457 Shares 8257 views

Jak wybrać rozsuwany telefon: przegląd rynku i ekspertów

Suwaki w przeszłości otrzymuje clamshell jest już nieaktualne. Łączą piękny wygląd, niewielkie rozmiary oraz pełną klawiaturę. Nie tylko nie ma obecnie producentów telefonów, które w swoim zakresie będzie miał 1 lub 2 suwaka. Jednak wraz z pojawieniem się na rynku smartphone popularności tych urządzeń zaczęła spadać, a oni są stopniowo zastępowane sklepowych.

Już spółki modelem linii zaangażowane w tworzenie i rozwój urządzeń mobilnych, spróbuj nie obejmuje zakres rozsuwany telefon. Najnowszy producent uruchomienie tego typu technologii, stała Nokia. Ta marka jest jedynym, który jest dostępny w zakresie od zakresu C2, suwak o wygląd. Jeśli ktoś jest fanem tego typu telefonu, można bezpiecznie zwrócić uwagę na opcje z Nokia. Na przykład, niedrogim modelu C2-06 ma rezystancyjny ekran, aparat 2 megapiksele, radio i odtwarzacz. Posiada również wsparcie dla dwóch kart SIM. Jest to dość popularne w dzisiejszych czasach. Rozsuwany telefon z dwoma kartami SIM Nokia nie więcej niż 3000.

Kupić takie urządzenie może być w sklepach osobiście (choć jest teraz znaleźć podobną technikę, jest dość trudne) oraz w Internecie. Te ostatnie oferują nawet te telefony, które już od dawna z produkcji, ale pozostał w magazynie. W celu znalezienia odpowiedniej opcji dla siebie, konieczne jest, aby wysłuchać opinii biegłego. Najwięcej najlepsze modele, zdaniem ekspertów, są opisane poniżej.

Samsung C3752 Duos

Ten telefon slider ma ładne ciało, który jest wykonany z materiału, takiego jak tworzywo sztuczne. Jej powierzchnia jest matowa, antypoślizgowa, dzięki czemu jest to przyjemne trzymać w dłoni.

Ciężar – 92 g, wymiary – 9,7h4,9h1,6 cm (w pozycji zamkniętej). Trudno jest powiedzieć, że to urządzenie jest zbyt gruba, ale cienkie nie będzie wymienić. Można określić, że w twojej dłoni lub kieszeni ciężkości nie będą odczuwalne. marka urządzenie C3752 Duos jest dostępna tylko w jednej kolorystyce – czarny i szary. Model ten jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych ludzi, którzy zdecydowali się na proste, uniwersalne i bardzo praktycznym urządzeniem 2-simochny.

Rozsuwany telefon „Samsung” S3752, podobnie jak w pozostałej części aparatury Duos linii, wyposażony w funkcje użytkowe, łatwo umieszczenie na pulpicie. Ustawienia pozwalają na zmianę położenia wyświetlacza zegara, kalendarza, czas, nieodebranych połączeń i zdarzeń, a także książkę telefoniczną. Na ekranie urządzenia umieszczony jest 18 takich etykiet. Logo (lub obraz) dla nich jest ustawiona domyślnie lub na żądanie konsumenta.

Samsung S5050

Koreańska firma załatwione nie tyle o wygląd swojego nowego urządzenia Samsung S5050. Ten telefon slider może przypominać w swojej konstrukcji, wiele modeli z całkowicie różnych linii, jak tutaj jest mieszaniną wielu opcji projektowych. „Face” urządzenie było ciało błyszczącym czarnym plastikowym cieniu, gdzie można zobaczyć mały różowy pasek. To właśnie te kolory i dominują: można je znaleźć na końcach i na spodzie klawiatury. Telefon posiada „etykietę” – Samica, choć wygląda jak taki tylko w całości; w stanie zamkniętym, to nie różni się od modeli uniwersalnych.

Są to ikony, których rozmiar jest 3×4 w menu telefonu. Pozytywną rzeczą można nazwać, że urządzenie zapamiętuje ostatnią sekcję, gdzie był człowiek przed zatrzymaniem pracy, a po kolejnym otwarciu menu pokazuje dokładnie to. Między sekcji lub podsekcji ruch odbywa się za pomocą joysticka lub klawiatury. Są to tematy, które są radykalnie zmieniające wnętrza.

Samsung E390

Następnego rozsuwany telefon marki Samsung jest tak znanym producentem – E390. Jego waga nie przekracza 80 gramów o wymiarach 9,4h4,7h1,6 zobaczyć. Konstrukcja wykonana jest z takimi szczegółami, że wygląda całkiem stylowo i surowo. Akcesoria, zdjęcia, elementy dekoracyjne – to wszystko nie wystarcza, więc jest to rozsuwany telefon i jest odpowiedni dla osób konserwatywnych i chłodnych. E390 na rynku reprezentowany tylko jeden kolor – czarny. Jakość obudowy. Piski? Le skręcone śruby nie obserwuje się nawet przy silnym ściskanie.

Menu telefonu jest 9 odcinków. Pomiędzy nimi mogą być przemieszczane za pomocą specjalnego przycisku i bloku.

