194 Shares 8901 views

Olej z owoców dzikiej róży na twarz: application

Lecznicze właściwości bioder róży są znane od dawna. Jej owoce są bogate w witaminy, można powiedzieć, że to naturalne laboratorium, baterią zdrowia. Wiadomym jest, że ilość witaminy C rosehips może konkurować z cytryny.


Ponadto obecne są witaminy z grupy B, K, P, pektyny i kwasy organiczne, pierwiastków śladowych. Nasiona róży biodra są bogate w witaminę E. Przy okazji, olej z owoców dzikiej róży na twarzy – jest to świetny kosmetyk.

interesujące wiedzieć

Od niepamiętnych czasów, stało się przedmiotem dzikiej róży sztuki ludowej. Owoce zebrano, wysuszono i stosować nowy. W średniowieczu w Rosji były nawet specjalne kolektory dzikiej róży. Takie towary wyceniane bardzo wysoko, to mówi, że zapłacił za owoce tej rośliny Sable, aksamitu i brokatu. Od jest przygotowana napary, które nazywane są „melasa svoroborinovoy”.

Użyliśmy go w różnych formach, takich jak nalewki, wywary z wielu chorób, a jako środek zapobiegawczy. Dzika róża – idealne remedium na beri-beri, anemii, szkorbutu, chorób serca i naczyń krwionośnych, w zapobieganiu przeziębień. Trzeba powiedzieć, że do celów medycznych są nie tylko owoce, ale także płatki kwiatów.

Dziś dzikiej róży popularność stała się mniej, a nawet wzrosła, ponieważ jest bardzo modne w odniesieniu do medycyny ludowej. Nauka też nie stoi w miejscu, dziś w aptekach można spotkać szeroką gamę naparów i nalewek alkoholu i wody oparte i balsamy. Ogólnie, zakres stosowania leków terapeutycznych części tej rośliny są bardzo szerokie. Na przykład w kosmetykach często używać oleju owoc dzikiej róży do twarzy, ciała i włosów.

Gdzie iw jakim celu wykorzystania tego narzędzia – konieczne jest, aby powiedzieć więcej.

Przydatne właściwości

Przede wszystkim konieczne jest ustalenie użytecznych właściwości olejku z dzikiej róży. Być może najważniejszą i pierwszą rzeczą jaką muszę powiedzieć – jest to efekt regenerujący. Ponadto, ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i właściwości, vitaminizing ćwiczeń.

olej z owoców dzikiej róży zastosowana na twarz może być w postaci czystej lub w połączeniu z innymi olejami lub ich mieszanin. Jest wskazany dla wszystkich rodzajów chorób skóry lub urazów, na przykład, do leczenia zadrapania, skaleczenia, łuszczącej się skóry spowodowane przez różnych powodów aż do odleżyn, owrzodzeń żylnych, zapalenie skóry i oparzenia. W oleju z dzikiej róży ma wskazań do stosowania wewnętrznego. Zaleca się, w chorobach przewodu pokarmowego, takich jak wrzód żołądka, wrzodziejące zapalenie okrężnicy, zapalenie dwunastnicy, choroby wątroby, nerek, pęcherza moczowego, a nawet na gruźlicę. Jednak najczęściej stosowany jest olej owoc dzikiej róży w kosmetyce. Teraz dużo się mówi o aromaterapii, zwłaszcza do usuwania płuc zaburzenia nerwowe lub łagodzeniu zmęczenia. Ten produkt pochodzenia naturalnego byłoby w tym dobrym pomocnikiem.

Olej z owoców dzikiej róży: aplikacja, cena

Zastosuj produkt zarówno w czystej postaci lub jako dodatek do infuzji, balsamów, kremów. Jest doskonałym dodatkiem do różnych śmietaną – do twarzy, ciała i krem do masażu. Aby prawidłowo używać oleju owoc dzikiej róży na twarz i uzyskać pożądany efekt, konieczne jest, aby wiedzieć, niektóre z jego cech. To nie ma limitu wieku i jest odpowiedni dla skóry młodej, ale …

Jeśli skóra jest tłusta i jest podatna na wysypki i zapalenia, to lepiej zrezygnować z takich środków. Olej z owoców dzikiej róży twarzy zalecane dla osób z suchą skórą typu lub grupy wiekowej 30+ lub 40+. Jest to naturalny przeciwutleniacz, który zatrzymuje się, a raczej spowalnia proces starzenia i starzenia skóry, chroniąc ją przed negatywnym wpływem na środowisko.

ważna informacja

Wraz z wiekiem skóra staje się sucha i podatna na łuszczenie, nie może być tak zwany wiek pigmentacji. Olej z dzikiej róży – jest uniwersalnym narzędziem, które można wykorzystać, aby pozbyć się tych problemów w różnych częściach ciała. Nadal jest to świetny sposób, aby chronić przed oparzeniami słonecznymi. Olej z róży biodrach szybko usuwa zaczerwienienia skóry i zapobiega powstawaniu plam starczych.

Za cenę tego narzędzia jest dostępny tak, że po prostu stosować jako kosmetyk w domu. To wszelkiego rodzaju maski do twarzy, ciała, włosów. Oto niektóre proste i nie wymaga żadnych dodatkowych kosztów recepty.

Pierwsza metoda

Wziąć żółtka 1 łyżeczka oleju z dzikiej róży i pół łyżeczki miodu, i uzyskaną mieszaninę mieszano, dodano 10 kropli witaminy A. Maska jest nakładana na powierzchnie i odstawić na 20 minut, przemyć gorącą wodą.

Drugi sposób

Oto kolejny prosty sposób przywrócić połysk i blask skóry – maskę z płatków owsianych. Mąka owsiana zmielić i wlać wrzącej wody. Po ochłodzeniu, dodać pół łyżeczki oleju z dzikiej róży. Nakładać na twarz z grubą warstwą. Po 15-20 minutach, przemyć zimną wodą.

Olejek do ciała róży lepsze zastosowanie w pewnych obszarach w postaci stężonej za efekt planowej, lub po prostu dodać olej na balsam do ciała. wzmocni swoje działania i doda dodatkowej wilgoci.

Jeśli włosy są suche, a potem po prostu wcierać olej owoc dzikiej róży do korzeni włosów. Pomoże to ożywić i nadać włosom zdrowy połysk i zdrowia, a także pozbyć się łupieżu.

opinia ludzi

Tak więc, olej z owoców dzikiej róży na twarz. Opinie na temat tego narzędzia, odmiany, istnieją zarówno pozytywne jak i negatywne. Wiele polecam olej owoc dzikiej róży w połączeniu z innymi olejami do wybielania skóry.

Są doskonałe opinie efektu oleju na skórę wokół oczu, dekoltu. Niektórzy po prostu użyć go jako krem na noc. efekt daje niezwykłe maski ręki z tym składnikiem. Dlatego olej dzikiej róży w kosmetykach jest szeroko stosowany.