90 Shares 6435 views

Smartphone Samsung Galaxy S6 krawędzi: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Smartphone Samsung Galaxy G925F S6 krawędzi wydajności jest po prostu wspaniały. System operacyjny stosowany w telefonie „Android” serii 5.0.2. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, aplikacje działają dobrze i powiesić urządzenie nigdy nie nastąpi. Wyświetlanie modelu ustawić rozmiar 5,1 cala. Wyobraź to cieszy oko, a jasność jest po prostu wspaniały.

devaysa Rozdzielczość – 2560 przez 1440 pikseli. Wszystko wskazuje na to, że filmy na smartfonie można zobaczyć w dobrej jakości. Wyświetlacz modelu jest zdolny do wyświetlania szesnaście milionów kolorów. Jeśli mówimy o aparat, to jest ustawiony na 16 megapikseli. RAM przewidziane w telefonie inteligentnych 4GB, a wewnętrzna – 32 GB. W celu zrozumienia bardziej szczegółowo korzyści G925F Galaxy S6 krawędzi, powinna w pełni wziąć pod uwagę jego cechy.

Model „Wypełnienie”

Procesor w smartfonie Galaxy S6 Krawędź 32Gb ma osiem. Dzięki temu użytkownik może liczyć na wysoką wydajność. akcelerator wideo smartfon wykorzystuje chip na trzech kanałach. Jeśli uważasz, że zdaniem ekspertów, przewodność na to wszystko doskonale. awarii systemu zdarzyć rzadko. Rezystor model dostępny krzemu. modulacja częstotliwości ograniczenie trzyma dobrze. Poniżej wyświetlacza w smartfonie ma specjalne kontakty, które są odpowiedzialne za przekazywanie sygnału. Filtry służą do zwiększenia czułości typu dupleks. Według wielu ekspertów, nosić im dobrze.

Na szczególną uwagę zasługuje Device Selector, który jest odpowiedzialny za przyjmowanie sygnałów. Jest on zainstalowany w obudowie o kompaktowych filtrów. Mostek diodowy jest prostopadły typu. Ze zwiększoną częstotliwością zmaga urządzenie konwertera. opcja Czułość to jest całkiem dobre. Do sterowania telefonu Galaxy S6 krawędzi jednostki SM G925F Tyrystor jest stosowany typ wielokanałowego. Przemierza mu odebrał w okresie przejściowym. Ze względu na obecność znaku magnetycznego w dół przychodzą rzadko.

Różnice modele S6 Krawędź Plus Series

Pierwszy smartfon Samsung Galaxy S6 Krawędź Plus ma wyższy parametr częstotliwości procesora. Liczba ta jest na poziomie 2,1 GHz. Wyświetlacz jest ustawiony na całkowite 5,7 cala. Jednak ustawienie rozdzielczości jest na poziomie 2560 przez 1440 piskley. Kolejna różnica między smartphone Samsung Galaxy S6 Krawędź Plus to potężny akumulator. Używane bateria devaysa na 3000 mAh vs 2600 mAh. komórka nie ma różnic.

„Wypełnienie” S6 Krawędź Plus

Procesor w modelu Galaxy S6 Krawędź Plus stosowany jest osiem. Różnica polega na jego wysoką przewodnością. Chip dla smartphone dopasowane trzykanałowy. Z kolei, rezystor znajduje się pod typ procesora krzemu. W tym przypadku istnieją kontakty ze specjalnymi elektrodami.

Devaysa pod wyświetlaczem są kompaktowe filtry. Aby zwiększyć ustawienie czułości, pasują idealnie. W celu zwiększenia wydajności zwykle modelu zainstalowany przełącznik. Modulator jego wybranego typu producent dvuhperehodnogo. most dioda pod nim jest półprzewodnikiem, a on rzadko wybucha.

Szczególną uwagę w smartfonie ta seria zasługuje konwertera. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, on zainstalowany typu regulowanego. Kondensator stosuje się konwencjonalne urządzenie, a przyjęcie sygnału radzi sobie dobrze. Ponadto, wysoka wydajność systemu jest ściśle związane z jakością zespołu tyrystorowego. W prezentowanym modelu, znajduje się pod chipa. Zaprojektowany blok tyrystorowy z Galaxy S6 krawędzi Plus na trzech wyjściach. Możemy przemierzać w celu zwiększenia zużycia etykiety magnetyczne są dostępne.

Narzędzia do komunikacji

Jeśli uważasz, że poglądy właścicieli, smartfon Galaxy S6 krawędzi jest idealnym miejscem dla spotkań towarzyskich. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o Internet, który pozwala w łatwy sposób dzielić się informacjami z przyjaciółmi w sieci. W takim przypadku, użytkownik jest w stanie dostosować przeglądarkę do swoich potrzeb. Jeśli to konieczne, ważne zakładki mają możliwość przemieszczania się do głównego panelu. Zatem, pożądana strona internetowa będzie zawsze dostępny.

