829 Shares 3939 views

Co zrobić, jeśli nie załadowany „VKontakte”?

W tym artykule opisano, co zrobić, jeśli nie załadować „VKontakte”, jak to naprawić, i zrozumieć przyczyny takich problemów.


Era cyfrowa

Teraz całe pokolenie, które nie mogą sobie wyobrazić życia bez Internetu i różnych gadżetów mobilnych. Chociaż przedstawiciele starszego pokolenia dobrze pamiętają czasy, gdy komputer nie może sobie pozwolić znacznie więcej. Ale szybki i tani dostęp do Internetu mógłby tylko pomarzyć. Na szczęście, dziś sytuacja się zmieniła i podobnych technologii przez długi czas nikt nie będzie zaskoczony. A wraz z pojawieniem się sieci społecznych, to przyciąga uwagę nawet tych ludzi, którzy do tej pory nie korzystają z internetu. Żywy przykładem jest strona „odnoklassniki”.

Jednak najpopularniejszym źródłem młodości „VKontakte”. Ale czasami zdarza się i tak, że pobieranie i jego miejsce pracy bardzo powoli lub nie działa w ogóle. Więc co zrobić, jeśli nie załadować „VKontakte”? Na temat przyczyn problemu i jak go naprawić, porozmawiamy.

wirusy

Najpierw trzeba skonsultować to klasyczne rozwiązanie większości problemów z komputerem – jest sprawdzenie dysku twardego w poszukiwaniu wirusów. Niestety, w dobie zaawansowanej technologii antywirusowej trzeba mieć nawet na smartfonach i tabletach. Takie programy zwykle edytować plik hosts, wchodząc na adresy serwerów internetowych, do których dostęp jest zabroniony. Czy więc częściej niż jakikolwiek wirus-szantażystów. Ale czysty plik ręcznie jest opcjonalne. Na przykład, utwardzanie użytkową CureIt przez firmę Dr.Web trakcie weryfikacji będzie przywrócić wszystkie domyślne treści. Więc teraz wiemy, co zrobić, jeśli nie załadowany „VKontakte”. Metoda ta ma zastosowanie, gdy strona nie działa w ogóle, podczas gdy inne usługi internetowe są normalnie funkcjonować.

Jeśli ręka nie jest uzdrowienie narzędzi, można sprawdzić sam plik. Łatwo go znaleźć w następującej ścieżce: C: Windows System32 Drivers etc. I można go otworzyć w zwykły notebook. Niestety, ataku wirusa – nie jest to jedyny powód, dla którego nie jest załadowany „VKontakte”.

Internet

Innym powodem, który może być ładowany przez długi czas witryny – jest to problem z połączeniem internetowym. Na przykład podział na linii komunikacji operatora awaria sprzętu lub banalnej wolnego połączenia, które nie radzą sobie z przepływem danych – i wskutek „VKontakte” Przez długi czas do rozruchu. Najpierw trzeba sprawdzić sama obecność związku polecenia ping vk.com, a jeśli nie ma połączenia, to najprawdopodobniej problem jest po stronie dostawcy, lub komputera. Aby przyspieszyć ładowanie stron, które chcesz wyłączyć aktywne pliki do pobrania w Torrent, zamknij zbędne usługi i inne programy, które mogą korzystać z potencjału kanału internetowego.

miękki

Ponadto, problem może być pokryty w systemie operacyjnym i przeglądarką. Jeśli przez długi czas, aby oczyścić z różnych „śmieci”, naprawić błędy rejestru, Defragmentator dysków, i tak dalej, to wszystko może być bardzo powolny miejscu załadunku. W tym przypadku zaleca się, aby usunąć wszystkie niepotrzebne programy, diagnozowania systemu specjalnych narzędzi, wyczyścić przeglądarkę od zbędnych rozszerzeń i motywów.

A przy okazji, jeśli „VKontakte” nie w pełni załadowany, to jedna z oznak, że to problem z przeglądarką przetwarzania dynamicznej zawartości, i potrzeba, aby w pełni wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookie. Jest to najlepiej radzić sobie z nim narzędzie CCleaner.

"Iron"

Nie zapominaj, że nawet jeśli wszystkich najpopularniejszych przeglądarek i nie wymagają wysokich wymagań systemowych, ale z prawidłowym wyświetlaniem stron i szybkiego ładowania ich bardzo stary komputer jest mało prawdopodobne, aby sprostać. W tym przypadku, pożądane jest, aby uaktualnić system operacyjny, pozbawienie go cały nadmiar kurzu i sprawdzić w układzie chłodzenia.