397 Shares 9457 views

Wszystkie szczegóły dotyczące urządzenia Keneksi X5


Jeśli masz chęć na zakup nowego telefonu komórkowego, na przykład, w skromnym dodatkową opłatą, ale tak, że jej jakość była na wysokim poziomie, wtedy zaleca się rozważyć możliwość Keneksi X5. W rzeczywistości, biorąc pod uwagę urządzenie mobilne ma szereg istotnych zalet, które na pewno będzie w stanie zadowolić każdego użytkownika. Dziś będziemy przeglądu tego urządzenia, a być może po jej przeczytaniu będziesz rozważyć telefon komórkowy Keneksi X5 bliżej.

pokaz

Z zewnątrz ten telefon naprawdę może zadowolić wielu użytkowników, ponieważ producenci urządzeń ustanowiły jakości (choć nie dotykać) ekran, a tylna część urządzenia posiada pokrywę skórzaną. Jeśli zdecydujesz się wziąć pod uwagę to urządzenie, to pewnie będzie zaskoczony przez doskonałą obrazu, który ma przekątną 2,8 cala. W rzeczywistości taki wyświetlacz jest dość niezwykłe, aby zobaczyć w urządzeniu bezdotykowe. W odniesieniu do poglądów użytkowników o Keneksi X5 opinii podkreślić, że takie ekrany są instalowane tylko w droższych urządzeniach, a właściciel telefonu taka decyzja miała do smaku. Twórcy zainstalowany na tym modelu wysokiej jakości TFT-LCD. Nawet pod wpływem promieni słonecznych ma doskonałą czytelność. Ekran ma wysoką rozdzielczość i szczegółowość. Wyświetlacz może pomieścić dużą ilość ważnych informacji, a to jest, oczywiście, podoba się użytkownikom.

projekt

Jeśli zwrócić uwagę na wygląd telefonu Keneksi urządzenia X5, może być odizolowane od wielu innych urządzeń mobilnych, które są znacznie droższe i parametrach estetycznych w tym przypadku są skromne. Tylna obudowa telefonu jest uważany teksturą i ma strukturę skóry.

Wygląda ładny, stylowy i bardzo przyjemny w dotyku. Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że ma nie tylko doskonałe parametry zewnętrzne, ale również za ergonomiczne jak drobne zarysowania i odciski palców są maskowane. Nawet jeśli wziąć urządzenie mobilne w mokrej dłoni, byłoby wspaniale leżą w nim, i nie będzie ześlizgiwać.

równoległy

Korzystanie z telefonu Keneksi X5 można zawierać tylko dwie aktywne karty SIM. Każdy wiersz jest dedykowany przycisk, a raczej będzie wystarczająco nacisnąć odpowiedni klawisz tylko dla połączenia do abonenta.

Formaty i funkcje

W takim przypadku, jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, można przetestować dodatkowe funkcje Keneksi X5 urządzeniu mobilnym. W nim znajduje się specjalny wbudowany odtwarzacz, który jest w stanie odczytać duże ilości różnorodnych formatów multimedialnych. Dotyczy to nie tylko dźwięk, ale także wideo. będzie można zainstalować dodatkową kartę pamięci, która może wynosić maksymalnie szesnastu gigabajtów, jednak będzie to dosyć razie potrzeby. Z tego przewoźnika jest łatwe do przechowywania jakichkolwiek materiałów, które w pewnym momencie może być odtwarzany. Urządzenie mobilne jest również wyposażony w standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, a to oznacza, że będzie można podłączyć dowolny zestaw słuchawkowy całkowicie, jeśli to konieczne. Wymiary – 56x130x11 mm i waży 90 g. Komunikator ma klasyczny ciała, ekran, obsługuje 65,54 milionów kolorów, odtwarzacz MP3, wibracje, aparat fotograficzny, nagrywanie wideo, radio FM z wbudowaną anteną, dyktafon, wsparcie dla protokołu internetowego GSM i GPRS, interfejs Bluetooth, wsparcie dla kart pamięci microSD o maksymalnej 8 PL 1000 mAh, co pozwala na urządzenie jest w trybie rozmowy w ciągu 4,5 godziny (oczekiwania – 625 godzin).