185 Shares 6979 views

LCD "Horizon", planowanie adres Tiumeń, terminy, opinie. Nowy Tiumeń

Teraz całym Rosja aktywnie prowadzona budowa pięknych nowoczesnych kompleksów mieszkalnych w których można wygodnie i przyjemnie żyć. Nie tyle za ogólną wydajność nowych budynków i Tiumeń. Obecnie nie są gotowi przejść lub są planowane erekcję przez ponad czterdzieści LCD. Oto tylko niektóre z nich – „Plechanow”, „Komarovo”, „Sąsiedzi”, „Przemienienie”, „Central”. Ceny mieszkań w nich – z 1,85 mln rubli. Zaczyna budować „Silent nabrzeża”, „Clover Park”, „Akwarela” i inne. Kupujący kiedy takie zróżnicowanie jest bardzo trudno zdecydować, w jaki rodzaj projektu to zainwestować swoje pieniądze. W niniejszym artykule, proponujemy szczegółowe i dokładne informacje na temat bardzo ciekawy LCD „Horizon”. Tiumeń z okien swojego mieszkania jest widoczna na pierwszy rzut oka. Należy zauważyć, że kompleksy mieszkaniowe z identycznym nazwiskiem Rosji do kilkunastu przestrzeniach. Oferujemy tylko informacje o budowie w Zachodniej Syberii, w chwalebnym mieście Tiumeń. Instrument ten ma szereg istotnych korzyści związanych z układem mieszkań i technologii budowy budynków, ale na zakup mieszkania w nim ludzie nie są w pośpiechu. Zobaczmy, jak uzasadnione wątpliwości potencjalnych współinwestorów oraz w jaki sposób prawo tych, którzy już kupili nieruchomości tutaj.


lokalizacja

LCD „Horizon” (Tiumeń) budowany jest w mieście za rzeką, rzeka Tura. Napęd stąd do centrum jest dostępne przez dziesięć minut, kwadrans maksymalnie godzinę. Jeśli przez rzekę, a po nim w / oddziału, można dostać się do przestrzeni zwartych obszarach miejskich z licznych hałaśliwych ulic i gazowych, w których znajdują się dziesiątki sklepów, aptek, biur i innych elementów infrastruktury. Ale obraz jest inny w tej dzielnicy. Tutaj wszystko jest bardziej zrelaksowany, trochę zabudowane, dzięki czemu czystsze powietrze i mniej gorączkowy. Adres w LCD „Horyzont” – ul. Melnikaite 2. pewnym momencie przyjaźń ulica, bo kompleks jest zbudowany właśnie na jej skrzyżowaniu z Melnikaite. Na lewo od widelca hałas Vatutinsky Gaj, prawe parku leśnym nazwany Gagarin. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu są domem Zarechensky liczba dzielnica 5, Watutynie, jak również popularny wśród mieszkańców jeziora i kościoła Alebashevo Trzech wielkich hierarchów.

dostępność komunikacyjna

Stosunkowo węzłów transportowych dość dogodne LCD „Horizon”. Tiumeń – duże rozwinięte miasto, na ulicach którego przewidzianych wiele linii autobusowych. W szczególności, środek ten kompleks № jazdy 20, 31, 19, 75, 77, tylko około 10 tras.

Dla właścicieli samochodów będzie również dostać się do domu nie jest trudne, ponieważ w pobliżu „Horizon” ma tylko dwie główne drogi – ulice Przyjaźni Melnikaite. Wygodny dostęp możliwy jest z ulicy Alebashevskoy. Jedynym problemem może być korek, ale są one krótkotrwałe i tylko w godzinach szczytu. A dla tych, którzy jeżdżą w kierunku Omsku i dalej na północ, jest to wygodne, że tuż przed kompleksem zaczyna syberyjski autostrady.

plusy środowiskowe

Nie ma zgody co spełnieniu wymogów środowiskowych w miejscu, gdzie na budowę kompleksu mieszkalnego „Horizon” (Tiumeń). W pobliżu znajdują się wspaniałe naturalne miejsca. Jednym z nich jest Jezioro Alebashevo do którego mieszkańcy „Horyzont” trzeba iść tylko 300-400 metrów. To samo można powiedzieć o Round Lake. To jednak jest trochę dalej, w odległości 800 metrów, a odległość ta może być również pokonać pieszo. Istnieją dobre warunki do wędkowania, że fani docenią to święto.

