715 Shares 2162 views

Aktualizacja iOS 9: opinie, wydaje instrukcje

Aktualizacja IOS 9 (komentarze o nim można znaleźć na końcu tego artykułu), był przedmiotem debaty między oczekiwanymi użytkowników „apple” platformy. To przyniosło znaczną liczbę innowacji, które znalazły praktyczne zastosowanie, to jest fakt. Ale z drugiej strony, każda zmiana jest potencjalnym źródłem problemów. Oczywiście, początkowo całkowicie prawidłowo zaprojektować aktualizacji IOS 9 opinii, które zachwycił międzynarodową sieć było praktycznie niemożliwe. Inną kwestią jest to, czy będziemy świadkami optymalizacja oprogramowania później i czy rozwiązuje to drobne błędy i głównych programistów błędów. Ale to nie jest skierowane do nas, ale robimy to porozmawiajmy o głównych zagadnień związanych z aktualizacją.


Odziedziczony IOS 8?

Wersja firmware do ósmej „Ayos” został nazwany przez ekspertów absolutnie surowców. Optymalizacja z pewnością nie jest ustawiony na zero. Ale mimo wszystko, to było gdzieś w pobliżu tego znaku. Logiczne i można nazwać lawinę oburzenia, który został następnie przez użytkowników aypadov i iPhone'ów.

lista błędów

Wśród najczęstszych błędów są regularne wyjazdy z programu, należy usunąć pliki z usługi cloud. Wielu właścicieli iPhone'ów 4S powiedział, że po zainstalowaniu firmware zaczął zwalniać. I, oczywiście, nie można ignorować problem baterii. Został zwolniony za szybko dla tej klasy urządzeń z tymi specyfikacjami. Ale po prostu spróbuj wyobrazić sobie jedną rzecz: to wszystko w porównaniu z niedociągnięć uaktualnić IOS 9 wydaje kwiaty. Skala problemu w takim stosunku powinny być natychmiast oczywiste, nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik. A ten artykuł został napisany w rzeczywistości, aby pomóc użytkownikom rozwiązać przynajmniej niektóre z problemów związanych z instalacją oprogramowania.

Pojawia się komunikat „Nie można zaktualizować oprogramowania”

Angielska nazwa tego błędu – Aktualizacja oprogramowania nie powiodła się. Może spowodować wystąpienie błędu podczas instalacji za pomocą podłączenia do punktu dostępowego Wi-Fi, a gdy oprogramowanie zostanie pobrane przy użyciu programu iTunes. Możliwym powodem jest to, że w tej chwili „POŚ” serwery firmy są przeciążone i nie można od razu zainstalować aktualizację dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych. Dlatego konieczne jest, aby czekać. Nowa aktualizacja IOS 9 można ustawić w następnym razem.

Po pierwsze, upewnij się, że połączenie z siecią międzynarodową jest stabilny. Jeśli poziom sygnału nie ma problemu, po prostu poczekać dzień lub dwa, a następnie spróbuj ponownie. Nowa aktualizacja IOS 9 garnitury daleko nie każdy użytkownik, a plotki o nim rozprzestrzeniać się szybko, więc być może w niedalekiej przyszłości przepływ posiadaczy urządzeń „jabłko”, które chcą, aby zainstalować oprogramowanie, znacznie zmniejszona. można łatwo pobrać aktualizację do smartfonu dzięki złagodzenie ruchu.

Za mało miejsca

Komunikat informujący, że urządzenie nie ma wystarczającej ilości pamięci, aby zainstalować oprogramowanie, pojawia się, gdy próbujesz pobrać go za pośrednictwem punktu dostępowego Wi-Fi. Faktycznie, nie jest powodem do czystej wody. Aktualizacja IOS 9 długo ładować (lub nie może załadować w ogóle) w tym przypadku ze względu na fakt, że urządzenie pamięci musi być uwolniony od obecności plików multimedialnych trzecich.

Przypominamy użytkowników: w przypadku IOS 8 Podobny błąd doprowadził do tego, że urządzenie spadło na tzw pętli odzyskiwania. Ale aktualizowane iPhone IOS 9 umożliwia tymczasowo wymazać ze smartfonu lub innej aplikacji. Gdy oprogramowanie zostanie zainstalowane na urządzeniu, urządzenie powróci do programów pobierając je ze sklepu. Co do reszty, chciałbym wspomnieć o dwóch metod, które mogą być wykorzystane w przypadku podobnego problemu. Pierwszy sposób – funkcja aktywacji „aby umożliwić usunięcie aplikacji.” Aby to zrobić, należy nacisnąć odpowiedni przycisk. Nic innego miałby robić w tej sprawie. Drugi sposób jest selektywny lub całkowite oczyszczanie iPhone. To, odpowiednio, usuwanie plików multimedialnych i zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych.

