859 Shares 8261 views

Jak nagrać płytę w systemie operacyjnym Windows

W tym czasie, wygląd płyty dokonał prawdziwej rewolucji w świecie informatyki. Wtedy zwykle dyskietka, a nawet odmiany o 2.88 MB nie mógł już sprostać rosnącym wymaganiom w objętości zapisywalny. I tu zostali – błyszczące płyty wydawało fantastyczne 700 MB. Dysk twardy w przeciętnego użytkownika komputera mogą być kopiowane tylko kilkadziesiąt płyt. Ponieważ technologia była nowa, często podnieść uzasadnione pytanie: „jak nagrać dysk CD?”


Systemy operacyjne Windows 95 i 98 nie mają wbudowany program developer Dla przypomnienia, tak aby być zapisywane do plików na dysku wymagane aplikacje firm trzecich. Począwszy od Windows XP sytuacja zmieniła się radykalnie – zarządca nagrywania (master). Nieudany Vista, Windows 7, a to prawdopodobnie ostatnia wersja systemu operacyjnego firmy Microsoft nadal wspierać tradycję pieczenia, zaczęło się w roku 2000, Windows XP. Mechanizm działania nie zmienił: przygotowanie, buforowanie i pisać, chociaż dodano kilka nowych funkcji. Korzyści są oczywiste – za darmo (oczywiście, z zastrzeżeniem systemu licencji) i łatwości użytkowania. Wady to niewielka ilość ustawień i fakt, że wielu początkujących użytkowników, nie zdając sobie sprawy swoje działania, tworząc ogromną ilość zadań nagrywania, a potem zastanawiam się pojawiać przypomnienia. To sugeruje, że takie wnioski muszą być odrębne programy, a nie być tak zintegrowane, że linia pomiędzy przewodnikiem i pakietu oprogramowania zostanie usunięty.

Mimo to, w jaki sposób nagrać dysk wbudowany? W systemie Windows XP, należy włożyć czystą płytę do napędu i otworzyć przewodnik. Następnie wybierz pliki, które chcesz i przeciągnąć je. Preparat będą wykonywane na stanowisko. Na lewo od okna z linkiem pojawi się po kliknięciu w których proces rozpocznie się nagrywanie.

Jak nagrać płytę w Windows 7? Przygotowanie do napisania tutaj jest taka sama. Różnice między tymi dwoma: dysk, aby wybrać i zapisu. Wielokrotnego zapisu (RW) CD-ROM mogą być zapisane w LFS systemu plików i używane podobnie jak karty pamięci flash. W tym czasie, wykonalność takiego procesu jest wysoce kontrowersyjne. Inną opcją – klasyczny, przeznaczony dla graczy, czyli uniwersalne. Następnie trzeba wybrać prędkość nagrywania, aby wymyślić plakietki i naciśnij menu płyty „Tajne”. Po zakończeniu operacji, aby wysunąć dysk z napędu.

Jednakże, wbudowane w środki do pisania są rzadko. Ci użytkownicy, którzy dorastali w definicji „herbata”, rozumiem, że funkcjonalność tych programów powinna zostać zwiększona. Nowicjusz zadawane na forach dyskusyjnych, jak nagrać płytę, prawie na pewno radzę skorzystać znanego programu Nero Burning ROM. Jest znany z tego, że jego rozwój rozpoczął się równocześnie z CD, a także najnowsze wersje mogą pracować z najnowszych płyt Blu-ray. Dodatkowo, wygoda i intuicyjny interfejs tylko przyciągnąć nowych użytkowników. Niestety, Burning ROM jest częścią ogromnego pakietu oprogramowania – pakietu Nero, programistów, którzy chcą uzyskać uczciwą cenę za ich pracę, aby poważnie zająć się ochronę przed hakerami i „Piraci”, które z oczywistych względów jest lekko obniżona popularność.

Ale przegapić tę wspaniałą aplikację i nie mów mi jak nagrać płytę, nie możesz. Interfejs jest bardzo prosty: małe okienko można wybrać rodzaj płyty (CD, DVD, Blu-Ray), a tuż poniżej – niezbędne zadania. W menu, użytkownik decyduje, czy dysk wymaga wieloseryjnym (zdolność do dołączania); typ UDF (lepiej wyjść z trybu „auto”); Etykieta głośności i parametrów nagrywania, w tym szybkości i konieczność sfinalizowania. Po wybraniu tej opcji, mysz przekręcać żądane pliki z prawego okna (jest to klasyczny drut) w lewo i przesunąć górną część „record”.