740 Shares 6542 views

MTS 970 smartphone: Cechy, ceny, opinie.

„Mobile TeleSystems” OAO, jak również wiele innych firm zaczęło produkować smartfony, które są zablokowane tylko do korzystania z karty SIM operatora. Ponadto, te smartfony są dobre osiągi i niskie ceny.

MTS 970: Charakterystyka podstawowych parametrów

Smartphone MTS 970 jest wykonany na podstawie Alcatel. Nie jest to pierwszy produkt współpracy operatora telefonii komórkowej i producentem telefonów komórkowych.

Android telefony coraz częściej pojawiają niedrogich smartfonów. Wśród nich – MTS 970, funkcje, cena i cel, który spełnia wielu użytkowników mobilnych. Przede wszystkim, platforma Android jest łatwe, co jest zrozumiałe dla większości użytkowników. Ponadto, istnieją następujące MTS systemowe 970 specyfikacje: 4 GB – pamięci współdzielonej 512 – operacyjne. Dane te będą łatwo pracować z różnymi aplikacjami internetowymi. Jednak warto zauważyć, że należy zakupić dla karty pamięci telefonu (nie obsługuje formatu microSD do 32 GB), jak dostępnej pamięci do zainstalowania aplikacji przy pierwszym uruchomieniu będzie dostępna w sumie 1,4 GB. Fakt, że operator domyślny dodaje Ci kilka aplikacji, które zapewniają dodatkową zarządzania kontem i szeroką gamę usług od operatora. wydajność aplikacji jest zapewnione przez pojedynczy procesor 1 GHz, co wystarcza do korzystania z internetu za pomocą specjalnych aplikacji, a także korzystania z wszystkimi niezbędnymi funkcjami.

ustawienia aparatu

MTS 970 Kamera posiada więcej niż zwykle na telefon operator – 3.2 megapikseli. W tym przypadku nie ma lampę błyskową, która nie przeznaczyć go wśród podobnych urządzeń. Jednocześnie MTS 970 wyniki uzyskane są dobre, można je udostępniać za pośrednictwem Internetu, aby opublikować w serwisach społecznościowych. Oni nie będą się istotnie różnić od zwykłej kamery. Menu aparatu masz możliwość wyboru trybu fotografowania, ekspozycji i balansu bieli. Ponadto, możliwe jest opóźnienie i inny ostrości. Interfejs aparatu nie jest zbyt przeciążony, ale ma najbardziej niezbędne funkcje, z których można tworzyć wysokiej jakości zdjęcia. Ponadto istnieje funkcja tworzenia filmów. Szybkość zapisu 25 klatek na sekundę. Jakość obrazu jest bardzo dobra, ten film może postawić sieć. Jest tam również przedni aparat do komunikacji przez Skype i realizacja połączeń wideo. Jest to dość słaby, tylko 0,3 megapiksela, ale ta moc jest wystarczająca do ciebie rozmówca piłę.

Ustawienia ekranu i funkcje

W smartfonie MTS 970 parametry wyświetlacza są następujące:

 • Dwupunktowy multi-touch, która jest na tyle, aby zwiększyć obrazy i większość gier.
 • Przekątna 3,5 cala.
 • Rozdzielczość 320 x 480 pikseli.
 • Pojemnościowy TFT – typ wyświetlacza.

Uszkodzenie jest pokryta przezroczystą plastikową ekranie. Smartphone trudno cieszyć się słońcem, a na ekranie w takich okolicznościach trudno jest zobaczyć obraz. Ponadto, charakteryzuje się średnim stopniem kontrastu i jasności z dobrym stanie. Członkowie argumentowali, że dla komfortowego użytkowania w pomieszczeniach powinny być usunięte z jasnością niemal do minimum. Podczas rozmowy głosowe, wyświetlacz jest wyłączony, ponieważ smartfon jest wyposażony w czujnik zbliżeniowy. Jest to bardzo przydatna funkcja, więc nie zresetować lub przeprowadzić rozmowę przez przypadek.

Czas pracy akumulatora

Urządzenie zawiera paszport pojemność baterii 1400 mAh, która pozwala na to, aby obejrzeć wideo przez 3,5 godziny i 2,5 godziny w celu przeprowadzenia czasu gry. MTS 970 Specyfikacja Pojemność baterii jest jednym z najwyższych wśród innych smartfonów budżetowych. Ładowanie baterii z USB portów dowolnego komputera PC, a ze zwykłego gniazdka elektrycznego. W celu pełnego przywrócenia poziomu naładowania akumulatora, konieczne jest, aby zostawić smartfon jest podłączony do źródła zasilania 1,5 godziny.

Dostęp do Internetu

Aby być w stanie komunikować się za pośrednictwem aplikacji społecznościowych, a także udać się do odpowiednich stron w Internecie, należy skonfigurować przesyłanie danych. Jest to dość proste, ponieważ wykorzystuje pełnym rozmiarze Simcoe, i weszła już wszystkie ustawienia sieciowe. Dlatego praca na 3G może być natychmiast po pierwszym włączeniu smartfonu. Dane MTS 970 pozwalają łatwo otwierać inną stronę internetową, przesyłać filmy, i odtwarzać muzykę z różnych zasobów internetowych. Można również udać się online za pośrednictwem Wi-Fi, jeśli strona ma dostępnej sieci. wykryje urządzenie i otwórz go w celu uzyskania dostępu do niego podłączyć.

opcjonalna łączność

Ponadto smartfon transmisja danych MTS 970, którego cechy w tym względzie są na tyle wysokie, może być za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Jest to bardzo wygodne dla posiadaczy laptopów, ponieważ można uzyskać połączenia bezprzewodowego transferu zdjęć lub innych plików. Ponadto, za pośrednictwem połączenia Bluetooth może być używany z telefonu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Możliwość podłączenia urządzenia do komputera stacjonarnego za pomocą USB. Wygoda jest to, że w tym przypadku komputer wyświetli folder karty pamięci i samego urządzenia. Jest to bardzo wygodna opcja do pracy ze wszystkimi plikami.

