706 Shares 8442 views

Co do „iPhone”, aby przenieść razem? Jak przenieść się na czas zimowy na „iPhone”?

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem produktów Apple, w tym przypadku prawdopodobnie powstaje wiele różnych kwestii, w tym dotyczy to i jak „iPhone”, aby przenieść czasu. Aby zrozumieć to proste pytanie, należy najpierw zapoznać się z sekcją „Ustawienia” na urządzeniu mobilnym. Oczywiście, pierwsza wizyta, które mogą mieć menu z różnego rodzaju trudnościami, jak wielu kartach nie jest obecny, bardziej do rozwiązania tego problemu byłoby niezwykle trudne dla tych użytkowników, którzy robią urządzenie nie rusyfikacji. Jak przetłumaczyć na język iPhone do żądanej opcji, można dowiedzieć się, postępując zgodnie z instrukcjami dostarczonymi z urządzeniem mobilnym. W związku z tym powinno być żadnych trudności, ponieważ wszystko odbywa się bardzo prosto i szybko, najważniejsze – nie spiesz się, bo inaczej nie można wykonać danej funkcji, lub zmienić inne ustawienia. Dzisiaj zdecydowaliśmy się rozważyć w szczegółach jak „iPhone 4” Czas transferu jak skonfigurować te ustawienia, a także w jaki sposób można ustawić automatyczną aktualizację. Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w poniższym materiale, najważniejsze – polecamy go uważnie przeczytać i zrozumieć, zanim zrobisz ustawienia. Opisane wskazówki odnoszą się do innych modeli „iPhone”.


przegląd

Jak już była w stanie zrozumieć, w mobilnym urządzeniu Apple iPhone, a także w innych telefonach, istnieje sekcja „Zegar”. Po ustawieniu prawidłowego czasu na urządzeniu, można dowiedzieć się dokładnych danych w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy tylko raz kliknąć na przycisk Home, a nawet jeśli urządzenie mobilne jest w trybie blokady można, zwracając ich uwagę na ekranie, aby znać nie tylko dokładną datę, ale także zobaczyć zegar. Aby rozwiązać ten problem, jako „iPhone” do przeniesienia czas może być bardzo szybka, ale najpierw porozmawiajmy o tym, jak by go zobaczyć. Jak się to robi w wersji zamkniętej na urządzeniu mobilnym, prawdopodobnie już wiedział. Jeśli Apple iPhone jest w stanie aktywnym, w którym to przypadku należy zwrócić uwagę na górze ekranu w środku bocznym wskaże miesiąc, dzień i godzinę. Nawiasem mówiąc, będzie on dostępny tylko do tych użytkowników, którzy wyznaczają standard aplikacji „Kalendarz”, ale jeśli pewne zmiany i dodatkowe ustawienia zostały wykonane, w którym to przypadku dane mogą być wyświetlane w innym miejscu. Na pewno chcesz szybko nauczyć się „iPhone 5S» przetłumaczyć czasu. Aby to zrobić, należy przejść do „Ustawienia”, będzie okazją, aby ustawić wszystkie niezbędne parametry. Teraz jednak zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak można zmienić dane. Oto szczegółowe instrukcje dla Ciebie.

Gdzie szukać?

W większości przypadków nowi użytkownicy Apple iPhone urządzeń mobilnych do generowania ustawienia daty i czasu, przejdź do sekcji „Zegar” aplikacji. Ale w rzeczywistości jest zupełnie błędne działanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak „iPhone”, aby przenieść czas na zimę, lub po prostu ustawić czas za pomocą „Zegar” aplikacja, wtedy będziemy w stanie jednoznacznie stwierdzić, że spełniają cię te ustawienia są po prostu nie będzie działać, jak przeprowadzić cały proces całkowicie gdzie indziej. Aby skonfigurować ustawienia daty i czasu, należy przejść do sekcji Ustawienia. Dopiero w tym momencie można szybko i łatwo rozwiązać powyższe pytania.

Data i czas

Jestem pewien, że można zrozumieć, że „iPhone” przenieść „Ustawienia” jest możliwe tylko za pośrednictwem specjalnej sekcji. Jak to jest zrobione, a my powiemy ci teraz. Pierwszą rzeczą, którą są wymagane, aby przejść do sekcji „Ustawienia”. Gdy jesteś w tym menu, będzie można zobaczyć z przodu wielu kartach, ale trzeba przejść do ustawień czasu i daty w „Basic”. Kiedy nastąpi wybór, można zauważyć specjalny przedmiot, który nazywany jest „data i czas”. Co trzeba! Pamiętaj, aby pamiętać, że to właśnie dzięki tej sekcji znajdą Państwo odpowiedź na pytanie co do „iPhone 4” czasu transferu.

Kluczowe działania

Po uruchomieniu tej sekcji będzie można zobaczyć różne ustawienia, które są dostępne dla użytkownika, a ściślej mówiąc, tutaj można wybrać 24-godzinny format czasu, a także, jeśli chcesz ustawić jako automatyczne przejście na letnim i zimowym. Ta cecha, zalecamy, aby natychmiast włączyć. W ten sposób urządzenie będzie automatycznie przesyłać czas. Następnie będziesz musiał ustawić własną strefę czasową. I dopiero po tym, że trzeba teraz przejść do parametru ustawiania zegara i kalendarza. Jak widać, kwestia jak „iPhone”, aby przenieść czas jest bardzo prosty i nie zawiera żadnych ograniczeń. Jeśli nadal nie wiesz jak to zrobić, zalecamy zapoznanie się z instrukcjami od początku. Po raz ustawić wszystkie parametry, to nie ma potrzeby korzystania z dodatkowego materiału, jak to wszystko jest bardzo szybkie i łatwe do zapamiętania.

wejście

Jeśli po prostu ustawić swoją strefę czasową, a następnie w ustawieniach trzeba kliknąć na randkę, to można po prostu ręcznie ustawić rok, miesiąc i dzień. Taką samą procedurę trzeba wykonać, a wraz z upływem czasu. Nawiasem mówiąc, ustawienia będą głównym na urządzeniu mobilnym iPhone. Zgodnie z tym, jesteś w dowolnej dogodnej lub żądany czas, aby szybko je znaleźć.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak „iPhone” czas do przetłumaczenia i dostosować go. Jak widać, jest to nic wielkiego. Można tłumaczyć czas w trybie ręcznym, należy tylko wiedzieć, kiedy trzeba wykonać. To wszystko, co chcieliśmy udostępnić jako część materiału. Mamy nadzieję, że powyższe informacje pomogą Ci poradzić sobie z ustawieniem czasu i utrzymanie ich terminowość w każdej sytuacji.