po otrzymaniu oświadczyny i udało się wrócić z martwych na własnym ślubie, to w folklorze wielu narodów. Jednak dzięki popularnej kreskówki obraz martwej młodej Burton stał się niezwykle popularny i replikowane. Garnitur w tym stylu, można to zrobić na podstawie filmu animowanego lub klasycznej wersji martwej dziewczyny w białej sukni raz, który postanowił powrócić do świata żywych. W każdym razie, będziemy przypominać, że kombinezon „Gnijąca panna młoda” w stylu Tima Burtona sugeruje niebieską skórę, niebieskie włosy i wieniec z róż, pył pół zgnił zacierała tradycyjnych strojach ślubnych i akcesoriów.

Wybierając suknię ślubną

Najważniejsze w każdym fantazyjny strój – to jest główny odzież. Najprostszym rozwiązaniem – znaleźć suknię ślubną, która nie jest szkoda psuć. Udekoruj może być dowolnie gdzieś złamać gdzieś specjalnego barwnika. Jednak taka przyjemność będzie kosztować drogie, nawet sukni ślubnej B / A nie powinno tak tanie. Można zamiast podejmować żadnych ślubną białą sukienkę lub sukienkę. Jak zrobić kostium „Gnijąca panna młoda” przy minimalnych kosztach? Gorset, tak, trzeba kupić (można znaleźć niedrogą wersję pochodzenia chińskiego), ale spódnica nie jest trudno zrobić samemu. Prostokąt z białym obrusem powinno być pobierane od dłuższej krawędzi na elastyczną lamówką nie można obsłużyć. Jeśli można szyć, można nawiązywać i „prawo” spódnica, na przykład, wzór „polusolntse”. Suit „Gnijąca panna młoda” składa się brudna, na wpół zgniłych sukienki i akcesoria. Poświęć trochę czasu, aby przerwać gorset i spódnica, plami im. Najprostszym sposobem – do rozpuszczenia czarny lub brązowy gwasz wodę i dokładnie posypać jej strój, a nawet mokre całkowicie odrębne obszary tkanki.

akcesoria mistyczne

Najbardziej żywy obraz młodej wymarła, w połączeniu z niebieską perukę. Nie udało się znaleźć podobnego akcesorium na sprzedaż? Nie martw się – spróbuj kupić tani blond perukę sztucznych loków i farbować je. Halloween kostium „Gnijąca panna młoda” powinna zostać zmieniona jak welon. Emily, postać z kreskówek, zasłona spoczywała na dużym wieńcem niebieskich róż. Taka dekoracja jest dość łatwo kupić, można niezależnie przykleić do wieńca kwiatów sztucznych pożądanych odcień razie potrzeby. Nie zapomnij spryskać wodą barwione ciemna zasłona może być trochę rozdarcie i strzępienie krawędzi. Jeśli kombinezon obejmie pończochy lub rajstopy, mogą być również wstępnie plama. Uzupełnij kostium „Gnijąca panna młoda” mały bukiet. Sztuczne kwiaty mogą być pomalowane na biało z niebieskim barwnikiem i zawinięte w „brudnej” białego tiulu lub niebieskiej tkaniny. Na wniosek kolorze dopełnia rękawiczki (które powinny być również powitalny i rozdarcie) i biżuteria.

Makijaż i Makeover

Halloween kostium „Gnijąca panna młoda” będzie najbardziej imponujący wygląd z makijażu poprawnie. Jeśli można – kupić niebieski, szary lub biały akvagrim i przykryć je wszystkie odsłoniętą skórę. Mniej ekstrawagancka opcja – użyć białego lub bardzo lekkie ciała proszek do twarzy, szyi i dekoltu. Jasne kulminacyjnym oczy oprócz makijażu, można użyć sztucznych rzęs. Opcjonalnie – można narysować na twarzy zadrapania, stawów lub kości wystaje. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i umiejętności, jak również materiałów dostępnych pod pachą. Jak widać, kombinezon „Gnijąca panna młoda” własnymi rękami do zrobienia nie jest trudne. Jeśli rozpocząć przygotowania do Halloween z góry jego powstania zajmie nie więcej niż 2-3 dni.