827 Shares 4129 views

Konsultacja ze specjalistą: EUROTEST różni się od Rostest

Wcześniej, konsumenci nie pomyślał, zwłaszcza nad tym, co urządzenie elektroniczne do zakupu. A teraz mamy do głowią się, co wybrać: EUROTEST lub Rostest. I chociaż na punkt sprzedający dumy jest druga opcja dla kupującego – to wszystko nie jest takie proste. Maksymalna Znaczenie kwestia ta ma na rynku smartfonów, który jest obecnie sprzedawany ogromną ilość oraz wybór biegu oczy. Spróbuj zrozumieć, co różni się od EUROTEST Rostest.

W obliczu wyboru, będziemy szybko zobaczyć, że sklepy specjalistyczne będą jasno zadeklarować niezaprzeczalne zalety Rostest urządzeń, dobrze, inna opcja będzie dodatkowym atutem wspomniano we wszystkich innych miejscach. Jaka jest różnica dla zwykłego konsumenta, zwykłej?

Certyfikat „Rostest Moskwa” zgodności, co potwierdza, że wyrób jest zgodny z rosyjskimi normami bezpieczeństwa i jakości, jak również potwierdzają, że produkt został legalnie w kraju, z płatnością wszystkich ceł i będzie sprzedawany wraz z oficjalnym dystrybutorem producenta.

Certyfikacja to rosyjska nazwa marketingowa EUROTEST europejskiego certyfikatu zgodności Conformité Européenne. Oznacza to dopasowanie standardów urządzeń już Europejczykiem.

Rozważmy teraz różnicę między EuroTest od Rostest. Najważniejsze, aby zwrócić uwagę na to, że użytkownik, a kupujący ma praktycznie żadnej różnicy. Po tym wszystkim, człowiek, który szuka miłej, poręczny telefon, absolutnie nie dbają o podatkach i spraw celnych. Sprzedawcy również reklamować swoje towary z dokładnym przeciwieństwem intonacji. Niektóre podnieść niemal do nieba RSM ikonie, z drugiej – do Rady Europy. Jeśli do niedawna certyfikacja elektronika była bezwzględnie konieczne, ale teraz – jest dobrowolne. Siedem lat temu wymagana obecność menu język rosyjski teraz – to jest już obsługiwana w większości nowoczesnych smartfonów produkowanych. Nawiasem mówiąc, Rostest nie jest gwarantowana. W tej materii, to wszystko zależy od systemu operacyjnego, i wszyscy są przyjaciółmi z wielki i potężny.

Dla konsumenta, w aspekcie różnicy pomiędzy EuroTest od Rostest, ważne, aby mieć instrukcje w języku rosyjskim i gwarancjami. Ale pierwszy punkt stracił swoje znaczenie, jako miejsce każdego producenta można pobrać we wszystkich językach świata, a często po prostu rosyjski serwis obrzydliwe. Tym bardziej, że telefony europejskie mają minimalną roczną gwarancją i własne centra obsługi sklepu, a smartfony dla rosyjskiej serwis markowych ośrodków.

Podkładka dla Europy jest często określane jako „szary” i może się wydawać, że to jest – Manipulowanie karnej lub po prostu fałszywe. Ale technicznie są one identyczne urządzenia dla naszego rynku, zebrane z tych samych materiałów, na tym samym przenośniku. Jedyną różnicą w etykietach i że przyszedł do nas, z pominięciem urzędników. Wymogiem dla konsumentów europejskich nie mogą być łagodniejsze niż nasze.

Biorąc pod uwagę różnicę EUROTEST Rostest pamiętać Główną zaletą pierwszej aktualizacji – zawsze pojawia się wcześniej i na RSM może być później, ale nie może być. A cena. W pierwszym przypadku, cena urządzenia w 15-20-30% zawsze niższa. Główną wadą – brak wtyczki ładowania w naszej sieci, ale ostatnio rosyjskich sprzedawców umieścić w pudełku. A czasem są niespodzianki – dodatkowe akcesoria.

Zorientowaliśmy się różnicę między EuroTest od Rostest. Wybór należy do Ciebie.