Standardowe komunikaty mogą wysyłać do telefonu. W tym przypadku, dostosować ich parametry to możliwe. przewidywanie wprowadzanego tekstu inteligentnego systemu telefonicznego jest przewidziane. Ponadto, wprowadzone wiele znaków, które mogą być stosowane w komunikatach. Szczególną uwagę poświęcono modelu bluetooth. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, obiekty przechodzi z dobrą prędkością.

kamera

Aparat w telefonie Samsung SM-G925F Galaxy S6 EDGE jest dostępny z opcją regulacji balansu bieli. Dostosować wspomniany parametr użytkownik jest w stanie z ogólnymi ustawieniami. Jeśli to konieczne, rodzaj oświetlenia można wybierać niezależnie. Ponadto, system jest w stanie działać w trybie automatycznym. Z menu aparatu w galerii, aby otworzyć ten plik, możesz przejść dalej.

devaysa mikrofon ustawiony bardzo wysoką jakość. W razie potrzeby można ją wyłączyć ustawienia aparatu. Ponadto, użytkownik może wybrać poziom głośności nagrywania. Wśród efektów kamery ważne jest, aby wspomnieć jasność. W celu ustawienia fotografowania opóźnienia, zawsze można skorzystać z samowyzwalacza. Na portretach, oddzielna urządzeń trybu. Klarowność smartphone jeśli chcesz mieć możliwość dostosowania. Dla pejzaży, model ma osobny tryb. smartphone wideo Samsung Galaxy S6 krawędzi pozwala na nagrywanie trwa nie dłużej niż 25 minut. Gdzie zapisać plik użytkownik ma możliwość wyboru. Zobacz zdjęcia z kamery może być w różnych formach. Skala panelu użytkownik może przypisać.

Podczas przemieszczania się skupić aparat pomaga matrycy. W tym przypadku, to pod warunkiem doskonałe obrazy w najwyższej rozdzielczości jasności. Kontakt devaysa regulowane ogólnymi ustawieniami. Na karcie Efekty, użytkownik może wybrać poziom kontrastu. Czułość modelu można regulować oddzielnie. Powiększanie devayse ustawić czterokrotnie. Idąc na to dość gładkie i rozmycie zdjęcia nie pojawiają. Po wybraniu trybu nagrywania wideo, użytkownik ma możliwość włączenia opcji zespołów wygładzających. Aby stłumić hałas ma osobne ustawienia. Jeśli to konieczne, właściciel nasycenie obrazu jest w stanie wybrać. Ostrość w tym przypadku jest ustawiony na poziomach. Ekspozycja spot devayse warunkiem. Kolorowe zdjęcia podczas fotografowania można również przypisać. devaysa migawki działa sprawnie. Aby wybrać dźwięk, trzeba iść w zakładce efektów.

Podczas kalibracji wideo, użytkownik ma możliwość wyboru różnych formatach. Pliki audio można także zmienić w razie potrzeby. Aby wyrównać zdjęcie jest odrębnym rozwiązaniem. Proces ten odbywa się zarówno w poziomie jak i w pionie. Brak fotoedytorów w devayse można regulować, aby przyciemnić obraz. W tym przypadku, blask jest również łatwo usunąć za pomocą narzędzi, które są w zakładce efektów aparatu.

Recenzje komory

O aparat w smartfonie właściciele Samsung SM G925F Galaxy S6 brzegowe mają tendencję do pozytywnej odpowiedzi. urządzenie wideo jest zapisywany z dobrej rozdzielczości, a wielu właścicieli szczęśliwy. jakości wystawa zdjęć użytkownik ma możliwość. Jeśli to konieczne, skutki mogą być skorygowane. W tym przypadku należy użyć jakości flash. Jeśli wierzyć opinii klientów, w nocy z jej problemów powinny powstać.

Funkcja wykrywania twarzy modelu pracuje prawidłowo. Oczy na zdjęciu nie świeci. Kontrast regulowany po prostu. Podczas ruchu obrazu są jasne. Jednak w tej sytuacji wiele zależy od jakości zdjęcia. Czułość, aby ustawić smartfon nie jest dużo potrzeba. Kamera zoom działa dobrze, a ostrość przy dużych powiększeniach niewiele stracił.

odtwarzacz multimedialny

Dokonywanie sprawie przeglądu Galaxy S6 krawędzi, ważne jest, aby mieć pewność, aby opisać swój odtwarzacz. Ma wszystko, czego potrzeba, aby słuchać muzyki. Przede wszystkim należy zauważyć, że wizualne obrazy devaysa mają możliwość wyboru własnego. Wszystkie przyciski sterowania znajdują się na panelu na dole. Jeśli to konieczne, dźwięk użytkownika jest również w stanie dostosować.

