140 Shares 5496 views

Jaki jest koszt w Ameryce „iPhone 6”? iPhone 6: przegląd cen

Firma Apple ma lepszą zdolność do przekształcania wyjścia każdego z jego gadżet w niniejszym furore na rynku telefonii komórkowej. Dowody wyróżnionym który został założony wyłącznie do modelu iPhone 6, która ukazała się jesienią 2014 roku. Cały świat jest dosłownie zamarł w oczekiwaniu na tego typu smartphone, które nie mogą być obserwowane na skali, na przykład, wraz z wydaniem nowej Samsung S6 lub innego urządzenia. Ta umiejętność i zapewnia wiele milionów sprzedaży każdego nowego iPhone.

Sprzedaż iPhone 6

Po wydaniu nowej wersji smartfona Apple'a jego sprzedaży, oczywiście, rozpoczął się na całym świecie. Stało się nierównomiernie pierwszy Apple Store rozkazy tylko w najbardziej rozwiniętych krajach – USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Japonii; W „fala” sprzedaży udał się do Europy, Azji, a rozpoczęła się w naszym kraju. Niektórzy właściciele telefonu „iPhone 6” w rękach przed rosyjskich sklepach zaczął sprzedawać go przez przyjaciół i znajomych, którzy przyjechali ze Stanów Zjednoczonych. Nie jest to zaskakujące: ludzie, którzy są w stanie kupić takie drogie urządzenia, co do zasady, mają okazję odwiedzić inny kraj w tak krótkim czasie i równolegle „kupić” kilka dodatkowych gadżetów w celu przedstawienia ich jako dar tutaj jak w domu.

Sprzedaż w Rosji

Jak wiemy, Apple ma rosyjską filię swojego sklepu. Oczywiście, jest tu i rozpoczęła sprzedaż telefonu „iPhone 6” po raz pierwszy. W tym czasie urządzenia (we wrześniu 2014) koszt budżetu swojego kompletu wynosi około 33 tysięcy rubli. Jeśli spojrzymy na ceny teraz telefon o pojemności 16 GB oraz ekran 4,7 cala będzie kosztować około 49 tysięcy rubli (około 900 $). Jednocześnie najdroższe urządzenia (model 6 Plus) o pojemności 128 GB będzie kosztować 70.000 rubli (około 1300 $).

Koszt oficjalnej stronie internetowej

Uważa się, że do zakupu produktów Apple w swojej ojczyźnie – USA – jest bardziej opłacalne. Istnieje kilka powodów:

  • Po pierwsze, bardziej zaawansowany rynek produktów elektronicznych, a zatem wysoki poziom konkurencji wśród producentów;
  • Po drugie, bardziej rozwinięty system ustalania cen i rynku operatorów telefonii komórkowej w ogóle.

W związku z ostatnim miejscu chciałbym wspomnieć formularz zamówienia interakcji między użytkownikiem a dostawcą urządzenia mobilnego, zgodnie z którym koszt telefonu jest wbudowany w cenie umowy podpisanej z operatorem. Tak więc, osoba faktycznie dostaje dwa lata swobodnej komunikacji w zamian za zakup iPhone 6.

Wreszcie, należy powiedzieć o „lokalizacji” rynku dla Apple. Pomimo faktu, że produkty są produkowane w Chinach, firma US jest nadal uważane za narodowy producent.

Wszystkie te i inne czynniki, które doprowadziły do tego, że nie ma o rząd wielkości tańsza niż sprzedawany „iPhone” 6. Cena w Ameryce, zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej firmy, może uderzyć – to 649 dolarów za najtańszy model, a 949 – do najdroższych. I to bez uwzględnienia umowy zakupu, na podstawie którego koszt telefonu i robić $ 199.