Dużą zaletą LCD „Horyzont” to dwa naturalne i tablice, które można podziwiać z okien mieszkania. Jeden z nich – Vatutinsky gaj, wspaniały kawałek natury w centrum miasta. Nieco dalej jest Ogród Przyjaźni. Bardzo blisko do „Horyzont” i obywateli ukochane Forest Park Gagarina. Aby go osiągnąć, lokatorzy kompleksu wystarczy przejść przez ulicę Melnikaite.

Ekologia: cons

Zgodnie z planem przez projektantów, żyć ma być wielki w LCD „Horizon” (Tiumeń). Ale potencjalni nabywcy skarżą się nieprzyjemnych zapachów, które są odczuwalne na skrzyżowaniu ulic Przyjaźni Melnikaite tylko gdzie wzniesiono kompleks. Powód – w osławionej KNS-2 Tiumeń, w prosty sposób, odprowadzanie ścieków z całego miasta, znajduje się w pobliżu. Dlatego piękny kompleks mieszkalny nie jest popyt. O KNS-2 poruszył kwestię na szczeblu administracji miasta. Byli zaangażowani w MP A. Chepik, Zastępca. Burmistrz A. Shpirenko, zastępca. Adwokat M. Smirnow. W rezultacie, konstrukcja stacji ścieków w osadzie Kopylovo zainicjowane w celu zamknięcia kns-2. Tak aby przyszłe najemcy LCD „Horizon” od 2018 roku, choć nie jest jasne, od tego, co kwartał będzie w stanie oddychać.

To samo można powiedzieć o jeziorze Alebashevo, który jest obecnie porośnięty trawą i ma niewielką wartość jako miejsce wypoczynku. Gmina przeznaczyła dużą sumę na odbudowę stawu, więc jest nadzieja, że tu, wszystko będzie dobrze. jezioro przynosząc aby zostać zakończona w 2018 roku.

Trzeci punkt, który jest niepokojące trochę Tyumentsev ten cmentarz, do którego w „Horyzoncie” znajduje się zaledwie 800 metrów. Aby rozwinąć to nie będzie, bo nie ma miejsca, tak że nie może być spokojny. O smutnym krajobrazie też nie ma sensu się martwić, jak wiele domów i obiektów gospodarczych zbudowanych pomiędzy cmentarzem i złożone.

LCD "Horizon" (Tiumeń): deweloper

Kompleks jest budowanie firmy „Aqua”, pracując w Tiumeń na rynku budowlanym od 2004 roku. Konkretnie na temat swojej działalności, niewiele wiadomo. Ale „Aqua” jest spółką holdingową Arbis », istniejąca od czasów radzieckich. Ten trzymający w regionie Tiumeń cieszy się zaufaniem. Jej centra aktywa „Kontynent”, „Universal”, „Tiumeń” SEC „Columbus” nabiał. Ponadto Arbis zaangażować się w działalność charytatywną. Wszystko to daje nam pewność, że LCD „Horizon” zostanie zbudowany i pomyślnie zlecenie, a jakość pracy jest dopuszczalne. „Aqua” jest obecnie zajęty z realizacji dwóch projektów, po jednym na Melnikaite sekundę na szerokości geograficznej. Informacja, że firma zachowuje swoje przedmioty i pozbawić posiadaczy mieszkań nie jest dostępna.

Kompleks infrastruktura

Projektanci próbowali stworzyć komfortowe warunki dla najemców LCD „Horizon” (Tiumeń). Liczba posiadaczy zauważyć, że siedemnaście będzie 19 domów na jego terytorium. Zostaną one umieszczone tak, że tworzą ciche przytulne dziedzińce, gdzie plan poprawy zostaną wyposażone place zabaw, obsadzone drzewami i kwiatami, ławki i altanki, place zabaw budowane i to jest bardzo ważne, własna kotłownia. Budowa szkół, przedszkoli i innych obiektów socjalnych dla mieszkańców „Horizon” nie jest planowana.

