207 Shares 4563 views

hak dziecko Panamku: jak połączyć poprawnie i pięknie

Każda matka wie, że w upalne lato główka dziecka powinny być całkowicie pokryte przez światło słoneczne. Szalika, czapki, kamizelki – te kapelusze, które muszą być obecne w letniej garderobie dzieci.

hak dziecko Panamku – to akcesoria, które mogą osobiście wykonywać żadnych mama posiadającą początkowych umiejętności dziewiarskich. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to trudne zadanie. Ale nie za nic, że doświadczył tkaczy instrument swojej pracy o nazwie „hak-prostak”. Najważniejsze – aby poznać podstawowe techniki ściegów dziewiarskich, a potem wszystko jest łatwe. Panama dla dzieci – są to ubrania, które pokryły się szybko i łatwo.

podstawowe zasady

Jeśli wiesz, i stosować się do następujących wytycznych dziewiarskich szydełkowych czapek, a następnie skręcić panamochka i piękne, i niezawodne i wygodne. Pierwszą rzeczą do zapamiętania craftswomen-Knitter: Panama niemowlę szydełka dzianiny od góry do dołu, czyli od góry. Na początku dziania na haku wpisany łańcuch kilku szwów, które zamknął krąg. Następnie dziania jest cykliczne rzędy z dodatkiem pętli w każdym rzędzie do uformowania dna Panama. Na lato kapelusze w większości przypadków są wybierane wzory ażurowe. Panama wykonane ażurowa, lekka i piękne. Są dobrze zdać powietrza, dzięki czemu głowa dziecka oddychać.

Aby panamku dzieci okazało się piękne szydełkowania, dziania należy przeprowadzić stosując się do ogólnie przyjętych zasad needlewomen koło dziewiarskich. Aby wykonać koło kolumny z nakida wytworzenia takiego obliczenia: wybrać pętli antenowy (6 szt.) W łańcuchu, a następnie wykonać pierścień pętli sprzęgła. 1st dzianiny okrągły wiersz 2 kolumny nakida każdego dolnego zawiasu. Które będą mieć 12 kolumn w tej serii. Następnie okrąg podzielono na 12 segmentów, z których każdy obwodowy rząd równomiernie dodać 12 kolumny nakida (1 na każdym segmencie). W 2 wiersz 24 do kolumny powinien znajdować się w serii 3 – 36 barów.

Jeśli panamku niemowlę szydełka dzianiny kolumny bez sc, a następnie obliczenie pętli odbywa się nieco inaczej. Rekrutowani 3 pętli powietrza. Są one zamknięte w ringu. W pierwszym obwodowym rzędzie na każdej dolnej pętli dzianiny 2 kolumny bez SC. Dostał 6 kolumn. Warunkowo podzielony koło do 6 segmentów w każdym rzędzie równomiernie dodać 6 kolumn. W rezultacie, należy uzyskać w ten sposób: w drugim rzędzie – 12 pętle, trzeci rząd – 18 pętli w czwartym rzędzie – 24 pętli, i tak dalej. Wiążące kolumny bez nakida być szczelne. Dlatego też, jeśli weźmiemy Panama tego rodzaju dziewiarskich jako podstawową, potem trzeba odebrać przędzy grzywny.

Gdy koło osiągnie żądaną średnicę zrośnięciu odbywa się bez wzrasta. Ponieważ każdy rząd jest bardziej widoczne gdy wstęga ma postać osłony. W ten sposób, dzianiny do pożądanej wielkości. Wskazane jest, aby zawsze wypróbować produkt na głowie dziecka, nie mylić z wielkością.

Deseń z dzianiny dziecko Panama

Dovyazav nakrycia do żądanej wielkości, to należy zapewnić dolną krawędź uprzęży. Dziane kamizelki dla dziewczynek związany poboczną „shell” lub „veerochki”. Do rejestracji i kapelusze Panama chłopcy są bardziej skłonni do korzystania z wiązki „krok rachy” lub „rogi”, można odcień.

Panama niemowlę szydełka będzie wyglądać elegancki i oryginalny, jeśli ozdobić elementy dekoracyjne: szydełkowane kwiaty, wstążki, koronki lub aplikacja.

Nakryciu głowy, związany dbanie ręce mojej matki, że dziecko będzie przytulny i wygodny.