168 Shares 2376 views

Produkujemy ołówka własnymi rękami

Jednym z niezmiennych cech życia szkolnego jest piórnik. To może być wykonana z różnych materiałów i mają różne kształty. Jeśli sklep nie może znaleźć akcesoria szkolne, które będą odwołania, lub chcesz zobaczyć co było jedyne w swoim rodzaju i jedyny można zrobić piórnik własnymi rękami.

Najprostszym sposobem, aby miękkiej tkaniny piankowej. Sam proces szycia zajmie kilka godzin, a używać piórnik może być nawet wszystkie lata szkolne. Ten model jest wygodne, ponieważ ma pokrywę, żadnych przycisków lub rzep, co jest bardzo wygodne dla dzieci w wieku szkolnym.

Po pierwsze, trzeba zmierzyć portfel kieszeni, gdzie nie będzie piórnik szkolny. Wykonana z grubej tkaniny (można nawet użyć stare dżinsy) wyciąć prostokąt o odpowiednim rozmiarze. Będzie ona służyć jako podstawa gadżetów. Oraz w celu zapewnienia, że jest bardzo gęsty, konieczne jest, aby wyciąć dwa lub trzy więcej tego samego prostokąta. Włożyliśmy wszystkie kawałki zostały rozebrane, przetworzone i złożone brzegi, a następnie szyte przez obwodzie maszyny do szycia.

Kanister kieszeń wyciąć tak, aby jego długość jest mniejsza niż podstawa kilku centymetrów i kilka centymetrów szerokości. Jest to konieczne do szycia komór do długopisów, kredki i inne 3-4 cm. W rezultacie rodzajem bandolier. Brzegi kieszeni jest również wstępnie leczony. Można wybrać dla niego tkaniny w innym kolorze, który będzie wyglądać kontrast do bazy. W każdej kieszeni Wkład do długopisów, ołówków, linijki, że wszystkie szczelnie wypełniona. Produkt jest gotowy, a teraz wiesz, co uszyć piórnik z rękami było łatwe i proste.

Jednakże, nie jest to tylko schemat, który może być podobny do akcesoriów szkolnych w domu. Jeśli nie chcą szyć, a następnie przy użyciu cylindra resztę rolki ręczników papierowych lub folii spożywczej, można zrobić piórnik z rąk, która będzie wyglądać jak ołówek. Zrób to proste, więc proces może być zaangażowany i dziecko.

Na gęsta arkusz papieru narysuj małe kółko, wyciąć nożyczkami. Nacięte w tym samym miejscu, aż środku kręgu i zrobić stożek, który pasuje do rozmiaru cylindra. Gotowa taśma-stożka przylega do cylindra. Colorable czym wszystkie farby akrylowe i żel lub lakier. Aby kolor był jasny i gładki, zanim to opatrunek niezbędnej do pokrycia produkt z podkładem lub białą farbą. Jednak ten piórnik własnymi rękami wymaga więcej wyobraźnię i zdolność do przekształcenia nawet stare śmieci do czegoś cennego.

Jak stosuje się pokrycie gąbkę, w której przecięcie w postaci koła nieco większej niż obwód walca. Wierzchołek stożka colorable długopisem do ołówka było jak ołówek. Aby produkt był bardziej trwały, może być pokryta lakierem do celów dekoracyjnych.

piórnik, połączony z gwintem szydełka, podobać dziewczynom. Na to, aby być dobrze utrzymywane kształt gwinty muszą pożyczać jak największym stopniu grubości. Garnirunku z takiego produktu może być cekinów kulek lub kontrastowy gwint związać kwiatów i szyją je związanej sieci.

Sposoby, jak zrobić piórnik własnymi rękami, podobny do powyższego, istnieje ogromna liczba, wystarczy tylko pragnienie, aby utworzyć własne arcydzieło!