666 Shares 2421 views

Podstawą starożytnej techniki: jak zrobić origami ins.

Origami – pasja, zyskuje coraz większą popularność w Rosji iw Europie. Powodem tego – bezprecedensowe piękno otrzymanej rzemiosła, jasne, kolorowe i niezwykłe. Origami można scharakteryzować jako hobby i jako leczenie i rehabilitację programów dla tych, którzy muszą odzyskać zdolności motoryczne rąk, jak i przyjemnej rozrywki dla całej rodziny podczas długich zimowych wieczorów.

Kolebką Origami – Chinach, chociaż jego sztuka została kwitnące w Japonii. Dziś jest dobra praktyka, aby móc złożyć arkusz papieru dane, aw Japonii to doskonale w stanie zrobić nawet przedszkolaków. Oczywiście, podróżując po świecie, origami zmieniła: dziś można znaleźć na rysunkach internetowych, bardzo niezwykła kultura Wschodu.

Na Forum jest 4 technika origami: prosta – to jest to, co udało nam się zrobić jak dziecko: czapki z papieru, łodzie , itp. modułowy – więcej o tym później; Kusudama – tworzenie artefakty w postaci kuli o różnych modułów; mokry origami – niedawne odkrycie, które pozwala na wykonywanie rzemiosła ekspresyjność i gładkie linie.

Drugi rodzaj origami – najczęstszym i najbardziej wszechstronny. Jego podstawą – Moduł trójkąt Origami, które mogą być połączone za pośrednictwem szczeliny z innych takich trójkątów. Związek metoda będzie od razu zrozumieć, raz w ręce modułu nadrzędnego będzie pierwszym. Ale oto jak to zrobić iny Origami – to pytanie! Nic skomplikowanego, gdy technologia jest już opracowany, ale jego pierwszy moduł tworzenia dość łatwe. Wyszukiwarka daje wiele odniesień na życzenie „jak zrobić origami ins”, ale schemat jest wszędzie taka sama – i „Manekiny”, można zrozumieć, tylko aby zobaczyć film instruktażowy „Jak zrobić origami moduły trójkątne”. Jest kilka rzeczy, które teraz starają się wyjaśnić.

Po pierwsze. Wykrój dla modułów być prostokątny, i zawsze taki sam odsetek. Najlepiej jest stworzyć właściwego wykroje odpowiedni arkusz standardowy A4 (oczywiście, jeśli nie zostały zakupione specjalny pakiet do tworzenia origami – ale wtedy do niego i obwody są połączone, tak że zazwyczaj nie występują problemy). W ten sposób, arkusz może być cięte za pomocą ostrego noża dwa, cztery, 8, 16 lub 32 sztuk. Każdy rozmiar spełnia swoje zadanie – na przykład, tworzenie ciasta origami „Data” niezbędne moduły czterech rozmiarów. Standardowy moduł – jednej szesnastej arkusz. Wielkość ta pozwala wydać materiał i oszczędnie, a produkty, aby uzyskać normalną wielkość.

Zwracamy się do techniki, jak zrobić origami ins. Wykrój jest składany wzdłuż, następnie w poprzek, i rozłożyć natychmiast. Otrzymałem długi prostokąt wskazuje środku na linii zagięcia. Teraz pochyla się po obu stronach krawędzi tak, że tworzą trójkąt. Ponieważ pole był długi dno trójkąta pozostanie na dwa paski z każdej strony. Staną się do trójkąta, krawędzie są zagięte do wewnątrz w małych trójkątów. Wynik był rodzaj schludne nieowiniętym trójkąta. Pozostaje tylko złóż go na pół płaską stroną na zewnątrz. Teraz widoczne i kieszenie, w których można wstawić inne takie moduły.

Był tylko jeden szczegół, niezbędny do odpowiedzi na pytanie, jak zrobić origami ins. Ten wybór papieru. Najlepiej jest odpowiednia gęstość tego samego standardowego arkusza A4. Na jasnych zabawek można użyć dowolnego kolorowego papieru, ale lepiej jest dawać pierwszeństwo gęstych odmian. Istnieją propozycje zarabiania zabawki z naklejkami. można po prostu pomalować białą kartkę w wybranym kolorze. Wykwalifikowani rzemieślnicy twierdzą, że kolory są szczególnie delikatne, jeśli uczynić je z serwetki. Istnieje rzemiosła tworzone przez gazety, a nawet … dolarów! W ogóle nie byłoby papier – fantazja nie zaangażowały! Przyjemne chwile kreatywności!