514 Shares 2898 views

Co do wykorzystania na druty? Jak wybrać zawiasy szprychy?

Robótki zawsze pomagał, kiedy musieliśmy dokonać osobista sprawa. Obroże, swetry rozpinane, swetry – które po prostu nie tworzą wykwalifikowanych rąk mistrzów! Czasami umiejętność drutach nawet uratowany w trudnych sytuacjach. Jest wejścia w modzie, a następnie zapomniany przez wiele lat. Teraz dziania jest popularne głównie fashionistki. Można kupić swój ulubiony produkt gotowy, korzyści z dużym wyborem. Ale jeśli są związani z rękami skarpetki i nosić je jakoś bardziej przyjemne. A ten dar jest podwójnie kosztowne. Początkujących dziania dowolny produkt z zestawu pętli.

Jak wybrać zawiasy na szprychach? Bez względu na to, co masz zamiar zrobić kolejny krawat, rozpocząć pracę jest zawsze taka sama. Z lewej strony między palcami położył wątku, z jego pomocą możemy drutach. Następnie dwie igły w prawej ręce. Będą one służyć do zestawu pętli. Konfigurowanie gwintu szprychy znajduje się między kciukiem a palcem wskazującym. Następnie przechodzimy skrajnej lewej nici i naciągnąć go przez prawe wątku. W ten sposób możemy zebrać niezbędną kwotę, która najlepiej określa przed rozpoczęciem dzianiny produktów.

Wiedząc, jak pisać pętle na szprychy, można związać małą próbkę z wzorem, który będzie używany w dzianiny szalik lub bluzki. Początkujący Knitting lepiej z małych drobiazgów, takich jak rękawice, szaliki lub skarpetki. Proste, ale przydatne rzeczy pomoże Ci dowiedzieć się dziewiarskich. Zacznij drutach dla wszystkich rzeczy równych. Dlatego nadziewane rękę na jego skarpetki lub rękawiczki, można przejść do bardziej skomplikowanych rzeczy.

Dzianiny produkty mogą być cztery, dwa długie lub okrągłe igły. Każda z metod w ich własnym interesie. Druty na dwóch często wykorzystywane do chusty, ponieważ istnieje bezpośrednie wiązanie i wygodne dzianiny przednia strona, potem źle. Grubość igły zależy ażurowe dzianiny i przędzy, który jest stosowany do produktu.

Jak wybrać zawiasy na szprychach, niezbyt ważne. Głównym tkanina jest ciasny lub luźny, w zależności od tego, jak idziesz na drutach następującą serię. Dlatego wstępnie połączone wzór może pomóc w podjęciu właściwej kalkulacji. Przez zliczenie liczby oczek na 1 cm, można określić całkowitą liczbę, którą trzeba będzie dziać Szerokość produktu 30 cm lub 70 cm.

Metoda, która pokazuje jak wpisać pętle na szprychy, niezależnie od ich formy. Używać igieł dziewiarskich na sznurku lub chcą związać rękawicę na cztery szprychy – to nie ma wpływu na drutach start. I tu jest prawo wyboru może dostarczyć bardzo dobrą obsługą. Koronki bluzki jest wygodniejszy w użyciu dwóch igieł, które są podłączone do kabla. Pozwoli to, aby spróbować coś innego w żadnej toku prac. Produkt może być rozciągnięta na linii i zobaczyć, gdzie trzeba skręcić w dół lub odwrotnie, aby dodać pewną liczbę pętli.

Jeśli dzianiny drobiazg, to lepiej wziąć dwa długie igły. Skarpetki lub pończochy często dzianiny czterema ramionami, ale można skorzystać z nieco zmodyfikowaną wersję dwóch. Jednak tutaj produkt będzie musiał dokonać szew do montażu. Krótko mówiąc, niezależnie od wybranej opcji dziania na dwóch okrągłych igieł lub cztery, tak długo jak sam proces jest przyjemność. Następnie produkt okaże się piękne i eleganckie.