Oprócz standardowych połączeń głosowych, możliwe jest, aby film do którego chcesz mieć aktywne połączenie z Internetem. Można to zrobić za pomocą standardowego zasobu, a za pomocą specjalnych aplikacji (jeden z najbardziej popularnych w tym segmencie jest Skype).

system operacyjny i zainstalowane programy

Wspominaliśmy już o szerokim zakresie oprogramowania od operatora. Powinien on być najbardziej szczegółowy przegląd aktualizacji systemu przez operatora. Na pierwszy znajomości z systemu można zauważyć mnóstwo markowych aplikacji MTS:

 • Druga pamięć.
 • Aplikacja do przeglądania na urządzeniu programów telewizyjnych.
 • Szybki dostęp do usług MTS.
 • Zastosowanie do montażu pierścieni na swoim numerem.

Ponadto w książce telefonicznej można znaleźć wszystkie niezbędne numery do komunikacji z usług operatora.

Na liście zainstalowanych aplikacji, można również znaleźć usługi Google, a także dyktafon, odtwarzacz wideo do oglądania i słuchania utworów muzycznych. Ze wszystkimi aplikacjami telefon pracuje, pokazując wysoką wydajność. Na unoszących i innych trzasków skarg system nie znajduje się na użytkowników.

metoda I

Smartfon jest domyślna klawiatura SwiftKey, który ma wysoką trudnościami w nauce. Jednocześnie badanie swój styl i częstotliwość użycia słów, które wtedy było to możliwe, aby szybko zdobyć tę propozycję. Jest on używany nie tylko w sieciach społecznościowych i SMS, ale również w serwisie pocztowym. Również ta klawiatura jest bardzo wygodna w użyciu i posiada wiele opcji, które są wygodne dla użytkownika. Jedyną wadą – zbyt mały dla zestawu liter, ale ta wada nie jest sama klawiatura, a zapotrzebowanie na programistów, aby to kompaktowy z powodu małej wielkości ekranu.

Optymalizacja systemu energooszczędnego

Smartphone MTS 970, którego cechy są bardzo zróżnicowane, różne i kontroli władzy. W tym celu jest on zaprojektowany specjalnej aplikacji, które są wstępnie zainstalowane kilka trybów użytkowania baterii. Dostępny jest również elastyczne aplikacje dostosowawcze do personalizacji.

Na przykład, dostępne do wyboru z trzech trybów:

 • Normalne.
 • Energooszczędne.
 • Zoptymalizowane.

Dzięki aplikacji można dowiedzieć się pozostałą część rzekomego wykorzystania urządzenia. Dostępny jest również statystyka, który odzwierciedla czas, który upłynął od ostatniego podłączony do źródła zasilania. Nawiasem mówiąc, że nawet bez użycia aplikacji bateria trzyma bardzo długo. Przy aktywnym korzystanie z telefonu (słuchanie muzyki, przeglądanie Internetu, sieci społecznych, oglądania filmów) akumulator może trwać przez cały dzień. Zmniejszyć liczbę godzin pracy na baterii tylko gry.

MTS 970: specyfikacje, recenzje i porównanie z podobnymi smartfony

O tym jednostka zbiera się w sieci wiele opinii, większość z nich ma na celu zapewnienie, że smartfon jest całkiem do przyjęcia jakość za tak niską cenę. W porównaniu z droższych modelach, można zidentyfikować szereg niedociągnięć. Na przykład, wiele narzekać na jakość głośnika. Rozmówca jest słyszany i nie ma przykry szelest i hałas na linii, ale jakość w porównaniu z droższymi modelami mniej telefonów.

Twierdzi również mieć wyświetlacz, w porównaniu do podobnych modeli są dopuszczalne. Ale jeśli porównać z urządzeniami klasy wyżej, widzimy, że czcionka jest wyświetlana inaczej niż w modelach o wyższej rozdzielczości ekranu.

Wyświetlacz posiada również szereg roszczeń. Wspomniano, że miał dość mały kąt widzenia, jak również obiektów wyświetlanych w słonecznej pogodzie. Ogólnie rzecz biorąc, należy zauważyć, że w porównaniu do jakości wyświetlacza IPS systemy nieco gorzej. W tym przypadku typowania i ekran dotykowy użytkowników zostały ocenione bardzo mało.

Z zalet wirtualnego użytkownika, aby wybrać wygodną płaszczyzny roboczej, która może być zmieniona całkowicie sama. Warto zauważyć, że wszystkie telefonów 3 pulpity, domyślnie dwa z nich całkowicie pusty. można w pełni wyposażyć te samoloty dla siebie i swoich potrzeb.

Jeśli weźmiemy pod uwagę komórkowy MTS 970, którego cechy są całkiem do przyjęcia na swoim segmencie cenowym, z punktu widzenia konsumenta, to jest bardzo atrakcyjne do zakupu. Za niewielką cenę stanowił dużą liczbę opcji, a wszystkie wady nie są istotne. On doskonale nadaje się do klientów operatora MTS. Po tym wszystkim, nie za najwyższą cenę można mieć na wyciągnięcie ręki dostęp do Internetu i wystarczającą liczbę dogodnych usług. Istnieje również modyfikacja MTS 970 h, których cechy nie są gorsze od naszego modelu. Jeśli chodzi o koszty, telefon może kosztować do 2000 rubli, w zależności od warunków zakupu.