439 Shares 8298 views

Jak ustawić dzwonek na iPhone?


Dla współczesnego konsumenta telefon komórkowy – takie same jak dla młodych dam z 19 wieku, osobistego pamiętnika, lub hakerów do komputera osobistego. Słuchawka zapewnia nie tylko wymagane numery, opiekunów gry, tekstów Przypominamy, ale wiele innych informacji osobistych. Nawet wybór wygląd, projektowania modelu rejestracyjnego może powiedzieć wiele o właścicielu. A jeszcze bardziej, gdy dzwoni telefon, jej właściciel chce, aby dźwięk nie prosty sygnał, a ulubione utwory.

Ponieważ wielu użytkowników komunikacji komórkowej zastanawiają się, jak ustawić dzwonek na iPhone. Można natychmiast poinformować aplikację użycie AnyRing.

Rozwój ten jest dość nowy, jest on dostępny poprzez Cydia i pozwala wybrać utwór z biblioteki, aby go zainstalować na połączenia przychodzącego jako sygnał lub sygnał odbioru wiadomości SMS. Więc nie ma nic łatwiejszego niż dowiedzieć się, jak ustawić dzwonek do iPhone!

proces technologiczny

Teraz krok po kroku instrukcje, w jaki sposób ustawić dzwonek na iPhone 4 i innych modeli:

  1. Musisz zdecydować, jaki rodzaj melodii powinna odgrywać rolę dzwonka. Należy zauważyć, że sygnał dźwiękowy w ciągu trzydziestu sekund. Oczywiście, pełna melodii znacznie dłużej. W związku z tym, należy wyciąć. Można użyć dowolnego narzędzia odpowiedniego do miejsca przeznaczenia, na przykład, mp3DirectCut. Jego interfejs jest intuicyjny i jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, ale ponieważ umowa nie działa w nim. Powstały utwór ma zostać zapisany.
  2. Kolejnym krokiem przed ustawić dzwonek do iPhone – zapisany fragment jest dodawany do biblioteki części iPhone. Odbywa się to za pośrednictwem iTunes. Plik zostanie przeniesiony do biblioteki, tam pojawia się po kilku sekundach.
  3. Już z biblioteki pożądany fragment melodii wybranego z menu iTunes w telefonie. Plik powinien przeliczyć. Gdy proces się zakończy, należy wybrać opcję „PCM”, dalej – opcja «Pokaż w Eksploratorze». Wybór gotowego pliku. Następnie należy zmienić jego rozszerzenie formatu m4r.
  4. Z prawej vyspolnenii wszystkie kolejne działania na obrazie pojawiają który mówi «pierścień». Plik może być przeniesiony do sekcji dzwonki.

inne opcje

Powyższy sposób, aby rozwiązać problem jak ustawić dzwonek na iPhone, nie jedyny, choć powinien działać dokładnie w prosty sposób zmieniać od czasu do czasu z nowymi rytmami prześwietlonych, wybranych z tej samej kolekcji telefonicznej lub pobranych z Internetu.

Ale najbardziej uniwersalne, być może, można uznać za sposób, aby zainstalować aplikację za pośrednictwem iTunes. Podobnie jak poprzedni, nie wymaga dużo czasu i wysiłku, aby ją opanować.

Tak, aplikacja iTunes działa. Dalej na menu – opcja „Plik”, „Dodaj plik do biblioteki”. W ten sposób, melodia zainteresowania jest dołączony do kolekcji w odpowiednich nazw folderów – „Music”. Plik jest podświetlona. Następnie, na podstawie opcji „Info” są „start” i „zatrzymać czas”, mówili. Ponownie, fragment muzyczny powinien trwać nie dłużej niż 30 sekund – w tym względzie wymagania trudnych.

Następnym krokiem w jaki sposób ustawić dzwonek na iPhone, to zna proces przekształcania i zmiana nazwy pliku wynikowego. Należy zwrócić uwagę na takie szczegóły – nazwa pliku musi być napisany w języku angielskim liter, wielkość – nie więcej niż pięćset kilobajtach. Jeśli pierwszy wynik nie jest tak, że należy zmienić nazwę i ujednolicić czas odtwarzania.

W końcowym etapie aplikacja iTunes zostanie ponownie uruchomiony, uzyskany dzwonek jest dodawany do biblioteki, proces synchronizacji zostanie uruchomiony – i nowe połączenie motyw gotowy.

Podczas połączenia z iPhone jest umieścić kilka kawałków muzyki, a następnie iTunes jest wymagane, aby ponownie uruchomić po utworzeniu każdego nowego pliku muzycznego. I melodie, przekształcone pod dzwonki, nie można przenieść, w przeciwnym razie nie będą one postrzegane przez program i dodaje.