Aby załadować nowy utwór, to trzeba iść tylko do menu odtwarzacza. Zmiana nazwy albumów z listy, jak to możliwe. Funkcja w trybie tła gracz jest świadczona. muzyka Shuffle ma również zdolność do odegrania. Tylko stracony czas tor jest zawsze wyświetlane w odtwarzaczu. Inny użytkownik jest w stanie uzupełnić informacje na temat muzyki.

Recenzje odtwarzacza multimedialnego

Gracz smartphone Samsung Galaxy S6 zwrotnej krawędzi otrzymał w większości dobre. Korzyści z tego modelu to nie tylko przyjazny dla użytkownika interfejs, ale również zdolność do zmian wizualnych obrazów. Podczas odtwarzania utworów „hamować” jest bardzo rzadkie. W tym przypadku, melodie transferu do płyt jest szybki. Jeśli to konieczne, można rozpowszechniać gatunki muzyczne. W tym przypadku, wyszukiwanie pliku nazwa jest szybki. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, ścieżki audio w odtwarzaczu wygląda świetnie. Zwijanie można zrobić dość dokładnie. Pozostały czas utworu jest wyświetlany na wyświetlaczu.

Opcje

Do tego typu smartphone, pominąwszy instrukcjach dostarczanych jako kompaktowej ładowarce. Jeśli uważasz, że poglądy właścicieli, Case for Galaxy S6 krawędzi w zbiorze ma nic wspólnego i wyróżnia się. Słuchawki są stosowane do telefonu są dobre. Dźwięk z nich nie jest zły.

ustawienia ogólne

Dostosuj ten smartfon będzie mógł nawet początkujący. Wszystkie niezbędne narzędzia można znaleźć menu główne. Pierwszy właściciel jest w stanie wybrać dźwięk dzwonka. Kontakty w tym smartfonie jest bardzo łatwe w utrzymaniu. Jeśli wymagane informacje dla każdej osoby mogą być dodawane. Ustawienia zabezpieczeń mają również możliwość wyboru. W razie potrzeby, wibracja jest regulowana poprzez menu głównego.

Aby zmienić dźwięki dotknąć ekranu, przejdź do zakładki Effects. Ustawienia prywatności można wybrać. funkcji standardowych opcji modelu przewidzianego przywrócić. Zakazy wyzwań, jeśli chcesz przypisać, jak to możliwe. W tym przypadku średnia opcja przekazywania na liście. Na szczególną uwagę zasługuje w devayse możliwość wyboru trybu na słuchawkach. W tym przypadku, istnieje wiele różnych efektów.

dostępność

Z tym użytkownikiem smartfona można bardzo łatwo skonfigurować zabezpieczenia. W tym wypadku, raporty o błędach zawsze trzeba uważać. Pliki systemowe są usuwane, jeśli to konieczne. Funkcja zoom jest dostępny w devayse. opcja hardware overlay jest świadczona.

Model ten wyróżnia się także dość prostą aplikację konfiguracji. Opcjonalne lokalizacje urządzenia manekin jest przełączane przez kartę. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, zmiana może być oglądany z menu głównego. Układ ekranu jest zaznaczona opcja za pośrednictwem urządzenia tab. Aby wybrać żądaną skalę przejściowy, aby przejść do specjalnej konfiguracji smartphone.

Ustawienia wyświetlania „Samsung Galaxy”

Wyświetlacz w tym telefonie jest dość proste melodie. W tym przypadku, funkcja trybu tła dostarczone przez producenta. Ustawić zdjęcie jest bardzo łatwy w panelu. Inteligentny system telefon obsługuje wiele formatów. W tym przypadku, wielkość zdjęcie nie jest ważne. Jeśli to konieczne, dostosuj tryb uśpienia na smartfonie może być. podświetlenie wyświetlacza jest ustawione w urządzeniu. W celu ustawienia zegara na ekranie, należy wejść do menu głównego urządzenia. Czcionka w tym przypadku właściciel jest w stanie go zmienić.

aplikacje na smartfony

Smartfon Galaxy S6 Edge zarówno przydatna aplikacja do testowania urządzeń oraz gry dla rozrywki. Wybór użytkownika jest wiele wyścigów, jak i pasaże. W razie potrzeby, można pobrać różne strategie i gry w karty. Jeśli weźmiemy pod uwagę, edytor zdjęć, jest to model używany przez serialu „ADOB Photoshop”. Narzędzia, aby zmienić zdjęcie Ma dużo. W tym przypadku trudno jest zrozumieć program. Jednak do tej pory, określonej aplikacji jest uważany za najlepszy edytor zdjęć.