Biorąc pod uwagę interesy kierowców, terytorium będzie wyposażony w parking naziemny, a także podziemny parking, który na zapewnieniom autora, powinny być wystarczająco dużo miejsca dla samochodów wszystkich najemców kompleksu.

infrastruktura w pobliżu

LCD „Horizon” w Tiumeń wzniesiony w pobliżu obszaru Vatutino, gdzie znajdują się szkoły i gimnazjum, dwa przedszkola, z których najbliższa maksymalnie 750 metrów, przychodnia, fryzjer, poczta, kilka sklepów. Aż zwanego „Pyaterochka” Ludowej, od „Horizon” jest około 750 metrów. Inne sklepy trochę dalej. Wśród nich – trzy główne centra handlowe. Dlatego dodatkowo w pobliżu kompleksu zaplanowano budowę takich obiektów.

technologia budowy

Oczywiście, to jest bardzo ważne dla inwestorów na rynku nieruchomości, jak być ciepłe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym „Horizon”. Tiumeń znajduje się w strefie klimatu kontynentalnego, gdzie ostro mróz może osiągnąć więcej niż 30 stopni. Dlatego wszystkie budynki mieszkalne budowane są tutaj specjalną technologią. W tej skomplikowanej monolitycznej wsparcia wykonany z betonu zbrojonego i zewnętrznych ścian zbudowanych typu sandwich. Pierwsza warstwa (wewnętrzna) – cegły ceramiczne, druga – z wełny mineralnej, trzecia (zewnętrzna) – Cegła. Szerokość ścianek zewnętrznych 550 mm. Mają dużą wytrzymałość, a co najważniejsze, wysokie właściwości izolacyjne.

Ściany wewnętrzne i Perestenko wykonany z keramzytu, który jest uważany za najbardziej przyjazny dla środowiska wśród materiałów. konstrukcje nośne w budynkach mają na obwodzie, co sprawia, że jest to możliwe do przeprowadzenia zmian w gestii innych lokatorów.

Aby uzyskać więcej teplosberezheniya cała obudowa zostanie sprzedany do przeszklonych balkonów, a pokoje zostaną zainstalowane z potrójnymi szybami okna euro. Mieszkańcy nawet przed oddaniem domu można negocjować z budowniczych i lozhdiyah ich mieszkania również zainstalowanie takich okien.

Zaloguj się do każdej obudowy będzie tylko z podwórka. Po stronie wejść drogowych nie są planowane do wykonania. W każdym przypadku jest przestronny hol oraz dwie windy białoruski marka „Liftmash”.

Kvartirografiya

Tylko jedno i dwupokojowe apartamenty mają zostać zbudowane w LCD „Horizon” (Tiumeń). Ich plan jest inny. Ujęcia z następujących czynności:

– jeden pokój, zaokrąglona powierzchnia całkowita – od 40 m2 do 53 m2;

– podwójna – od 58 m2 do 59 m2.

W tym obszarze kuchni w kompleksie wynosi od 10 m2 do 21 m2.

Wzrost w ostatnim przykładzie wykonania (z sufitem naprężenie) 2,7 m.

Mieszkania będą wynajmowane jako w pełni gotowego (tapety, linoleum, płytki w kuchni, w łazience i sufit w łazience), a częściowo wykończone (otynkowane ściany i sufity, wszystkie komunikaty, internet, TV, telefon, parapety, wykończone piętro).

Każdy płaskie stalowe grzejniki zainstalowane wzdłuż ścian wykonanych termokontakt hamujących rozszerzalności cieplnej, w łazience i jastrychu łazienki prowadzi się z wodnej i do izolacji akustycznej, a także zainstalowane, m wody. Rozprowadzenie rurociągi grzejne są poziome, tak dla mieszkańców niektórych apartamentach przyjemny bonus ciepłej podłogi.