Koszt sklepach

To jest odpowiedź na pytanie, ile kosztuje w USA „iPhone 6”. Cena jest wyraźnie niższa: różnica wynosi około $ 250 do kosztu model budżetu, a 350 – najdroższą wersję. Oczywiście, krajowych dealerów, prowadzenia działalności gospodarczej na zakup telefonów w Stanach Zjednoczonych i sprzedaży w Rosji, sytuacja ta jest bardzo korzystna, ponieważ różnica w kosztach umożliwia ustawienie go na niższym poziomie, nie rezygnując jakiś minimalny zysk.

I patrzeć przez wzgląd interesu, ile to kosztuje w USA „iPhone 6”, jeśli kupisz w sklepach internetowych. Udaj się do największego sklepu internetowego na świecie „Amazon” i tam znaleźć modelu. W cenniku w katalogu – 619 dolarów za najtańszy modelu. Taka sama sytuacja na eBay.com: dostawcy umieścić cenę w $ 625, który jest również wyraźnie tańsze niż nasze.

chińscy dostawcy

Odnosząc się do zakupów online w innej części świata. Udać się do słynnego Aliexpress.com, gdzie chińscy producenci oferują także nowy telefon od Apple. Należy pamiętać, że jeśli będziemy szukać chińskiego „iPhone 6”, mamy na myśli nie tanią kopię, działa na Androidzie i oryginalne urządzenie, przeznaczone na rynek Chin.

Zatrudnia dużą liczbę kupców, którzy instalują różne ceny. Jednak najtańszy, że mogliśmy znaleźć – to 48 tysięcy rubli (około $ 890) dla podstawowej wersji modelu 6 do 16 GB. Tak więc, tutaj nie można znaleźć mi niestety tani chiński iPhone. Jego cena jest absolutnie identyczna z wartością podaną na oficjalnej stronie firmy Apple w Rosji. A to, jak wiadomo, nie jest to kopia. „IPhone 6” to oryginalna propozycja.

Jeśli mówimy o fałszywe iPhone, będzie kosztować znacznie mniej – od 10 do 15-17 tysięcy rubli, w zależności od funkcjonalności i jakość wykonania. Jednak, jeśli jest to potrzebne? Czy nie łatwiej kupić normalny telefon od innego producenta za te pieniądze?

Jak kupować taniej?

Tak więc, analizując to, co niektórzy na „iPhone 6” cena w Ameryce, możemy dokonać jasnego wniosku co do miejsca, gdzie jest to bardziej opłaca się kupić. Jednak to nie znaczy, że trzeba uruchomić zarezerwować bilet do Stanów i wyruszyć osobiście się w AppStore i odebrać swój iPhone 6. Jeśli wziąć pod uwagę, ile wydasz na lot, wszystkie korzyści z rzędu telefon w Stanach Zjednoczonych jest stracone.

Jeśli chcesz zapisać się na zakup, biorąc pod uwagę, ile kosztuje w USA „iPhone 6”, można skorzystać z jednej z usług, przynosząc towarów z zagranicy. Są one w rzeczywistości dużo teraz i znaleźć taki, który pasuje wszystkie kryteria, jest dość prosta.

Firmy te reprezentują organizację, która działa w Stanach Zjednoczonych i Federacji Rosyjskiej. Jeśli klient chce zamówić z Rosji niczego, po prostu kupuje go, wskazując (jako adres dostawy) kontakty firmowe pośrednik w Stanach Zjednoczonych. Nie biorą paczkę i wysłać ją do swojego domu. Do tego, oczywiście, zajmuje pewną prowizję, ale biorąc pod uwagę, ile kosztuje w USA „iPhone 6”, będzie to bardzo opłacalne. Ostatecznie możesz przepłacić $ 30-40, ale pozwoli zaoszczędzić aż 250.

Kupić, więc nie można tylko iPhone 6. To samo odnosi się do innych rzeczy, które są bardziej kosztowne w Rosji, ale są tańsze niż w ich kraju – Stanach Zjednoczonych. Wiele osób korzysta z usług pośredników, aby przenieść i zapisać na markowych ubrań, elektroniki i innych kategorii towarów. To proste i wygodne, a jeśli chcesz spróbować, a potem zacznij teraz. Może chcesz zaoszczędzić, coraz jakości produktów.