można przejść do sklepu internetowego, aby dokonać zakupów. Aby przetestować Edge Galaxy S6 jest ustawiony na „Edition”. Wspomniana aplikacja pozwala szybko sprawdzić obciążenie procesora. Jeśli jest to pożądane, może być sprzężony z automatycznym skanowania. Aby wyczyścić pamięć jest w stanie skorzystać z właściciela „Klin Master”. Do zalet tej aplikacji bardzo dużo. Aby wyczyścić pamięć podręczną, to pasuje idealnie. Aby znaleźć użyteczne narzędzia devayse dostarczone oprogramowanie „adapter Checker”. Z pomocą dokumentów ma możliwość poznania różnorodnych formatach. Menedżer plików na liście jest „Astro”.

Według opinie, klienta, jak również „Edition” może pomóc w zwiększeniu urządzenie wrzaskliwej. Aby komunikować się z przyjaciółmi istnieje tak wiele zastosowań. W tym przypadku, etykiety „Twitter” lub „na portalu VKontakte” mogą być przesyłane bezpośrednio do wyświetlacza. Nadal istnieje odrębna aplikacja do słuchania muzyki. W razie potrzeby, stacja radiowa ma również możliwość wyboru.

funkcje PIM, "Galaxy"

Organizator smartphone Samsung Galaxy S6 Krawędź 32Gb jest kalkulator poręczny kalendarz, stoper i. Czasomierz z najczęstszych modeli usług. Jednak tam jest kalkulator z wieloma funkcjami. Na pierwszym miejscu jest w stanie obliczyć wartość geometryczne. W tym przypadku, w celu określenia procentu jest bardzo wygodne.

Kalendarz z Galaxy S6 Krawędzi ma ciekawy interfejs. Przez jego menu, użytkownik jest w stanie utrzymać datę urodzin lub innych uroczystości. Przypomnień w kalendarzu sprawia, że bardzo łatwo. W razie potrzeby, dźwięk dzwonka jest w stanie zmienić właściciela. Standardowe funkcja notatek w devayse warunkiem. Również w kalendarzu ma możliwości spotkania. W tym przypadku można wprowadzić dokładny czas i miejsce, w którym będzie wyświetlane.

wprowadzenie

Niektórzy eksperci dzisiaj zrobić oferta oprogramowania smartfonu Samsung Galaxy S6 Edge. Zazwyczaj działanie to zwiększa się nieznacznie. Jednakże, jeśli istnieją pewne nieprawidłowości w działaniu urządzenia w konfiguracji, wymiana plików systemowych może pomóc w znacznym stopniu. Pierwszy użytkownik jest w stanie dokonać firmware za pomocą programu o nazwie „Rom Manager”.

Okazało się, że w internecie jest dość rzadkie. Jednak w warsztatach dostępny i można go używać, jeśli chcesz. W celu dokonania własnego oprogramowania w domu, będzie wymagać kabla USB. Także to jest konieczne przed rozpoczęciem procesu, aby naładować baterię w telefonie Samsung Galaxy S6 Krawędź 32GB.

Oprogramowanie sprzętowe trwa średnio około dwudziestu minut. Proces ten może jednak zostać znacznie opóźniony. Aby rozpocząć aktualizację urządzenia, należy uruchomić program i wybrać kartę wyszukiwania sprzętu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w oknie "Menedżer Rum" wyświetli się smartfon. Następnie należy wybrać ten sprzęt i kliknąć na przycisk do sprawdzenia. Wszystko to jest konieczne w celu przetestowania urządzenia. Następnie wszystkie dane dotyczące oprogramowania układowego będą znane. Zanim zaczniesz, pamiętaj, że początkowe ustawienia nie mogą zostać zwrócone. Jeśli aktualizacja się nie powiedzie, krawędź Galaxy S6 Edge będzie musiała zostać przekazana do centrum serwisowego. W tym przypadku ponowne uruchomienie "Rom Manager" nie doprowadzi do sukcesu.

Po podjęciu decyzji o oprogramowaniu sprzętowym należy wybrać przycisk Start w oknie programu. Następnie pliki systemu zostaną zainstalowane. Na tym etapie bardzo ważne jest monitorowanie smartfona i nie odłączanie kabla USB od złącza. Po zakończeniu instalacji oprogramowania wystarczy tylko wyłączyć, a następnie włączyć telefon. Aby przetestować działanie modelu Samsung Galaxy S6 Edge, musisz najpierw spróbować ustawić datę. Ponadto musisz uruchomić pliki wideo i przetestować akcelerator wideo.