Aktualizacja IOS 9 długo ładować?

Często podczas próby zaktualizowania użytkowników urządzeń „Apple” firmware nie jest problem następujący charakter. Wydaje się, że proces pobierania aktualizacji rozpoczął, ale kończy się na tym, że urządzenie wyświetla logo marki firmy amerykańskiej. Może to być również obecny pasek stanu, ale nie we wszystkich przypadkach, należy zauważyć. Okazuje się, że użytkownicy zaczynają pytać: „Dependency iPhone przy modernizacji IOS 9, co mam robić”

Wyjściem z tej sytuacji będzie zmuszony ładowania urządzenia. Ale to nie zawsze pomaga, a więc jest jeszcze jedna metoda. To urządzenie do odzyskiwania poprzez tryb odtwarzania za pomocą aytyunsa. Przypominamy, że ze wszystkim smartfon treści multimedialnych zostaną usunięte. Powrót jest możliwy tylko wtedy, gdy kopia zapasowa danych została utworzona w advance chmurze. Należy ponadto zauważyć, że jeśli przycisk „na ekranie głównym” urządzenie nie działa, a to się powiesił, tłumaczyć lub aypad iPhone w tryb DFU nie jest możliwe.

Problemy z transferem danych

Co zrobić, jeśli po 9 IOS aktualizacji nie działa sieć komórkowa? Takie błędy zdarzają, połączenie nie zostanie dokonane na podstawie jednego standardu. To jest w rzeczywistości, a nie tylko na GPRS i 3G, ale również o LTE, zbyt. Jednak zawsze można sprawdzić, czy jest to problem, wykonując jedną prostą czynność. To połączenie z punktem dostępowym Wi-Fi. Jeśli to działa, nadal do czynienia z tym problemem w sposób następujący. Aby rozpocząć przeładować nasz „jabłko”.

Komórkowy przełącznik danych, która znajduje się w menu (sekcja „Komórkowy”), przeniesione do nieaktywnej pozycji, po czym aktywować ponownie. Po tym, włącz tryb samolotowy przez pół minuty. Kiedy wszystko jest zrobione, zresetować ustawienia. Ta sekwencja działań powinno być, aby rozwiązać problem nie może połączyć się z siecią przez międzynarodowych standardów komórkowych.

IOS 9: "Slide uaktualnić"

Ten błąd występuje na tyle często, jeśli ocenimy sytuację na szeregu kwestii użytkownika w różnych forach. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób podobny problem może zostać rozwiązany. Jeśli widzisz po zainstalowaniu uaktualnienia „Slide” IOS 9, należy wykonać następujące czynności. Aby rozpocząć, należy otworzyć komputer stacjonarny lub laptop aytyuns i podłączyć telefon do urządzenia. Synchronizuje, a gdy pojawi się monit o aktualizację, dać mu pozwolenie. Gdy proces się zakończy, po prostu liniowo postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie. Oni pomogą Ci skonfigurować powierzchnię urządzenia po ustanowieniu firmware.

Problem z wysyłaniem wiadomości

Jeśli będziemy aktualizować IOS 9 nie działa usługa iMessage, popraw błąd nie będzie trudne. Aby rozpocząć, należy zauważyć ponadto, że wiadomości mogą być wysyłane, ale proces trwa bardzo długo. Jeśli wprowadzono liczbę użytkowników, którzy zainstalowali nowy firmware i teraz cierpią z powodu powstawania problemu, a następnie przystąpić do następnej instrukcji.

Początkowo, sprawdź, czy jest stabilne połączenie z telefonem komórkowym. Aby to zrobić, można uaktywnić połączenie z Internetem za pomocą karty SIM. Ponadto, możemy sprawdzić, jak wysyłanie wiadomości po podłączeniu smartfonu do hotspotu Wi-Fi. Słaba jakość sygnału, a jego niski poziom może tylko wpłynąć na wiadomość o szybkości przesyłania danych.