Wzornictwo mieszkań

Wszystkie nowe budynki w Tiumeń mają żadnego smaku, aby przyciągnąć inwestorów w projektach i uzyskać dobrą rynkową mieszkaniowego. Wyświetlacz LCD „Horizon” prawdziwym wydarzeniem są bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie. Wśród sypialni są te, w których kuchnia od 15 m2 do 21 m2. W tym ostatnim przypadku, dwa duże okna przewidziane. W tych kuchniach możliwe jest nie tylko do gotowania, ale również wyposażyć jadalnię – Guest.

Są złożone i sypialnia z dwoma dużymi oknami, dzięki czemu jak najwięcej światła. Sunrooms są różne w apartamentach. Ich powierzchnia może być od 5 do 8 m 2 m2. Niektóre apartamenty wyposażone są dla wygody większej powierzchni magazynowej, garderoby, a tam, gdzie nie będą budowane bardzo przestronne salony.

Na podłogach projektu do 9 apartamentów – 4 z jedno skrzydło, z 4, a drugi w środku. Dekoratorskie (gdzie to jest) classic – w pokojach i przedpokoju tapety ładne kolory i odcienie w łazience iw kuchni piękne płytki, kafelki w toaletach też, ale bardziej rygorystyczne odcienie.

zakup

Można go nazwać niska cena w LCD „Horizon” (Tiumeń). Jeden apartament tutaj na początku kosztował 1.63 miliona rubli, jedna sypialnia z dużą kuchnią i loggią – 2.249 mln rubli, i dwóch sypialni – 2,469,500 rubli.

Zakup domu, można płacąc jej pełne koszty naraz, w ratach do końca dostawę całego obiektu i zorganizować hipotecznych. Z firmą „Aqua” współpracować:

  • Sbierbank.
  • "VTB 24".
  • "Svyaz Banku."
  • "Zapsibcombank".
  • "SNGB".
  • "Rosselkhozbank".
  • "Gazprombank".

warunki kredytowe w przybliżeniu jednakowe i zakłada kredytów hipotecznych dla 20 lat z pierwszej płatności o 20% i oprocentowaniem 11%.

Niektóre banki posiadają udziały, na przykład, w „SNGB” pod pewnymi warunkami, hipoteka została wydana z szybkością zaledwie 5,61%.

Ponadto deweloper dostarczył możliwość zakupu niektórych apartamentów o 41 000 m 2 w cenie.

postęp budowy

„AQUA” Spółka buduje LCD „Horizon” (Tiumeń), terminy zostały zmienione kilka razy. Głównie obejmuje 7 budynków, planuje przekazać w IV kwartale 2015 roku, a następnie w II kwartale 2016 roku, ale domy nie były gotowe. Dlatego zmiana przeniesione na IV kwartał. W październiku okablowanie zostało zakończone do obudów wszystkich komunikatów, dwa z nich wykończone szyby.

W listopadzie, zostali aktywnie prace wykończeniowe w korytarzach, otynkowane ściany, szkło loggia, w apartamentach umieścić gniazda, przełączniki, wieszak na ręczniki.

Na początku grudnia rozpoczęła podstacji transformatorowej, podłączonych do kanalizacji, w tym kotle, czyli ciepło wszedł do mieszkania.

Dlatego inwestorzy nieruchomości mają większe szanse w I kwartale 2017 roku, aby dostać klucze.

II etap planowany jest na 2018, a cały kompleks – w 2019 r.

opinie

Najbardziej popularne LCD „Horizon” wśród zabudowań Tiumeń odbywa się w środku.

nieruchomości inwestorów powiedzieć to takie zalety:

– niskie ceny, zwłaszcza promocyjne;

– Doskonała planowanie mieszkań;

– dobra wymiana transport w pobliżu;

– obecność dużego parkingu podziemnego;

– kotłownia;

– lokalizacja kompleksu w pobliżu parków przyrody.

Postrzegane braki:

– nieprzyjemny zapach kompleksu znajduje się niedaleko KNS-2;

– brak własnej infrastruktury, oprócz zabaw i boiska sportowe;

– kolejkę dostawy transferowej.