784 Shares 7235 views

Suchar: prosty przepis i przepis na gorącym mlekiem

Herbatniki (prosty przepis zostanie podjęta do jego przygotowania lub złożone) – jest zawsze egzamin umiejętności kulinarnych dla każdej gospodyni. Zacznijmy klasycznym, a następnie przygotować tę delikatną ciasto jako gorącego mleka i gorącej wody. Te dwie metody pozwalają na świeżym uczyć najprostszy przepis na biszkopt. Uzbrój się w mikserze – i do przodu.


Suchar: Prosty przepis ze zdjęciem

Ten prosty słodkie ciasto można zrobić z jabłka, śliwki, gruszki, orzechy, kakao. I wszystkie te składniki mogą być dodawane bezpośrednio do ciasta – prosty przepis pozwala to zrobić i nie tracić czasu na peremazyvanie ciasta i przygotować nadzienie. Ale jeśli nie szukasz łatwych sposobów, mleko skondensowane, następnie dżem, krem, do kąpieli impregnacji pozwoli Ci prawdziwe arcydzieło tortu. Ciastka uniwersalne.

Rozważmy przypadek jabłek. Pan z pięciu dużych jaj będzie potrzeba około trzech średnim dojrzałe owoce. Muszą oczyścić i umieszczenie go w formie wysmarowanej masłem i posypane cukrem i piec w piekarniku w stu osiemdziesięciu stopni. Na jabłkach powinien pojawić brązowymi znaczeniami. Potem będzie musiał wybulić ciasta. Gotować, trwać pięć, sześć jajek łyżki mąki ze zjeżdżalnią (to po prostu dobry proso, proszek do pieczenia, nie dodawaj) a także mniejszy szklanym (lub sześć łyżek stołowych) cukru. Oddzielenia białek od żółtek, patrząc dokładnie tak, że masy białka nie tłuszcz lub kropelki wody. Cukier normalnie cały podzielony na dwie części. Pierwszy białka dodać łyżkę cukru i rozpocząć ubijając. Pierwszy z małą prędkością. Po dwóch minutach, dodać resztę cukru i zwiększyć prędkość miksera. masa białka powinna bitą silnych szczytów – po włączeniu miski z niego, nic nie powinno kapać lub wysypać. trzeba będzie około siedem minut. Następnie ubić żółtka i zmiksować aż zarówno jednorodnych mieszanek. Wymieszać szpatułką, uważając i powoli dodawać mąkę. Otrzymaną mieszaninę nie ma konieczności wstrząsania, mieszania i generalnie można się intensywne manipulacji. Jak już zapewne wiecie, pęcherzyki w cieście są odpowiedzialne za jak bujne dostać ciastko. Prosty przepis, być może jest bardzo jasne, ale do zmniejszenia roli praktyce nadal nie warto. Spróbuj odtworzyć go dwa lub trzy razy, uważnie wpatrując się w różnych etapach badania. A ty pewnie wszyscy okazują się dobrze. Przełóż ciasto w kształcie jabłka, umieścić w dobrze nagrzanym piekarniku. Piec przez około czterdzieści minut. Ostygną przy otwartych drzwiach, a następnie – na starcie. Herbatniki może zjeść i suszy. Jeśli to nie jest spożywane świeże, pokroić w cienkie plasterki i drenażu – uzyskać doskonałe herbatniki.

Suchar: prosty przepis na gorącym mlekiem

Placek ten ma nieco jak ciastko. Na biszkopt z trzech jaj potrzebują pół szklanki mleka pełnego, sześćdziesiąt gramów masła, filiżanka mąki, proszek do pieczenia, 165 g cukru, szczypta soli i wanilii. Ogrzania pieca. Mąkę przesiać. Ubij jajka – białka i żółtka osobno. Rozpuść masło w mleku, ale nie gotować. Wymieszać mąkę do masy jajowej. Następnie jest olej wlać mieszaninę mleka. Delikatnie wymieszać łopatką i piec w sposób opisany w poprzednim przepisie. Mleko można zastąpić wrzącej wody i masła – warzywa, połowę tej kwoty.