W przypadku wystąpienia błędu podczas transmisji komunikatów z powodu łączności ruchomej, wykonywanie operacji za pomocą suwaka w „komórkowa”. Oznacza to, że należy odłączyć i podłączyć połączenie. Jeśli to nie zadziała, a następnie sprawdzić, czy abonent, do którego wysyłasz wiadomość, użytkownik serwisu. Powiedzmy, że wszystko w porządku. W tym przypadku, wyjście z konta. Aby to zrobić, przejdź do menu "Wiadomości". Następnie – w sekcji „Wyślij / Odbierz”. Istnieje już widzimy przycisk, który mówi nasz Apple ID, kliknij na niego. Wybierz element, który jest nazywany „Wyjście”. Po zakończeniu operacji, upoważniające nowy sposób. Jeśli powyższe metody nie rozwiązało problemu, należy zresetować ustawienia telefonu.

iPhone hit w trybie odzyskiwania

Co należy zrobić, jeśli nie jest wliczone aktualizacja IOS 9, a sam przy próbie zainstalowania urządzenie przechodzi do trybu odzyskiwania? Zauważ, że w istocie podobny błąd występuje już po firmware został pobrany z oficjalnej serwerze. Instalacja może być interpretowana na różne sposoby, ale wynik mamy jeden i ten sam: aktualizacja nie jest wliczone w cenę i sam telefon jest tłumaczone w tryb odzyskiwania. Jak radzić sobie z tych niedociągnięć? Natychmiast można zauważyć na kablu USB ikona formatu ekranu i aytyunsa. Więc, co zrobić w takim przypadku? Pierwsza pozycja będzie zmuszony do ponownego uruchomienia naszego urządzenia. Następnie należy podłączyć urządzenie do komputera za pomocą odpowiedniego kabla. Kiedy to nastąpi, należy uruchomić na iTunes komputerowych. powinien automatycznie wykryć, że iPhone został podłączony w trybie odzyskiwania. Poprzez program, my rzeczywiście to zrobić. Tutaj jest dość proste rozwiązanie tego problemu.

By the way, które mogą powodować ten błąd? Użytkownicy powinni zrozumieć, że zmiana IOS 9 (komentarze, które, szczerze mówiąc, nie najlepiej iść), wymaga możliwie największą niezawodność podczas pobierania i instalacji. Należą do stabilnego połączenia z punktem dostępowym Wi-Fi, a także z powodu braku czynników, które mogą mieć wpływ na połączenie urządzenia z komputerem poprzez kabel USB.

W przypadku niewłaściwego dostępu Wi-Fi

Wiele urządzeń po zainstalowaniu firmware (data aktualizacji IOS 9 – 16 września 2015) zaczynają wchodzić w interakcje z punktami dostępowymi Wi-Fi poprawnie. Oznacza to, że urządzenie nie jest po prostu podłączone do nich. Co zrobić w tym przypadku? Przede wszystkim, możemy zresetować ustawienia sieciowe. Następnie staramy się połączyć do konkretnej sieci bezprzewodowej. Jeśli ten krok nie daje oczekiwanych rezultatów, możemy włączyć tryb samolotowy i trzymać urządzenie w tym stanie do dziesięciu sekund.

Jednym z rozwiązań może być tymczasowo wyłączyć moduł bezprzewodowej. Można to zrobić wchodząc do menu o nazwie „Prywatność”. Znajduje się on w ustawieniach urządzenia. Następnie wybierz „Usługi lokalizacji”, z którego przejść do „System Services”. Alternatywą jest zmiana ustawień DNS w swoich. Konieczne jest, aby odsłonić społeczeństwa na serwerze Google.

Modernizacja IOS 9. Recenzje

Jak wspomniano wcześniej, ta wersja firmware posiada ogromną liczbę małych (i nie tak!) Bolesne niedociągnięć. Na ogół są one rozwiązane dość szybko i łatwo w większości przypadków … Ale wiele opinii, że pęd do zainstalowania wersji nie jest szczególnie konieczne. Oczywiście, jeśli chcesz go wypróbować osobiście, dowiedzieć się, kim jesteś, możesz spróbować. Ale bądź przygotowany na to, co będzie musiał najpierw zwrócić uwagę i czas, aby rozwiązać podstawowe problemy związane z nową wersją systemu operacyjnego.

595 shares 9014 views
Co to repozytorium Cydia
159 shares 4693 views