Samsung J700

Komórka rozsuwany telefon Samsung J700 jest ledwie pamiętał przez klienta w ich wyglądzie – to najbardziej typowy m.in. koreańskie modele sprzedającego. Wybierz tle innych, to urządzenie może być tylko za pomocą form i kolorów (dostępny w handlu wzór różowy).

O gramaturze 92 g Wymiary telefonu to 9,9h4,8h1,4 cm. Awers zawiera elementy wykończeniowe, w szczególności siatka, za którym jest głośnik, okrągłe przyciski w różnych kolorach. Ponadto konieczne jest, aby wyjaśnić ten aspekt, który rzuca się w oczy: ten model w różowym wariancie rentownego podkreśla bliskość czarny. Przeciętne wymiary urządzenia pozwalają na idealnie siedzieć w dłoni i nie ślizgać.

Menu ma postać matrycy z 9 ikon. Każdy z nich jest odpowiedzialny za konkretnej części telefonu. Na przykład, rejestr połączeń zawiera informacje na temat wszystkich połączeń (odebranych popełnione, nieodebrane). A w książce numerów może być około tysiąca kontaktów.

Nokia 6700 slide

Przede wszystkim należy stwierdzić, że Nokia 6700 slide – telefon komórkowy rozsuwany telefon, który posiada metalowy korpus, który jest ogromny plus. Jest to już można stwierdzić, że kropla to trochę boli. Urządzenie dodaje linię telefonów budżetowych przez firmę Nokia. Producent na rynku oferuje kilka opcji kolor: niebieski do srebra. Ten ostatni – uniwersalne rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, i to również idealne miejsce dla różnych grup wiekowych – od studenta do dorosłej osoby zajęty. Metal, wraz z podstawową ciała jest aluminium. APARATURA wadze 110 gramów. A jego wymiary są 9,5h4,6h1,5 zobaczyć.

slider montaż imponujące. Jedyną wadą można nazwać, że złącze USB kabel znajduje się obok tylnej blokady.

LG KE500

Trudno jest wymienić telefon LG KE500 przycisk suwak samo czarujący jak jego poprzednik. Jednak konkurencyjność nim jest kilkakrotnie wyższa. Natychmiast należy zauważyć, że urządzenie jest uniwersalne, będzie pasować zarówno mężczyzn jak i kobiet. W Rosji, telefon jest sprzedawany tylko w jednym wykonaniu, ale raczej w kolorze czarnym i szarym. W swoim ojczystym kraju, wariacje kolorystyczne kilka. Konstrukcja telefonu jest stylowy i zarazem proste. wstawki metalowe są obecne na zewnątrz obudowy. Drugi materiał, który był stosowany podczas montażu – tworzywo sztuczne. Ale jest jakościowa: przy dotykaniu i ściskanie nie jest skompresowany i nie zginać. powłoka powierzchniowa nie jest jak większość suwaków. Producent korzystać z technologii, która łączy połysk i miękka w dotyku.

Sony Ericsson Zylo W20i

Telefon W20i Zylo – suwak, tylko w wyglądzie, który ujawnia, kto jest producentem. Okrągłe biodra, z tworzywa sztucznego z matowym wykończeniem, napis na zewnątrz Walkwan – wszystko to przypomina Sony Ericsson. Rozwiązania kolor na rynek trzy: czarny, różowy i szary. Logiczne jest, że druga opcja jest przeznaczona bardziej na żeńskiej połowy nabywców od samca. Pozostałą wszechstronny.

Z tworzywa sztucznego, które jest brane jako podstawa obudowy, ma miękką powierzchnię, wysokiej wytrzymałości, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Zespół jest wykonany na najwyższym poziomie. Waży 110 gramów urządzenia, ale jest to raczej jego plusem niż minus. To, co przyczynia się do jego solidności.

Samsung E880

Zdaniem ekspertów, najlepszy producent (dla montażu, funkcji, projektowania) okazał się Samsung, więc nie zaszkodzi będzie krótki przegląd innej marki.

Parametry techniczne tych wymiarów E800 Telefon – 8,7h4,3h2,3 zobaczyć chociaż w życie wygląda nawet mniej .. Efekt ten został osiągnięty w wyniku zaokrąglenia krawędzi. Istnieje niewielkie podobieństwo do modelu południowokoreańskiego producenta – E850. Waży zaledwie 80 gramów urządzenia. To pozwala nosić urządzenie w kieszeni marynarki, spodnie, koszule, nawet nie czując jego obecność. Charakterystyczną aspekt telefon można nazwać położenie kamery. Jego „okno” znajduje się nad ekranem na górnej części obudowy. Zaletą tego aparatu jest to, że ma jedną ciekawą funkcję – obracanie obrazu za pomocą małego suwaka. Oznacza to, że może on „widzieć” jako właściciel, a w przeciwnym kierunku.

To właśnie na tych telefonów, eksperci dać 100% gwarancji, że nabywca nie będzie rozczarowany ich wyboru. Po stronie pozytywów, emitują one dobrą jakość dźwięku, łatwość użycia, lekkość, łatwość gospodarstwie, długą żywotność baterii.