518 Shares 2454 views

Niezwykłą rzeczą – bank. Niezwykłe rzeczy własnymi rękami

Do robótek są różne: ktoś z podziwiania okrzykiem „Wow!” zatrzymuje się, gdy dowiaduje się niezwykła rzecz w oczach, a ktoś z odrobiną ironii odnosi się do rzeczy, domowe, wierząc, że jest głupi, aby zbierać, które mogą być wysyłane na wysypisko, aby niepokoić myśleć o tym, jak tworzyć niezwykłe rzeczy z ich rąk, spędzać cenny czas dla wszystkich rodzajów ręcznie uroku. Po tym wszystkim, można iść do sklepu i kupić fabrycznie, przemyślany, zaprojektować pewne. Jest to, oczywiście, tak … Ale każdy kupił i uczynił swoje ręce – tylko ciebie. Dlatego nie jest to fantazja skudeet rukodelnikov wszystkie kraje, wymyślają wszystkie nowe i niezwykłe rzeczy dla wnętrza. Tak, tak, że nawet najbardziej nałogowy sceptyków i przeciwników rzemiosło zaskoczył pomysłów lot rzemieślników.

Banki: nietypowe zastosowanie zwykłych rzeczy

CSF prostak – banki mają w każdym domu. W kategorii „nadzwyczajne rzeczy” nie są one zaangażowane w ich oryginalnej postaci. Ale ich funkcje, zwłaszcza kuchni, niewyczerpane: są one repozytorium wszystko, co chcesz, wszystko zależy od wyobraźni ich właścicieli. Sypali narzucać, wylewa, a nawet obsadzone. Banki jest tak prosty, że chcę stworzyć coś pięknego na ich przejrzystych stron. I wydaje się, nie jest niczym nowym w dziedzinie „niezwykłych rzeczy z ich rąk” nie można przewidzieć popularnych pojemników szklanych. Jak powiedziałby niezapomniany Vinni Puh jednak o prototypie banków – Pot „To pula pusta, jest to prosty przedmiot, to nigdzie …”, i tak dalej … Ale skudeet fantazja rukodelnikov wszystkie kraje, wymyślają niezwykłe rzeczy. Do wnętrza, takie pojęcia są nieodzowne. Dlatego też odrzucić ideę bezpośrednich puszek powoływania i rozważyć szereg przemian w składzie porcelany Cinderellas cudownych księżniczek.

Bank pełne świetlików

Bank popołudnie banalne, ale tu pojawia się noc, i wydaje się, świetliki. Ta niezwykła sprawa jest bardzo prosta: musimy tylko barwnik fluorescencyjny. Bank pokryte farbą od wewnątrz i pozostawić do wyschnięcia. Te pojemniki mogą być używane jako oświetlenie nocne, i można ozdobić im imprezę w plenerze. Wydaje się, że goście z pewnością docenią ten niezwykły użycie zwykłych rzeczy.

banki sufit

Po znalezieniu słoik pięknej formie była problematyczna: tak się stało, że wcześniej nie było ani jednego (raczej nudne) opakowania, które zostały zatwierdzone przez GOST. A jeśli gospodarka pod warunkiem, że bank z zakrętką, jego cenionych jak źrenicy oka. Teraz czasy się zmieniły: każdy szanujący się produkcja żywności stara się rozwijać pojemniku wyłączne, rozpoznawalny kształt. Więc golf puszkach dekoracje bezgraniczna i niezwykłe rzeczy z ich rąk z puszek zrobić całkiem fascynujące. Są one nietypowe słoiki z pokrywą na gwincie i stworzyły podstawę dla produkcji kloszy.

Wspomnienia w banku

obrazki alternatywy odległości – bank zdjęć. Jest prosta: w słoiku wstawiony obraz jest lepiej w czerni i bieli, najważniejsze, że był to odpowiedni rozmiar: Mike krawędzi w ścianie naczynia. Następnie ostrożnie wylano do oleju, zamknięte naczynie z pokrywą i umieszczone w widocznym miejscu.

Czysty, ciepły piasek, morze, szum surf – dobrze byłoby, aby zapamiętać. Kawałek plaży można zabrać do domu z banku na wieczór cold winter, wziąć go do ręki i poczuć powiew słonej bryzy i delikatne ciepło słońca.

temperówka

Ostrzenia ołówków – ekscytujące doświadczenie dla dzieci, ale wyeliminowanie skutków tego działania jest prawdziwym wyzwaniem dla dorosłych. Po standardowej temperówki można łatwo otworzyć, a wióry tak proste do usunięcia z dywanu. Okazuje się, że bank nie tylko może być pojemnik kuchenny, ona radzi sobie z rolą gadżetu biurowego jest wspaniałym rozwiązaniem problemu zbierania żetonów.

Banki-organizatorzy

Banki Jako organizatorzy – pomysł nie jest nowy: luzem i produkty ciekłe w kuchniach tak utrzymywane przez cały czas. Ale kreatywnie myślących Właściciele puszki każdym razem znalezienie nowych opcji rzeczy, które mogą być przechowywane w nich. Ten kawałek szkła płaskiego dawno przekroczył próg kuchni, i jest mocno zakorzeniona w pudełka, kubki na kredki i doniczek na całym obszarze ludzkiej obecności. Fotografia w górnym odcinku jest bardzo ładny i funkcjonalny organizer dla małych zestaw do szycia. Następne zdjęcie – przykładem bardzo twórcze wykorzystanie banków jako organizatora do sznurka.

Niezwykłą rzeczą. To sprawia, że chce się zawołać: „Wszystko genialne – proste!”. Nic więcej, przynajmniej dostępne narzędzia i materiały, ale sznurek, jak zwykle, którzy wyobrażają sobie, potomka węzeł gordyjski, dzięki tej konstrukcji, zwanej na zamówienie i ustąpił.

I kolejny przykład puszki-organizatorów. Tym razem jest to cukierek. Proste i gustowne. Co smakuje bardziej jak: cytryny lub malin? Jeśli cytryna – otwarty słoik z lwem. Do tworzenia takich ładny pod względem wystroju i praktyczne w zakresie przechowywania organizatorzy muszą słodycze: figurki, tubkę kleju i farby akrylowej. I, oczywiście, odpowiednie banki.

wniosek

pojemniki szklane, zwane w domu słoik, z minimalistycznym wystrojem i zwięzły sposób, można uznać za muzą kreatywności. Chciałbym zadedykować wiersze na jej wysoką początku: „Na brzegu” Nie, lepiej nie poezja, to lepiej iść do kuchni i kopać w pojemnikach, znaleźć bank i stworzyć swój własny cud.