316 Shares 7970 views

Jak włączyć telefon w telefonie iPhone 5S: wskazówki, rekomendacje, instrukcje

Dziś trudno sobie wyobrazić osobę, która nie korzysta z Internetu. Wirtualność stała się integralną częścią życia. Dlatego ludzie coraz częściej zastanawiają się, jak włączyć telefon iPhone 5S lub inne urządzenia mobilne. W rzeczywistości nic nie jest trudne w procesie. I nawet początkujący właściciel produktów "jabłko" będzie w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Następnie wszystko będzie informowane o pracy z Internetem w telefonie iPhone 5S.

Różne sieci

Ważne jest, aby zrozumieć, że nowoczesne smartfony pracują z różnymi sieciami. W zależności od tego, jakiego rodzaju internet jest domniemany, algorytm działań podjętych w celu uwzględnienia go zależy.

Do tej pory iPhone działa z następującymi sieciami:

 • 2G;
 • 3G;
 • 4G (najnowsze wersje urządzenia);
 • Wi-Fi;
 • LTE.

Ponadto, algorytm działania zależy od systemu operacyjnego zainstalowanego w telefonie. Ale to nie jest tak duży problem. Różnica polega tylko na tym, że zmienił się podpis menu w nowszym iOS (z zachowaniem ogólnego znaczenia).

Operator telefonii komórkowej

Pierwszym krokiem jest poradzenie sobie z pracą mobilnego internetu. Umożliwia korzystanie z karty SIM w celu połączenia z siecią. Wygodne, szybkie i proste. Ale jak włączyć telefon w iPhone 5S?

Proces nie zależy od wybranego operatora. Podczas pracy z dowolnym połączeniem komórkowym zachowany jest ten sam algorytm działań. Różnica polega tylko na ustawieniach sieci – są różne dla wszystkich firm.

Jak włączyć telefon w telefonie iPhone 5S? "Megafon", "Tele2", "MTS" czy "Beeline" nie jest tak ważne. Najważniejsze jest to, że aby skonfigurować sieć, musisz podążać za następującym algorytmem działań:

 1. Włóż kartę SIM do smartfona i włącz ją. Poczekaj na pełną gotowość do dalszej pracy gadżetu.
 2. Otwórz menu "Ustawienia" – "Komórka".
 3. Przejdź do "Sieci danych komórkowych".
 4. Wprowadź dane, aby skonfigurować urządzenie. Musisz wpisać APN, nazwę użytkownika i hasło dostępu. Te informacje są wcześniej określone przez operatora sieci komórkowej.

Nic więcej nie jest potrzebne. Teraz urządzenie będzie współpracowało z Internetem mobilnym (2G / 3G). Proces nie powoduje żadnych trudności. Teraz jasne jest, jak włączyć telefon w telefonie iPhone 5S ("MTS", "Megaphone" lub od innego operatora sieci komórkowej). Ale to tylko jedna z opcji. Jest kilka dodatkowych sztuczek, wskazówek i zaleceń, które pozwalają pracować z siecią na smartfonie "jabłko".

Dla iOS8

Na przykład warto się dowiedzieć, jak włączyć mobilny Internet na iOS8. Ogólnie rzecz biorąc, algorytm działań różni się nieco od proponowanej wcześniej instrukcji. Są jednak różnice. Aby bez problemów rozwiązać problemy związane z iOS8, należy zwrócić uwagę na dodatkowe ustawienia.

Które z nich? Jak włączyć telefon iPhone 5S do systemu operacyjnego w wersji 8? Możesz to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami:

 1. W smartfonie przejdź do menu "Ustawienia".
 2. Przejdź do sekcji "Komórka". W tym miejscu przełącz przełącznik na "Włączony" W polu "Dane komórkowe".
 3. Włącz adaptację LTE. W tym celu kliknij przycisk radiowy obok odpowiedniej etykiety.
 4. Kliknij "Sieć danych komórkowych".
 5. Wprowadź dane z Internetu. Podobnie jak w poprzednim przypadku, są one określone bezpośrednio od operatora sieci komórkowej.
 6. Zapisz zmiany.

To wszystko! Od teraz jasne jest, jak włączyć telefon komórkowy w telefonie iPhone 5S na iOS8. A co z Wi-Fi? Jak mogę zacząć korzystać z bezprzewodowego Internetu?

Wi-Fi

Teraz trochę o Wi-Fi. Ten typ internetu jest często używany przez nowoczesne osoby. Praca z tym jest łatwiejsza niż się wydaje.

Jak włączyć telefon w telefonie iPhone 5S? Do tego potrzebujesz:

 1. Włącz telefon iPhone. Poczekaj, aż smartphone będzie gotowy do dalszej pracy.
 2. Przejdź do ustawień gadżetu. Wybierz tam sekcję Wi-Fi.
 3. Przełącz przełącznik w tryb "Włączony".
 4. Poczekaj na odkrycie dostępnych sieci. Kliknij nazwę internetu, do którego chcesz połączyć.
 5. W razie potrzeby wprowadź hasło dostępu do sieci.

Możesz zamknąć ustawienia sieciowe. Po kilku sekundach od wprowadzenia hasła hasło Wi-Fi zacznie działać. Teraz Internet jest podłączony do urządzenia mobilnego! W gadżecie nie ma więcej opcji.

Od teraz jasne jest, jak włączyć telefon iPhone 5S. Mamy nadzieję, że dostarczone informacje będą przydatne. Proponowane algorytmy są odpowiednie dla wszystkich urządzeń iPhone. W ten sam sposób wyłącza dostęp do sieci World Wide Web. Nawet aspirujący właściciel będzie w stanie zrealizować ten pomysł. Bądź zawsze online iw zgodzie ze swoim gadżetem!